Переможний почин. Збірна України стартувала на Євро-2022

Команда Айнарса Багатскіса впевнено обіграла збірну Великої Британії

11069
6
fiba.basketball

Українська команда підійшла до стартової гри на чемпіонаті Європи з усією відповідальністю, але першими в рахунку повели британці - Оласені був влучний на 43-й секунді гри. Як виявилося, це вперше та востаннє у матчі гравці збірної Великої Британії вийшли вперед. Лень, Близнюк, Михайлюк та компанія відразу відповіли ривком 7:0, а першу чверть завершили з перевагою у п'ять пунктів – 22:17.

Запас в українців міг бути і більшим, адже під час першої 10-хвилинки вони мали перевагу одразу у 12 очок (20:8). Натомість у розпал другої чверті українцям вдалося довести свою перевагу в рахунку аж до 14 пунктів – 33:19. Втім, такий запас дещо розслабив українських баскетболістів, і на велику перерву вони з певними питаннями встановили свою перевагу на 10-очковій позначці – 42:32.

Відпочинок сприятливо подіяв на підопічних Айнарса Багатскіса. Перевантажившись, вони тотально скували атакуючі дії суперників, проте самі щоразу розривали оборону британської дружини. І рахунок на користь збірної України продовжував зростати – 47:35, 53:39, 61:42. На завершення третьої чверті «синьо-жовті» мали відрив у 22 очки та могли спокійно матч догравати – 66:44.

У ситуації шанс показати себе отримали Скапінцев, Зотов та Сидоров. Завзяття та бажання їм було не позичати, що у підсумку принесло українській збірній переконливу перемогу над командою Великої Британії з солідним гандикапом. 90:61.

У суботу, 3 вересня, у другій грі групового етапу чемпіонату Європи українці з'ясують стосунки із командою Естонії. Початок поєдинку – о 18:00 за Києвом.