Ліверпуль – Арсенал – 2:2. Зінченко винен Арнольду 50 копійок. Відео голів

Дивіться відеоогляд матчу 30-го туру АПЛ

3969
1

У неділю, 9 квітня, відбувся матч 30-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Ліверпуль» та «Арсенал». Гра завершилась із рахунком 2:2.

Український футболіст лондонського клубу Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 88 хвилин, після чого був замінений на Кірана Тірні.

Рахунок був 2:1 на користь гостей, проте на 87-й хвилині Роберто Фірміно замкнув фланговий навіс і зрівняв результат. У цьому епізоді Зінченко зіграв невдало. Саме українця красиво обіграв Трент Александер-Арнольд на лівому фланзі та зробив результативний навіс.