16.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

В умовах ротації. Динамо обіграло Львів перед матчем з Барселоною

Команда Мірчі Луческу здобула впевнену перемогу

В умовах ротації. Динамо обіграло Львів перед матчем з Барселоною
© ФК Динамо Київ

За день до звітної гри відбулася доволі тривожна подія для уболівальників київського «Динамо» – донецький «Шахтар» зумів набрати три очки в центральному поєдинку туру проти луганської «Зорі» (6:1), завдяки чому зрівнявся за набраними очками зі своїм найбільш принциповим суперником. Наслідки такого збігу обставин були очевидними – столичний колектив був зобов'язаний виходити з жовтневої міжнародної паузи з гостьовою перемогою на полі ПФК «Львів», якому також необхідно було набирати очки.

У грі проти чинного чемпіона країни, ще до її безпосереднього початку, у господарів поля було помітно менше шансів на підсумковий успіх, ніж у суперників. Колективу Мірчі Луческу не було ніякого сенсу не користуватися цим фактором заради того, щоб уже з перших хвилин загнати опонентів на їхню половину поля. Практично відразу «Динамо» вдалося створити повноцінний гольовий момент: Владислав Супряга якимось дивом примудрився пробити повз порожні ворота, завершуючи метушню всередині чужого воротарського. Для форварда киян це було схоже на піднятий над гоночною трасою прапорець про наближення аварії на важкій трасі.


Фото УПЛ

Абсолютно ніяких проблем не створював своїм суперникам «Львів» аж до фінального відрізку першого тайму. Команда Олега Дулуба грала в низький оборонний блок, і при цьому не подавала ознак до виходів в атаку за допомогою довгих передач у напрямку Назарія Нича. Тим більше, за таких умов побачити пропущений «біло-синіми» м'яч на 36-й хвилині було несподіванкою.

Випадкове влучання м'яча в руку Миколенку під час ледь не першого заходження м'яча до воротарського Бущана було переглянуто на VAR Катериною Монзуль, із подальшим призначенням одинадцятиметрового удару. Чир'як не мав наміру підводити свою команду в настільки несподіваній ситуації, і вдало пробив трохи лівіше від центру воріт. Утім, навіть такий розвиток подій не став для «Динамо» шоковою терапією.

У команді Луческу не викликало труднощів швидко відіграти пропущений гол за допомогою гольової передачі Миколенка, який таким чином ніби попросив вибачення у своїх партнерів по команді. Адресатом у зоні перед чужим штрафним став Віталій Буяльський, а голкіпер Костик явно не прочитав траєкторію пересування і удару півзахисника суперників. «Динамо» після цього повернулося на звичні рейки контролю м'яча на чужій половині, і незабаром забило свій другий м'яч.


Фото УПЛ

Передача Шепелєва на правий фланг штрафного під час швидкої атаки перед відходом на перерву дозволила Віктору Циганкову отримати простір, але виключно під неробочу праву ногу. Для капітана киян це не стало перешкодою, тому через мить ми побачили влучний постріл у ближню дев'ятку, із чим команди і вирушили відпочивати. Ще була рання заміна Супряги, якому Мірча Луческу навіть не став дякувати за проведений час на полі – для цього взагалі не було приводів.

У другій половині румунський фахівець відразу вирішив відзначитися несподіваним рішенням, і прибрав від гріха подалі Миколенка і Де Пену, дозволивши їм відпочити перед гостьовою грою проти «Барселони». Олег Дулуб не відставав від свого візаві, також відзначившись двома замінами Альваро і Шини, спрямованими на атаку. Ось тільки від цього львів'яни швидше взагалі втратили організацію в передній лінії, тому друга половина матчу стала часом лише однієї команди.


Фото УПЛ

На 58-й хвилині «Динамо» збільшило розрив у рахунку за допомогою гольової передачі Циганкова з правого флангу штрафного на Дениса Гармаша, який вийшов замість Супряги, а вже під завісу поєдинку півзахисник атакуючого плану оформив дубль власними зусиллями, нехай і з невеликою допомогою рикошету від корпусу Якимця при дальньому ударі. Говорити про якісь тактичні малюнки у другому таймі не було сенсу – господарів вистачило на повноцінний опір лише на 40 ігрових хвилин.

У наступному турі ПФК «Львів» гратиме в гостях у одеського «Чорноморця», а київське «Динамо» прийме на своєму полі дніпровський «Дніпро-1».

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур.

