4880
0
ФК Зоря Луганськ

До вашої уваги представляється добірка головних новин та матеріалів на Sport.ua за четвер, 9 грудня.

1. 6-й тур Ліги конференцій. Зоря посіла третє місце. Хто пробився до весни? 9 грудня відбулися матчі 6-го туру групового етапу Ліги конференцій.

2. Було близько. Зоря не змогла втримати перемогу у матчі з Буде-Глімтом. Автогол Вернидуба допоміг норвезькому клубу зачепитися за нічию.

3. Аутсайдер виявився сильнішим. Мотор на виїзді програв бухарестському Динамо. Останній матч перед перервою виграти не вдалося.

4. Яремчук та ще 4 гравці атаки, якими взимку може посилитися Барселона. Команді Хаві обов'язково потрібно нарощувати результативність.

5. Гохфільцен-2021. Хто замінив сестер Семеренко та Меркушину на Кубку світу? Денис Шаховець анонсує третій етап Кубка світу олімпійського сезону-2021/22.

6. ВІДЕО. Я тобі таких лящів надаю! Селезньов з матюками погрожував журналісту. Андрій Сеньків виклав запис розмов із форвардом та звернувся до поліції.

7. Бійня фанатів Бенфіки та Динамо в Лісабоні: 12 поранених, 54 заарештованих. Напередодні у столиці Португалії був «спекотний» навколофутбольний вечір.

8. Великий камбек. Україна U-20 відігралася та перемогла Угорщину в овертаймі. Українці відігралися з 1:4 та 2:5.

9. ОФІЦІЙНО: Шахтар продовжив контракт із Аланом Патріком. Нова угода з бразильським хавбеком розрахована до 2025 року.

10. Срібна крапка. У Києві завершився юніорський ЧС-2021 зі стрибків у воду. Анна Арнаутова і Ксенія Байло посіли друге місце у дуеті на 3-му трампліні.