ВІДЕО. Отримав жовту і влучив у обличчя. Зінченко влаштував сутичку на полі

Олександр потрапив у конфлікт із Себастьяном Коатесом

30024
3

У четвер, 9 березня, відбувся матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Арсеналом» та «Спортінгом». Гра завершилась із рахунком 2:2.

На 22-й хвилині рахунок відкрив Вільям Саліба. Проте не всі гравці «канонірів» побігли відзначати гол. Український футболіст Олександр Зінченко вирішив з'ясувати стосунки із Себастьяном Коатесом. Все вилилося в сутичку, за підсумками якої обидва гравці отримали по жовтій картці.

Але й на цьому розбірки між Олександром та Коатесом не закінчилися. Вже за кілька хвилин Олександр пробив зі штрафного та влучив по обличчю капітану «Спортінга». Однак тут уже словесних суперечок не було – ігровий момент.

Зінченко провів на полі 63 хвилини, після чого був замінений на Такехіро Томіясу.