Нічия України U-19, чергова перемога волейболістів, розпад зіркової пари

0
СEV

Пропонуємо ознайомитись з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за суботу, 4 червня.

1. Шакіра оголосила про розлучення з Жераром Піке. Зіркова пара розпалася.

2. Воротар збірної України став чемпіоном Хорватії. Українець Давид Фесюк виграв чемпіонат Хорватії серед 19-річних.

3. Ігнатенко чудово показав себе у Бордо. Його виклик до збірної закономірний. Данило пройшов через непростий період у Франції, але довів свою майстерність.

4. Ігровий день Ліги націй: сенсація у Будапешті, битва грандів у Болоньї. У суботу, 4 червня, відбулися декілька поєдинків Ліги націй.

5. 35-та перемога поспіль. Свьонтек вдруге за три роки виграла Ролан Гаррос. Іга переконливо довела, що є найкращою тенісисткою у світі.

6. Відбір Євро-2022. Україна U-19 зіграла внічию з Сербією. Команда провела другий матч фінальної частини відбору.

7. Команда друзів Гарета Бейла: що являє собою збірна Уельсу. Sport.ua – про останнього суперника України у боротьбі за путівку на чемпіонат світу.

8А. Збірна України знову виграла у Данії в матчі Золотої Євроліги. Українці перемогли в усіх шести поєдинках та впевнено посіли перше місце у групі В.

8Б. У жіночій Золотій Євролізі Україна програла Угорщині. Наша команда вела за партіями 2:1, але поступилася на тай-брейку, маючи потрійний матчбол.

9. Олександр ПЕТРАКОВ: «Збірна думає, як зробити щасливими фанів та ЗСУ». У неділю збірна проведе вирішальний матч.

10. Де Дзербі може залишити Шахтар заради аутсайдера Серії А. Про співпрацю з італійським коучем «гірників» замислюється «Салернітана».