Шевченко очолив Дженоа, перемоги Ферстаппена та Канело, новий лідер в УПЛ

0
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Шевченко

До вашої уваги представляється добірка головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 7 листопада.

1. ОФІЦІЙНО. Андрій Шевченко – тренер Дженоа. Український тренер працюватиме в Італії.

2. Дженоа: Славна історія, останній клуб Каладзе, американські власники. Що потрібно знати про нове робоче місце Андрія Шевченка.

3. Змінився лідер УПЛ. Шахтар переграв Колос у Ковалівці. Підопічні Роберто Де Дзербі вдало скористалися осічкою «Динамо».

4. Єврокубковий післясмак. Зоря впевнено розібралася з Вересом. Луганський клуб розгромив «Верес» і повернув собі третій рядок у турнірній таблиці.

5. Григорчук повертається в УПЛ? Вже відомо, яку команду очолить тренер. 7 листопада подав у відставку колишній наставник «Колоса» Сергій Кузнецов.

6. Ферстаппен красиво виграв гонку у Мексиці, невдалий етап Мерседеса. На подіумі два пілоти Ред Булла та Хемілтон.

7. Знову Довбик зі штрафного. Дніпро-1 мінімально переміг Інгулець. Невдачі петровської команди продовжуються, а дніпряни продовжують боротьбу за третє місце.

8. Абсолютний чемпіон. Канело нокаутував Планта. Сауль продовжує знищувати суперників.

9. Калініна стала переможницею 60-тисячника ITF у Франції. Ангеліна виграла найбільший титул не на ґрунті.

10. Паоліні втретє за два місяці обіграла Ястремську. Даяна вперше взяла сет, але знову поступилася італійці.