Український вінгер залишився у запасі своєї команди

4558
11
ФК Жирона. Віктор Циганков

Сьогодні, 22 січня, «Жирона» проводила свій перший матч після підписання Віктора Циганкова: каталонці у 18-му турі Ла Ліги на виїзді грали з «Вільярреалом».

Проте дебют Циганкова у складі «Жирони» сьогодні не відбувся. 25-річний український вінгер залишився у запасі своєї команди на матч і на заміну так і не вийшов.

«Жирона» зазнала образливої поразки 0:1 на останніх секундах. Команда Циганкова догравала матч удесятьох після вилучення Себастьяна Буено на 79-й хвилині, а у компенсований до другого тайму час отримала два пенальті у свої ворота. Перший Херард Морено не реалізував, проте з другої спроби Дані Парехо таки приніс перемогу господарям.

«Вільярреал» – «Жирона» – 1:0
Гол: Парехо 90+11 (з пенальті)
Вилучення: Буено 79 (Жирона)

На 90+4 хвилині Херард Морено (Вільярреал) не реалізував пенальті.