16.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Львів – Динамо – 1:4. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 11-го туру Української Прем'єр-ліги

Львів – Динамо – 1:4. Текстова трансляція матчу
© ФК Динамо Київ. Томаш Кендзьора

У суботу, 16-го жовтня, відбудеться поєдинок одинадцятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Львів» прийматиме київське «Динамо». Матч пройде у Львові на стадіоні «Арена Львів» і розпочнеться о 17:00.

Київський клуб очолює турнірну таблицю українського чемпіонату, на три очки випереджаючи найближчого переслідувача. Перед паузою в національній першості «Динамо» зіграло в безгольову нічию з донецьким «Шахтарем». «Львів» знаходиться в нижній частині турнірної таблиці: в нинішньому турнірі львів'яни здобули лише одну перемогу. У минулому турі команда Олега Дулуба на своєму полі програла «Дніпру-1» з рахунком 0:1. У майбутньому поєдинку «Львову» не допоможе захисник Олександр Романчук, який відбуватиме дискваліфікацію через перебір жовтих карток.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Львів» - «Динамо». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(28 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    98Johnson
    98Johnson, 16.10.2021 18:04
    +13
    Зайдеш читати коментарі львів'ян та киян, а тут половина сайту даунбасят, рівень спілкування яких, як в гопників з якоїсь підворотні луганска
    Miroslav1981
    online
    Miroslav1981, 16.10.2021 17:50
    +12
    Есть в роздевалку.. Цыганков красиво положил..
    Funny____Cat
    Funny____Cat, 16.10.2021 17:48
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    Монзуль в замешательстве, теперь нужно чтобы Львов ещё хоть до штрафной дошёл, что у неё был шанс отработать гонорар !
    Funny____Cat
    Funny____Cat, 16.10.2021 17:39
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    Красавцы просто ! Мастерская атака !
    roman_kros
    roman_kros, 16.10.2021 17:49
    +11
    Гарно, гол в стилі бундесліги...
    sahka1981
    sahka1981, 16.10.2021 17:48
    +11
    Шото мало радости у комментатора, в каком же он был экстазе с этим спорным пенальти...
    BestOf
    BestOf, 16.10.2021 17:55
    +9
    Витя не зря лучший бомбардир чемпионата. Гол - конфетка
    Funny____Cat
    Funny____Cat, 16.10.2021 17:52 (змінений)
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    adidas777, 16.10.2021 17:51
    Тебе реально нравится сейчас наш рисунок игры?
    Что сука с Мыколой???????
    Звезду мальчик поймал не понятно с каких делов...........
    Хотели стоя обыграть Львов , пустили гол , включись сразу вышли веред
    Игру я жду в ЛЧ . Сегодня нужна победа любыми условиями и с наименьшей затратой сил
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 16.10.2021 17:49
    +7
    Цыганковчище!
    Darkness1984
    Darkness1984, 16.10.2021 17:20
    +7
    Ржавые тут как тут
    Funny____Cat
    Funny____Cat, 16.10.2021 17:55
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    adidas777, 16.10.2021 17:54
    Я тебе в общем спрашиваю.
    Не только игра сегодня.
    На протяжении осени, как мы играем.
    Всё ок???
    Вполне
    Funny____Cat
    Funny____Cat, 16.10.2021 17:50
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Классная контра получилась
    Darkness1984
    Darkness1984, 16.10.2021 17:20
    +6
    KARABAS55, 16.10.2021 17:20
    Как же все дупы рвали, почему Буяльского Шева в сборную не вызывает. А Шевченко оказывается в курсе дела был, и всё на перед знал как будет. В сентябре месяце сборная собралась, а Буяльский перед сборной почувствовал ушиб, травму. Только первая игра в чемпионате и он в составе. В октябре опять сборная собралась, а у него травма, сегодня первая игра после сборной и он опять в строю.
    Совпадение)))???
    Ракицкого напомнить?
    adidas777
    adidas777, 16.10.2021 18:55
    +5
    Всех болельщиков ДК с победой!
    Vasylenko_Kyiv-mole_from-sport.ua
    Vasylenko_Kyiv-mole_from-sport.ua, 16.10.2021 18:47
    +5
    Петракову реально нужно присмотреться к Дену. Реально может усилить игру нашей сборной против Боснии. Потому что те замены тогда были, просто смешные с Сиканами и Булецами. Вот же Гармаш на ходу
    roman_kros
    roman_kros, 16.10.2021 18:22
    +5
    Funny____Cat, 16.10.2021 18:19
    Гармаш рукой забил
    Піднімаю ставку. Гармаш забив рукою з офсайду ....
    Igorok Киев
    Igorok Киев, 16.10.2021 18:17
    +5
    Гармаш волчара
    Funny____Cat
    Funny____Cat, 16.10.2021 18:17
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ахахаха там такой волейбол был до гола Гармаша
    Jaroslav5999
    Jaroslav5999, 16.10.2021 17:46
    +5
    MoLe⚒7777⚒, 16.10.2021 17:30
    Кому этот Мыкола привоз нужен ,может только Интеру и то финскому Интеру ТуркУ он любит финов,и привозить любит играя против финов
    Вы Матвиенка привоза за 40лям продали уже???
    Denmark1107
    online
    Denmark1107, 16.10.2021 17:41
    +5
    мордорська пліснява, ну, і... довго ваша балалайка грала??? Ось і відповідь. - 1:1.
    А коли стане 1:3, то будете лайно на Монзуль лити, і знову про шуби згадувати?