«Львів» - «Динамо» - 1:4

Чир'як (36, пенальті) - Буяльський (38), Циганков (45+1), Гармаш (58, 83)

Брікнер (82) - Миколенко (35), Де Пена (42), Вітіньо (87)

«Львів»: Костик, Лека, Якимець, Брікнер, Чир'як (Сорокін, 80), Політило (Шина, 46; Крушинський, 76), Ернест, Грисьо (Ременяк, 61), Зозуля, Довгий, Нич (Альваро, 46).

«Динамо»: Бущан, Миколенко (Караваєв, 46), Сирота (Шабанов, 74), Кендзьора, Тимчик, Шепелєв, Андрієвський, Де Пена (Вітіньо, 46), Циганков (Вербич, 74), Буяльський, Супряга (Гармаш, 41).

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)

Стадіон «Арена Львів» (Львів)

ЛЬВІВ - ДИНАМО. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Олександр Снітко, Sport.ua

(52 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Funny____Cat
    Funny____Cat, 16.10.2021 18:56
    +28
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодцы !
    На классе смогли взять победу, несмотря на неблагоприятный ход первого тайма
    Хорошо что отдохнул Шапаренко
    Гармаш для УПЛ становится джокером номер один
    Супряге пора самому доплатить чтобы его продали или отдали в аренду.
    Комментатор на Футболах - клоун с белой горячкой
    Щетинин Максим
    Щетинин Максим, 16.10.2021 18:58
    +19
    Гармаш фартовый, но на уровне УПЛ. В ЛЧ к сожалению Динамо играет без нападающих. Удачи в матчах с Барселоной!
    Funny____Cat
    Funny____Cat, 16.10.2021 19:00
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    ФК Oтсос, 16.10.2021 18:57
    Дворовой футбол двух команд!В среду на Барселоне будет показан класс
    Бойкинючка, На Барселоне это как на россии?
    У тебя в Костроме школ нету ?
    dd dent
    dd dent, 16.10.2021 18:55
    +18
    Молодцы
    adidas777
    adidas777, 16.10.2021 19:11
    +14
    Злий Глобинець, 16.10.2021 19:07
    Я з Гентом і Монако прогнозував перемоги і прохід. А вже в групі такої сміливості на себе не беру. Надто складні суперники.
    А от ваші і фани, і гравці в один голос твердять: "Ми можем обіграть Барселону".
    Хто ж вам не дає, обігруйте. Тільки Львів не показник сили ДК.
    Як і Зоря не показник сили ШД в порівнянні з Реалом.
    Кто это в один голос орёт, что мы обыграем Барсу?
    Шо вы за чушь такую несёте!
    Если обыграем Барсу будет великолепно!
    Но где вы слышали читали такое бред?
    Что болельщики ДК до игры с Барсой уже их обыграли?
    Igorok Киев
    Igorok Киев, 16.10.2021 19:59 (змінений)
    +12
    mag313, 16.10.2021 19:52
    На сегодня хороший тренер Луческу сделал из Динамо максимум возможного , даже больше чем максимум. И это говорит только о значении тренера в футболе. Но без "классных" футболистов даже опытный , хороший тренер не прыгнет выше головы. А в чем класс - Гармаша? Тренер посильнее его гонора оказался , заставил сдержанно себя вести себя на футбольном поле, слава богу и это дает результат. Тоже всех остальных касается - Луческу всех на себе держит, своем характере, опыте, знаниях.
    Какой класс у Гармаша??!! у него самый большой опыт в клубе и возраст не помеха, смотри что он творит на поле, какой характер, ему молодым до него, как раком до Китая
    sahka1981
    sahka1981, 16.10.2021 18:59
    +12
    С победой! Монзуль было внесла интригу (а момент с ударом по ногам Супряге в штрафной почему не смотрели?) в матч, но Динамо было просто сильнее.
    Funny____Cat
    Funny____Cat, 16.10.2021 19:00
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 16.10.2021 18:58
    Дать бы бой испанцам не мешало бы
    Само собой
    dd dent
    dd dent, 16.10.2021 18:58
    +11
    Funny____Cat, 16.10.2021 18:56
    Молодцы !
    На классе смогли взять победу, несмотря на неблагоприятный ход первого тайма
    Хорошо что отдохнул Шапаренко
    Гармаш для УПЛ становится джокером номер один
    Супряге пора самому доплатить чтобы его продали или отдали в аренду.
    Комментатор на Футболах - клоун с белой горячкой
    Дать бы бой испанцам не мешало бы
    Fender
    Fender, 16.10.2021 21:28
