Перемога баскетболістів, ямаєць у Динамо, Магучіх штурмує рекорд

3226
0
fiba.basketball

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за п'ятницю, 2 вересня.

1. Переможний почин. Збірна України стартувала на Євро-2022. Команда Айнарса Багатскіса впевнено обіграла збірну Великої Британії.

2. Усупереч спротиву. Шахтар у меншості здолав Рух. Михайло Мудрик був вилучений ще в першому таймі.

3. ОФІЦІЙНО. Динамо підписало контракт із вінгером збірної Ямайки. 22-річний півзахисник Кахім Перріс підписав угоду за схемою 4+1.

4. Італія переможена! Україна здобула путівку на Всесвітні пляжні ігри. У чвертьфіналі відбору Україна обіграла Італію з рахунком 5:4 OT.

5А. Усик назвав дві умови, за яких втретє битиметься з Джошуа. Цей бій малоймовірний.

5Б. Олександр УСИК: «Після 9-го раунду я запитав у тренера: «Починати?» Український боксер – про найскладніший період у бою з Ентоні Джошуа.

6А. ВІДЕО. Костюк не стала тиснути на руку Азаренко після матчу. Не вистачило лише перемоги.

6Б. Костюк розповіла, чому не потиснула руку Азаренко після матчу. Марта пояснила свою позицію.

7. Повторення рекорду України! Магучіх із 2.05 виграла етап Діамантової ліги. Українка намагалася побити світовий рекорд у Брюсселі, але поки що не вдалося.

8. ВІДЕО. Вийшов та забив! Яремчук відзначився голом у дебютній грі за Брюгге. У матчі 7-го туру чемпіонату Бельгії «Брюгге» розгромив «Серкль Брюгге».

9. Камбек від Кіченок. Українка вийшла до 1/8 фіналу US Open. Сьома перемога поспіль для Людмили.

10. Ставка на зеро. Чому Суркіс відмовився продати Циганкова. Віктор залишається в київському клубі, а термін дії його контракту спливає менш ніж за 12 місяців...