Джервонта захистив пояс WBA, Фінляндія виграла ЧС з хокею

3478
0
Getty Images/Global Images Ukraine

Пропонуємо ознайомитись з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 29 травня.

1. Хук зліва! Джервонта фінішував Ромеро у 6-му раунді, захистивши пояс WBA. На кону у великому чемпіонському поєдинку стояв титул WBA World.

2. Чоловіча збірна України здобула четверту перемогу у Золотій Євролізі. В Іспанії українці знову завдали поразки місцевим волейболістам і продовжують лідирувати у групі.

3. ЧС з хокею. Фінляндія у неймовірному золотому матчі обіграла Канаду. Фінляндія виграла золото домашнього чемпіонату світу.

4. Серхіо Перес виграв хаотичну гонку в Монако, невдача Леклера. Ферстаппен на подіумі, Леклер поза топ-3.

5. Марта Костюк пробилася до парного чвертьфіналу Ролан Гаррос. Українка вдруге у кар'єрі змагатиметься за путівку до півфіналу на кортах Парижа.

6. Через 23 роки! Знаменитий клуб виграв плей-оф і повернувся до АПЛ. У протистоянні «Хаддерсфілда» та «Ноттінгем Форест» все вирішив автогол.

7. Великі заворушення! Осер через 10 років вийшов у Лігу 1, Сент-Етьєн вилетів. Невдоволені вболівальники господарів поля після гри вибігли на поле з фаєрами.

8. Підсумки Сегунди. Стали відомі дві команди, які поповнять Ла Лігу. До елітного дивізіону піднімуться Альмерія, Вальядолід та переможець плей-оф.

9. Піза не пройшла. В овертаймі став відомим останній учасник Серії A. «Монца» вперше у своїй великій історії зіграє у топ-дивізіоні.

10. Мане вирішив покинути Ліверпуль. Незабаром вінгер повідомить про це офіційно.