26.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Дніпро-1 – Зоря – 0:4. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 9-го туру Української Прем'єр-ліги

Дніпро-1 – Зоря – 0:4. Текстова трансляція матчу
© СК Дніпро-1

У неділю, 26-го вересня, відбудеться поєдинок дев'ятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Дніпро-1» буде приймати луганську «Зорю». Матч пройде в Дніпрі на «Дніпро-Арені» і розпочнеться о 17:00.

Команди в турнірній таблиці розділяють всього два очки. У минулому турі «Дніпро-1» на своєму полі з мінімальним рахунком обіграв «Верес», а «Зоря» в Запоріжжі здолала «Чорноморець» - 3:0. При цьому луганчани мають в своєму активі п'ятиматчеву безпрограшну серію. У минулий мід-вік дніпряни вийшли в 1/8 фіналу Кубка України, обігравши «ВПК-Агро» з рахунком 2:1. У попередньому чемпіонаті «Зоря» двічі обіграла дніпрян - 3:1 (в Запоріжжі) і 1:0 (в Дніпрі).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» - «Зоря». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Події матчу
90' ГОЛ ! М'яч забив Владислав Кочергін (Зоря).
90' ГОЛ ! М'яч забив Шахаб Захедітабар (Зоря).
87' ГОЛ ! М'яч забив Владислав Кочергін (Зоря).
84' Ігор Когут (Дніпро-1) отримує червону картку.
21' ГОЛ ! М'яч забив Сергій Булеца (Зоря).

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    korrektno
    korrektno, 26.09.2021 18:59
    +5
    4:0! Все по чесному. Так все і було. Йовічевіч з командою отримали все по грі. Хто на що здатній, як кажуть.
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 26.09.2021 18:51
    +5
    И этот Днепр типа должен более достойно представить Украину в ЕК, чем Заря, Ворскла и Колос?
    Davidson
    Davidson, 26.09.2021 18:54
    +4
    Зарю с заслуженной победой!
    Davidson
    Davidson, 26.09.2021 16:48
    +4
    Заря только победа!💪
    Davidson
    Davidson, 26.09.2021 18:17
    +3
    Вперед Заря!⚫⚪💪👋
    CheMP
    CheMP, 26.09.2021 17:22
    +3
    таки вкатали)
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 26.09.2021 17:05
    +3
    Коломойский: Полтора года не разговаривал с Березой
    Тоже Коломойский: *сидит на матче рядом с Березой и трендит*
    Aleks04
    Aleks04, 26.09.2021 19:00
    +2
    Ёкарный Бабай, 26.09.2021 18:58
    Как тебе сказать.. Столько провалов в обороне, но Днепр-1 нулевой, как он с такой игрой 16 очков набрал?!
    Может потому что есть команды ещё более нулевее
    Davidson
    Davidson, 26.09.2021 18:37
    +2
    Ёкарный Бабай, 26.09.2021 18:29
    По сравнению с Металлист-Десна это не игра, а УГ
    Как ты можешь сравнивать?Еще сравни Динамо и Металлист
    Holiday
    Holiday, 26.09.2021 17:24 (змінений)
    +2
    Что то новое! Заря атакует толпой вокруг мяча.
    Но получилось, хотя и после сейва.
    Приятно от Булецы получить?
    Sunrise
    Sunrise, 26.09.2021 17:22
    +2
    Заря, Арановский, ВАР. Я не удивлён. Это ж не в ворота Зари пеналь придумывать. Это не ж не в пользу грандов по формальным признакам ставить.
    Sunrise
    Sunrise, 26.09.2021 18:49
    +1
    Аххааааха! Трибунам в Днепре судья не угодил Я плачу от смеха)))
    Aleks04
    Aleks04, 26.09.2021 18:45
    +1
    Когут - герой матча. Йови нах
    Обижающийся из Бергамо
    Обижающийся из Бергамо, 26.09.2021 18:10
    +1
    Ёкарный Бабай, 26.09.2021 17:05
    Коломойский: Полтора года не разговаривал с Березой
    Тоже Коломойский: *сидит на матче рядом с Березой и трендит*
    "Они сегодня только нормально познакомились". Игорь Циганык
    Aleks04
    Aleks04, 26.09.2021 18:06
    +1
    korrektno, 26.09.2021 18:05
    Щось не вражає Д-1. Розмов багато, а гра без ідей. Навіть проти сьогоднішньої Зорі (правда, тренер скаже, що єврокубкова команда). Безкінченні подачі на Довбика, який без належної підтримки. Може примусити гравців більше бігати на тренуваннях, як робив Рамос, адже цілий група не в тонусі? Немає поставленої тренером та реалізованої на полі структури, взаєморузуміння гравців. Команда досить сіра, посередня.
    Який тренер, така і команда
    Iv70
    Iv70, 26.09.2021 18:04
    +1
    Так, за хороший
    футбол.
    Чтоб без травм,
    парни.
    Всем добра.
    Aleks04
    Aleks04, 26.09.2021 17:33
    +1
    Неудивительно. Йови ставит схему с пятью защитниками и одним полувингером. Дубинчак левый полузащитник - нонсенс. Чуже и Билл на лавке запасных. Ну не заходит эта схема, накуя её тестировать в матчах за шесть очков...
    Sunrise
    Sunrise, 26.09.2021 17:23
    +1
    Справедливоть существует. Тащите!
    Ну и кому как не бывшей Булеца таки забил)
    CheMP
    CheMP, 26.09.2021 17:20
    +1
    да какой пеналь...молодец арбитр
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 26.09.2021 19:04
    0
    Aleks04, 26.09.2021 19:00
    Может потому что есть команды ещё более нулевее
    Ну да, глянул там победы только над самыми слабыми. Еще впереди Динамо и Колос, Александрия. То ли еще будет, эгегей!