У чвертьфіналі відбору Україна обіграла Італію з рахунком 5:4 OT

10933
4
beachsoccer.com

Збірна України з пляжного футболу в Катанії виграла у команди Італії чвертьфінальний поєдинок європейського відбору до Всесвітніх пляжних ігор 2023.

Підопічні Миколи Костенка потрапили до 1/4 фіналу турніру, перемігши у групі С Азербайджан (5:4) і поступившись Швейцарії (3:7). Синьо-жовті посіли друге місце й вийшли у плей-оф на першу команду групи А, господаря відбору – Італію. Успіх у цьому матчі забезпечував переможцю перепустку на Всесвітні пляжні ігри 2023.

Незважаючи на явний статус фаворита у суперника (Італія – 8-ма команда світового рейтингу), українці відразу захопили ініціативу у власні руки. На 4-й хвилині Юрій Щериця та на 6-й Ігор Борсук зробили рахунок 2:0 на користь синьо-жовтих. На жаль, через дві хвилини автор другого м'яча побачив перед собою червону картку.

У другому періоді українська команда ще збільшила оберти, і спочатку Щериця оформив дубль, а потім Ярослав Заворотний забив четвертий м'яч у ворота італійців (4:0). На цьому українці надто заспокоїлися і дозволили Джанмарко Дженовалі, Еммануеле Зурло, Алессандро Ремеді та Марко Джордані у третій 12-хвилинці зрівняти рахунок (4:4).

Гра перейшла в овертайм, на першій хвилині якого Андрій Пашко знову вивів синьо-жовтих уперед. Цей м'яч і став вирішальним. Отже, перемога України – 5:4. Таким чином, чоловіча збірна України з пляжного футболу вийшла до півфіналу турніру і слідом за жіночою командою забезпечила собі місце на Всесвітніх пляжних іграх 2023 в індонезійському Балі.

Всесвітні пляжні ігри 2023 проходитимуть в Індонезії, на Балі, із 6 до 12 серпня 2023 року. У чоловічому фінальному турнірі гратимуть 16 команд, а в жіночому – 12. До 2 липня 2023 року мають відбутися 5 континентальних кваліфікаційних турнірів, і найкращі команди отримують місця на Всесвітніх пляжних іграх.

Всесвітні пляжні ігри 2023

Чоловіки. Європейська кваліфікація

1/4 фіналу, 02.09.2022

Італія Україна 4:5 ОТ

Голи: Дженовалі (30), Зурло (33), Ремеді (34), Джордані (35) – Щериця (4, 20), І. Борсук (6), Заворотний (21), Пашко (37).

Україна: Неруш, Коваленко, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Глуцький, Войток, Щериця, Медвідь, Войтенко, Заворотний, Пашко, Левченко, Зборовський.

На 8-й хвилині вилучений І. Борсук (Україна).

(33)

Агент: «Судаков після Євро легко може коштувати 150 мільйонів євро»
Футбол | 28 березня 2024, 15:15 3

Микита Швець розповів, як участь на чемпіонаті Європи збільшить вартість українських гравців