Із помилкою Зінченка. Арсенал пригальмував чемпіонську ходу в Ліверпулі
Колектив Юргена Клоппа був близьким до перемоги над лідером чемпіонату наприкінці гри
Запеклі чемпіонські перегони тривають наприкінці поточного сезону не лише в українській, а й в англійській Прем’єр-лізі. Проте й у цій географічно віддаленій країні простежується неабиякий інтерес для наших уболівальників, оскільки лондонський «Арсенал» з Олександром Зінченком у складі може вперше за багато років здобути «золоті» медалі.
Однак для цього команді Мікеля Артети потрібно відмінно провести аж ніяк не легкий відтинок футбольного року, до якого «каноніри» заходили з гостьового протистояння проти «Ліверпуля» в рамках тридцятого туру національної першості. Того самого «Ліверпуля», який у поточному сезоні потрапив під лавину критики від власних фанатів через посередню гру та такого ж ґатунку результати. Що й казати, якщо той самий «Арсенал» скоріше завершить сезон із вдвічі більшою за «червоних» кількістю забитих м’ячів, аніж футболісти Юргена Клоппа надолужать відставання від зони єврокубків. Хоча під час очного протистояння турнірні розклади навряд чи дуже хвилювали господарів.
Без особливого розгойдування вирішили команди розпочати власне протистояння, і вже на восьмій хвилині дали про себе знати проблеми в захисті «Ліверпуля». Сака розпочав стрімке просування до чужого штрафного ще в глибині правого флангу, і поки суперники думали над тим, як правильно його зустрічати, то проґавили ривок Мартінеллі до центральної зони. Саме на бразильського нападника в підсумку й було спрямовано завершальну передачу, після чого той пробив у дальній кут.
Запальний старт зустрічі був викликом для команди Клоппа, і доволі важко було стверджувати, що вона гідного його зустріла. «Арсенал» наполегливо пресингував на чужій половині, але постійно при цьому ризикував пропускати атаки у відповідь, жертвою однієї з яких ледь не став на 20 хвилині, коли закидання до лівого флангу штрафного від Фабіньо завершилось ударом Робертсона повз дальню стійку.
Потім було дуже багато надлишкових емоцій через найменші приводи, зайві попередження, які в підсумку навіть переросли на незрозумілу відмашку одного з бокових арбітрів в обличчя Робертсону вже після свистка на перерву. Але окремо на цьому брудному тлі все одно виділявся другий гол «канонірів» – зразковий швидкий випад через лівий фланг на 28 хвилині, який завершився подачею Мартінеллі на голову Жезусу до центру чужого штрафного.
Відповіддю на цей випад гостей став момент уже ближче до відпочинку, коли у фірмовій фланговій контратаці «Ліверпуль» розіграв ледь не під удар у порожні ворота для Салаха через ноги Джонса, Жоти та Гендерсона. І якщо комусь було замало видовища в першій половині гри, то для перегляду було запропоновано другу частину протистояння.
Рішення Артети всією командою відходити до захисту було напрочуд дивним та навіювало нам зразки його перших робіт на поточній посаді. «Арсенал» віддав суперникам усе, що мав: простір, м’яч, ініціативу, швидкість, гольові моменти. А натомість отримав пенальті у власні ворота. Голдінг підчепив Жоту, який боровся за відскок у центрі штрафного на 52 хвилині, але удар від Салаха в лівий нижній кут із позначки пройшов повз стійку.
І це був би дійсно не колектив Юргена Клоппа, якби господарі склали зброю після цієї невдачі на власному полі. «Червоні» довго відходили від шокового стану, але в підсумку влаштували Рамсдейлу таку чергу випробувань під фінальний свисток, яку він ще довго буде згадувати. А все почалось із помилки стомленого Зінченка на лівому фланзі захисту, якого прокиданням поміж ніг відіграв Трент, після чого подав на дальню стійку на голову Фірміно.
Бразильський нападник швидко побіг за центральну лінію після свого забитого м’яча, оскільки його команда готувала ще одну навалу на чужі ворота. І це була дійсно епічна битва поміж Салахом, Конате та Рамсдейлом, завданням останнього з яких було дивовижними сейвами не пускати м’яч за лінію власних воріт. На диво, англієць із цим упорався навіть тоді, коли вже здавалось, що все, його команда точно має залишитись без очок у цій грі.
У наступному турі «Ліверпуль» гратиме в гостях у «Лідса», а «Арсенал» відправиться на виїзд до «Вест Гема» на чергове лондонське дербі.
Англійська Прем'єр-ліга. 30-й тур.
Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua
«Ліверпуль» – «Арсенал» - 2:2
Салах, 42, Фірміно, 87 – Мартінеллі, 8, Жезус, 28
На 54 хвилині Мохамед Салах («Ліверпуль») не забив пенальті (промах).
ван Дейк, 31, Александер-Арнольд, 40, Робертсон, 45+5, Фабіньо, 55 – Уайт, 28, Джака, 40, Сака, 84
«Ліверпуль»: Аліссон – Е. Робертсон, ван Дейк, Конате, Александер-Арнольд – Гендерсон, Фабіньо (Фірміно, 78), Джонс (Тьяго, 60) – Жота (Нуньєс, 61), Гакпо, Салах.
«Арсенал»: Рамсдейл – Зінченко (Тірні, 88), Габріель, Голдінг, Б. Вайт – Джака, Парті, Едегор (Ківьор, 80) – Мартінеллі, Жезус (Троссар, 79), Сака.
Арбітр: Пол Тірні (Ланкашир, Англія).
Стадіон: «Енфілд» (Ліверпуль, Англія).
Удари (у площину): 21 (6) – 9 (5)
Кутові: 5 – 4
Офсайди: 2 – 2.
ЛІВЕРПУЛЬ - АРСЕНАЛ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Температура: 13°C
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Олександр Зінченко залишається незрозумілим футболістом для Олександра Алієва
Олег Федорчук не вірить в Івана Калюжного
Но да, перед голом обыграли, на последних минутах интенсивной игры. Только достаточно ли этого чтобы писать про "троянского коня и провалил матч"? Я не уверен
Ливер дома играет хорошо. Не зря они дома набрали 31, а на выезде 14.
Зинченко традиционно провалил матч против сильного соперника.
Может, то что его хотят сбагрить в Италию не такие уж и слухи.
r-arnold-destroys-zinchenko-set-firmino-huge-manchester-city-boost/. От тобі маєш. Якщо арсенал втратить першу сходинку це дорого коштуватиме зінченку напевне. Хоча в наступних матчах ми можемо уже це побачити.
І це ж в умовах війни з росією, коли росіяни масово знищують українські школи, беруть в полон українських вчителів, забороняють українську мову, зривають українські прапори, герби, знаки.
Щодо Зінченка. В нього понтів значно більше ніж майстерності. Але в футболі понти не грають.
Тут виходиш на футбольне поле і показуєш who is who.
Якщо з часом понти в Зінченко закінчяться, то може заграє більш стабільно.
Понти в прозорому та конкурентному середовищі викликають лише сміх.
А понти від українських футболістів, в яких історично дуже слабенька репутація на європейській топ-арені, це взагалі інколи суцільна комедія.
Мудрик, Зінченко, Яремчук - класичні приклади випендрювання на порожньому місці.