1914
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Леся Цуренко

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за середу, 1 лютого.

1. Взяла сет під нуль. Цуренко обіграла росіянку на турнірі в Таїланді. Українка виграла у Анни Калінської у трьох сетах у Хуахіні.

2. Фестиваль видовищних голів. Шахтар зіграв унічию з 8 м'ячами проти Марибора. Команда Ігора Йовічевіча розбила захист суперників до перерви, проте в другому таймі мала проблеми.

3. Ман Юнайтед знову обіграв Ноттінгем Форест і вийшов до фіналу Кубка ліги. У фіналі червоні дияволи з Манчестера зіграють проти сорок із Ньюкасла.

4. Будівельник вирвав перемогу в фінського клубу у важливій грі Кубка Європи. Київський клуб здолав «Карху Баскет» з різницею у три очки з рахунком 65:62.

5. Крок на перше місце. Прометей втримав перемогу над Ховентудом. Слобожанський клуб став одноосібним лідером групи А Єврокубка.

6. Моуріньо в шоці. Рома сенсаційно програла Кремонезе в 1/4 фіналу Кубка. У півфіналі Кубка Італії «Кремонезе» зіграє з «Фіорентиною».

7. Страсбург із Соболем розгромно програв Ренну, ПСЖ із Мессі обіграв Монпельє. 1 лютого відбулися 10 матчів чемпіонату Франції з футболу.

8. Розгром по-мюнхенськи. Баварія впевнено обіграла Майнц у Кубку Німеччини. 1 лютого відбулися два матчі 1/8 фіналу Кубка Німеччини з футболу.

9. З голами Рафіньї та Левандовськи. Барселона виграла 8-й матч поспіль. Каталонська команда обіграла «Бетіс».

10. Нова проблема Бущана. Воротар Динамо перенесе операцію на спині. Гравець пропустить 4-6 тижнів.