| Оновлено 30 травня 2022, 02:11
7298
1

Чоловіча збірна України здобула четверту перемогу у Золотій Євролізі

В Іспанії українці знову завдали поразки місцевим волейболістам і продовжують лідирувати у групі

7298
1
CEV

У неділю в іспанському місті Вальядолід відбувся другий матч збірних Іспанії та України з волейболу в рамках групового етапу «Золотої Євроліги». Нагадаємо, що напередодні підопічні Угіса Крастіньша виграли у суперників з рахунком 3:1.

Порівняно зі вчорашньою зустріччю наставник українців зробив лише одну зміну у стартовому складі. Замість зв’язуючого Віталія Щиткова зустріч розпочав Юрій Синиця.

У першій партії рівна гра була лише до рахунку 5:5, а потім наші волейболісти набрали три очки поспіль та пішли вперед 5:8. Далі перевага гостей продовжувала зростати 6:11, 7:14, 11:18. І хоча наприкінці господарям вдалося трохи наблизитись 19:22, українці виграли без особливих проблем – 21:25.

Приблизно за тим самим сценарієм проходив другий сет. Знову збірна України повела, збільшуючи рахунок на свою користь – 3:6, 4:8, 6:11, 10:16. Перевага у шість очок збереглася до закінчення сету 19:25.

І в третій партії наші хлопці були явно сильнішими за іспанців, обігравши суперників досить впевнено 15:25.

Збірна України грала у такому складі: Ілля Ковальов (набрав 12 очок), Юрій Семенюк (5), Юрій Синиця (4), Тимофій Полуян (8), Максим Дрозд (7), Олег Плотницький (16), Горден Брова (ліберо) - стартовий. Знову, як і вчора, Угіс Крастіньш замін не проводив.

Золота Євроліга з волейболу. Чоловіки
Група В. 29 травня. Вальядолід (Іспанія)
Іспанія - Україна

0:3 (21:25, 19:25, 15:25)

У цій же групі відбувся ще один матч, у якому збірна Хорватії перемогла Данію 3:0. Тепер у турнірній таблиці становище команд таке: