Мікель АРТЕТА: «Напевно, підсумковий рахунок справедливий»

Іспанський фахівець – про матч «Арсенала» з «Ліверпулем»

2059
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

Менеджер лондонського «Арсенала» Мікель Артета дав оцінку поєдинку 30-го туру англійської Прем'єр-ліги з «Ліверпулем», який завершився внічию 2:2. «Каноніри» не змогли зберегти перевагу, ведучи у рахунку 2:0 під час гри.

«Дуже напружений матч. Гра була під контролем, але потім ми пропустили дуже неакуратний гол, і гра набрала обертів. Ми добре розпочали [у другому таймі], але потім втратили контроль. То була дуже мінлива, хаотична гра. «Ліверпуль» міг забити три чи чотири голи. Щоправда, і ми могли забити два чи три голи, тож, напевно, підсумковий рахунок справедливий.

Я не бачив, щоб хтось цього сезону [домінував] на цьому полі. Вони обіграли [на «Енфілді»] усі топ-команди, вони грали з мадридським «Реалом» і могли вести в рахунку 4:0 у перші 20 хвилин. У них обов'язково будуть моменти і вам потрібно розібратися з ними – що ми і зробили. Наш воротар відіграв у цьому величезну роль.

Ми могли б взяти три очки, і ми мали продовжувати [грати, як у першому таймі] ще 15 хвилин – тоді гра пішла б зовсім за іншим сценарієм. Ми цього не зробили. Потрібно зрозуміти, у чому річ. Потрібно рухатися далі та продовжувати грати так, як ми грали у перші 30 хвилин матчу», – заявив Артета.

(13)

Джерело: Максимов може залишити Дніпро-1 найближчим часом. Відомі причини
Футбол | 02 травня 2024, 12:21 7

Наставник може не допрацювати до кінця сезону

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 07:22 0

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