Остап МАРКЕВИЧ: «Була знервованість. Як у Динамо у матчі з Баварією»

Тренер оцінив виліт із Кубка України

Остап МАРКЕВИЧ: «Була знервованість. Як у Динамо у матчі з Баварією»
© fcmariupol.com

Наставник «Маріуполя» Остап Маркевич прокоментував поразку 1:2 у матчі проти «Динамо» в рамках 1/8 фіналу Кубка України.

«Потрібно вірити у свої сили і не чекати на другий тайм. Все можна реалізувати, якщо ти віриш у себе та свої сили. Правильні слова я говорив до матчу. Я вважаю, що в Україні це велика проблема – психологія. У першому таймі була невпевненість та нервозність».

«Як «Динамо» із «Баварією» у першому таймі десь загубилося перед іменитим суперником. Але це завдання тренера - виховувати гравців, які гратимуть з перших хвилин. Потрібні характер і непоступливість».

«Готуватимемося до другого матчу з «Динамо», вже в УПЛ. Другий тайм дає нам добрі очікування», - сказав Маркевич.

Джерело — Футбол 1/2/3

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 27.10.2021 19:48 (змінений)
    +10
    Как «Динамо» с «Баварией» в первом тайме где-то (с)
    ——
    Остапчик жалко пытается подлизнуть хозяину , чтобы не выгнали с работы, профессиональными качествами он это сделать не способен
    Интересно, это в шахтёр лжец особенных подбирают, или их уже там такими делают ?
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 27.10.2021 19:53
    +5
    Funny_____Cat, 27.10.2021 19:48
    Как «Динамо» с «Баварией» в первом тайме где-то (с)
    ——
    Остапчик жалко пытается подлизнуть хозяину , чтобы не выгнали с работы, профессиональными качествами он это сделать не способен
    Интересно, это в шахтёр лжец особенных подбирают, или их уже там такими делают ?
    Он этими оправданиями скорее уже свою репутацию пытается спасти, которая безнадежно на дне. Если верить спорт.юа давно просится свалить, а его почему-то не отпускают. После мариупольского икспириенса, даже не знаю кто рискнет его взять.
    WildeKater
    WildeKater, 27.10.2021 20:46
    +2
    Сравнил ... с пальцем
    DK1961
    DK1961, 27.10.2021 21:25
    +1
    Funny_____Cat, 27.10.2021 19:48
    Как «Динамо» с «Баварией» в первом тайме где-то (с)
    ——
    Остапчик жалко пытается подлизнуть хозяину , чтобы не выгнали с работы, профессиональными качествами он это сделать не способен
    Интересно, это в шахтёр лжец особенных подбирают, или их уже там такими делают ?
    Делают. Все должны быть как ХОЗЯИН
    Alex86 1
    Alex86 1, 27.10.2021 20:53
    +1
    Тю, вот это ляпнул так ляпнул
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 21:54
    0
    Он уже в эксперты метит ?
    Михаил Степанов
    Михаил Степанов, 27.10.2021 20:00
    -4
    ну что за сравнение?! там же на 0-5 нанервировали всех