9

Шалений півфінал. Україна дізналася суперника за бронзу ЧС-2024 з футзалу

Франція і Аргентина визначили фіналіста турніру

Getty Images/Global Images Ukraine. Аргентина – Франція

3 жовтня відбувся матч 1/2 фіналу чемпіонату світу 2024 з футзалу між збірними Аргентини та Франції.

Поєдинок пройшов у Ташкенті, Узбекистан. Перемогу у матчі здобула збірна Аргентини – 3:2.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Відкрили рахунок у матчі аргентинці – забив Аррієта на 3-й хвилині, а вже через три хвилини зусиллями Менедеса французи відігралися. Вивів південноамериканців вперед Клаудіньо на 8-й хвилині. На 25-й хвилині рахунок знову став рівним – забив Туре. Останнє слово залишилося за аргентинцями – на 37-й хвилині Аррієта оформив дубль.

Аргентина другий раз поспіль зіграє у фіналі ЧС. У 2021 вони програли Португалії 1:2.

У фіналі Аргентина зіграє проти Бразилії. Вирішальний матч турніру пройде 6 жовтня о 20:00. У цей же день о 17:30 збірна України за бронзові нагороди гратиме з Францією.

Чемпіонат світу з футзалу 2024. 1/4 фіналу

Ташкент, Узбекистан. 30 вересня

Аргентина – Франція – 3:2

Голи: Аррієта, 3, 37, Клаудіньо, 8 – Менедес, 6, Туре, 25.

(138)

Анчелотті оцінив програний матч Реала в ЛЧ, у якому Лунін пропустив гол
Футбол | 03 жовтня 2024, 04:27 1

2 жовтня королівський клуб поступився Ліллю 0:1 у 2-му турі Ліги чемпіонів

Чому в Гамбурзі виявилися не раді Динамо у їхніх домашніх матчах єврокубків
Футбол | 03 жовтня 2024, 15:00 100

Виявляється, фанати «чорно-біло-синіх» мають претензії до віце-чемпіона України…