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Чемпионская игра от настоящих чемпионов Не от что у некоторых которые всех бомжей Киева заманивают на свои матчи дешёвым шмурдяком из атб под названием своя линия
    avk2307
    online
    avk2307, 16.10.2021 20:03 (змінений)
    +10
    mag313, 16.10.2021 19:58
    Ну если знаете, тогда не надо из рака рыбу делать. Здесь кто то слово адекватность вспомнил. Вот речь и идет об адекватности. Разговор о "классе" начался. Так вот повторюсь Динамо не играет "на классе", потому как его у него нет. Конечно уровень футбола у Динамо выше чем у Львова, но это не тот уровень которым можно гордиться, к сожалению.
    Вот так и надо было изначально написать, что уровень игроков Динамо выше чем Львова и ниже чем у Барселоны.
    Но так было с 90 х-2000 годов,что уровень игроков нашего чемпионата был ниже уровня испанского или немецкого чемпионата.
    Но это не значит, что мы должны "опускать " игроков своих изначально.
    И Шериф кстати это доказал.
    Igorok Киев
    Igorok Киев, 16.10.2021 19:52
    +10
    Jaroslav5999, 16.10.2021 19:37
    Недоклуб в прошлом сезоне как раз проиграл ФК Львову,забыл что-ли???
    Так и Александрия чпокнула в этом сезоне кротов
    APL
    online
    APL, 16.10.2021 20:54
    +8
    Artyom_I, 16.10.2021 20:11
    Луческу жаловался, что в Динамо много сборников играет. Наверное поэтому Буяльский и Миколенко за СбУ не смогли сыграть из-за травм, что не помешало им сразу после перерыва на национальные сборные выйти в основном составе. У Буяльского когда сборная играет подколенное сухожилие болит, а когда Динамо играет - сразу перестаёт. И у Миколенко, тоже прошли мышечные боли, когда сборная отыграла.
    Слухай, а Миколенко перед матчами збірної також пропустив важливий матч з шлюхами в УПЛ, це він теж косив? Чи Луческу беріг його на Львів і то на 1 тайм, в тебе розуму як в канарейки
    avk2307
    online
    avk2307, 16.10.2021 20:23
    +8
    mag313, 16.10.2021 20:13
    Что значит - опускать? Разговор о "классе" футболиста это опускание?. Может есть смысл реальную оценку давать игрокам. А то здесь в основном идут разборки болельщиков двух клубов, далекие от анализа игры.
    Я ниже уже написал все в деталях, но так и быть пример приведу еще один:
    Сегодня Шеффилд выиграл у сток сити 2-1
    И вот приходит комментатор такой как вы и говорит:
    А зчем вы вообще играли,если Ливерпуль на две головы вас лучше.
    Вот такой и был первый пост ваш.
    И как болельщикам Шеффилда после такого комментария?
    Муґунот Уух
    Муґунот Уух, 16.10.2021 20:20
    +8
    avk2307, 16.10.2021 19:32
    Так за счет чего Динамо выиграло сегодня?
    А то , так много написал и непонятно.Можешь растолковать?
    Ну как же. У этих варианта два:
    судьи тянули и дико фартило
    BUCH
    online
    BUCH, 16.10.2021 19:56
    +8
    mag313, 16.10.2021 19:37
    За счет того что Львов это дворовая команда как и остальные в ЧУ. Это не "класс", это "самодеятельность". Вот если у Динамо есть "класс" , куда он в ЛЧ исчезает, или этот класс в отпуск уходит.
    шахтер свой класс уже показал...
    Не так давно с Шерифом 😜😜😜
    Так что потеряйся
    Igorok Киев
    Igorok Киев, 16.10.2021 19:54
    +8
    Шериф тягал кто следующий будет кротов тягать?!
    BestOf
    BestOf, 16.10.2021 19:50
    +8
    Alexander Киев, 16.10.2021 19:37
    А Дно Суркиса, почему Шериф не обыграло?
    Истеричка Донецкая, ты хоть помнишь в каком году Динамо играло с Шерифом и какое место в группе тогда заняло?
    avk2307
    online
    avk2307, 16.10.2021 19:48 (змінений)
    +8
    mag313, 16.10.2021 19:37
    За счет того что Львов это дворовая команда как и остальные в ЧУ. Это не "класс", это "самодеятельность". Вот если у Динамо есть "класс" , куда он в ЛЧ исчезает, или этот класс в отпуск уходит.
    Я и так знаю, что Чемпионат Украины слабее Чемпионата Испании умник.
    Что тогда мне за Барселону начинать болеть?
    Если Львов дворовая команда, почему ее не может обыграть Шахтер?
    И зачем в Англии есть Чемпионшип тогда,если АПЛ намного круче ?
    newport
    newport, 16.10.2021 19:45
    +8
    Всех с победой!✌️🇺🇦