Президент Миная: «За грою ми перегравали Динамо»

Валерій Пересоляк задоволений грою своєї команди

2010
15
ФК Минай. Валерій Пересоляк

Президент «Мінаю» Валерій Пересоляк поділився враженнями від матчу 16-го туру УПЛ проти «Динамо» (поразка 0:2):

«В першу чергу, хочу подякувати нашим вболівальникам, – зазначив він. –  За те, що прийшли та підтримали команду в цьому поєдинку, незважаючи на не надто привітну погоду. Ви – найкращі. І, в тому числі, завдяки Вам ми сьогодні видали дуже пристойну гру. Наші хлопці дуже хотіли Вас порадувати. І рахунок гри не відповідає подіям на полі – і ви в цьому переконалися. Тому що за грою ми перегравали учасника Ліги чемпіонів, проте суб’єктивні чинники, ви розумієте про що я, завадили здобути позитивний результат.

По-друге, хочу подякувати нашим футболістам. Не кожна команда в УПЛ здатна змусити чинних чемпіонів України захищатися та вибивати м’яч подалі від своїх воріт. Ми не здалися за рахунку 0:1 і тиснули на їхні ворота, створювали моменти. На жаль, не забили. Але головне, що ми билися і люди, які прийшли на трибуни, це побачили. Так, ми програли, але показали всій футбольній Україні, що вміємо грати. Це важливо.

Я вдячний футболістам і, незважаючи на те, що очок не здобули,  ми обов’язково преміюємо їх за таке відношення до справи. Вони на це заслужили. А перемоги наші ще прийдуть, я в цьому впевнений».