Футболіст Динамо, який потрапив у скандал, може залишити Прем'єр-лігу
Владіслав Бленуце так і не зумів завоювати місце у стартовому складі київської команди
Форвард київського «Динамо» Владіслав Бленуце з високою ймовірністю залишить чемпіонат України під час зимового трансферного вікна. Про це йдеться у матеріалі, який опублікувало румунське видання Stiridecluj.
«У поєдинку проти «Полтави» 23-річний форвард залишився на лаві запасних у третьому матчі поспіль – положення румунського нападника стає дедалі складнішим.
У шести з останніх восьми матчів він не зіграв жодної хвилини, джерела стверджують, що київське «Динамо» наполягатиме на прощанні з гравцем вже взимку.
Бленуце, який перейшов влітку з «Крайови» за 1,8 мільйона євро (сума може збільшитися до 2,4 мільйона завдяки бонусам), провів за «біло-синіх» всього 303 хвилини, забивши один гол у матчі проти «Зрінськи», який завершився перемогою з рахунком 6:0.
З огляду на високу конкуренцію у стартовому складі та тиск з боку вболівальників, Владіслав майже напевно залишить клуб взимку», – повідомили у виданні.
Після переходу в чемпіонат України Бленуце потрапив у скандал через публікації російського контенту в соціальних мережах, проте пізніше легіонер вибачився за свої дії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Боксер назвав самого себе
Бельгієць хоче підсилення захисту
Тому ДК там, де і має бути.
Ну і при чому тут кротівня та АХметов, якщо рішення кого випускати на поле приймає головний тренер ДК?
Тут або ДК боїться випускати його на поле, щоб не було скандалу (хоча який скандал може бути?) або він програє конкуренцію іншим нападникам ДК
"Огласите весь список, пжалуйста!"))
Також його ніхто не буде сплавляти допоки не прийде новий тренер та не подивиться на румуна на зборах.