15.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Роберто ДЕ ДЗЕРБІ: «У футболі завжди можна програти. Шахтар стане сильним»

Тренер оцінив несподівану поразку в поєдинку Ліги чемпіонів

Роберто ДЕ ДЗЕРБІ: «У футболі завжди можна програти. Шахтар стане сильним»
© shakhtar.com

Наставник «Шахтаря» Роберто Де Дзербі дав коментар за підсумками матчу 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти «Шерифа».

Українська команда поступилася 0:2.

- Прокоментуйте ваші заміни в другому таймі, які ви ставили цілі? І чи вдалося з їх допомогою переломити хід гри?
- Замінив Тете на Марлоса, тому що Тете не дуже добре зіграв сьогодні. Заміну Фернандо - Мудрик планував до початку матчу. Тому що Фернандо важко грати 90 хвилин. А останню заміну вважав потрібною на той момент.

- Чи маєте ви пояснення того, що сьогодні сталося?
- У футболі завжди можна програти. Думаю, що сьогодні нам дуже не щастило, а «Шерифу», навпаки, щастило. Але якщо ми програли, значить, що ми винні. Думаю, що в моїй команді є дуже багато сильних футболістів. Але ми ще не стали сильною командою. Ми тільки потенційно можемо стати такою.

Сильна команда не повинна пропускати такі голи, як ми сьогодні. Думаю, ми станемо сильною командою. У нас багато сильних молодих футболістів. Той, хто говорить, що ми вже є сильною командою на сьогоднішній день, говорить неправду. Але я впевнений, що, завдяки наполегливій роботі, я і команда можемо прогресувати.

- Команда вже розуміє ваш футбол? Створюється враження, що гравці не до кінця розуміють, як їм грати.
- Думаю, що команда розуміє, що я від неї вимагаю. Поки у нас не все добре. І це нормально для початку сезону.

Михайло ШАПОВАЛОВ з Тирасполя

Джерело — Sport.ua

(206 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    SevaCherkago
    SevaCherkago, 15.09.2021 22:37
    +33
    Зато в субботу Мариуполь разрвут в клочья)))
    vishu
    vishu, 15.09.2021 22:32
    +30
    аве фізруку! навіки аве!
    ще лимонів 50 треба злити щоб грати нарівні з такими монстрами, як надпотужний Шериф!
    Серж р
    Серж р, 15.09.2021 22:41
    +23
    Нужно еще лямов 100 на трансферы с откатом Зебре лямов в 40 и будут сильными и тогда смогут Шериф и Александрию обыграть
    highlander-DK
    highlander-DK, 15.09.2021 22:59
    +22
    щось ні слова про яйця , цікаво чому??
    axylinam
    axylinam, 15.09.2021 22:42
    +20
    Шахтёр скоро станет чемпионом мира по количеству бессмысленных передач за сезон
    Александр Потапчук
    Александр Потапчук, 15.09.2021 22:40
    +20
    Ещё сильнее прогрессировать?!?!?! Куда уж больше???
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 15.09.2021 22:35
    +19
    Звоните Ринату!!!!! Пусть купит Шериф!
    Оптом дешевле.
    /
    Трансферная Стоимость Шерифа 11,68 млн. евро!!!!.
    Только 1 игрок стоит 1млн. евро.!
    А Адама Траоре стоит 600 тыс.евро!
    /
    Шахтер 183 млн.
    Реал 783 млн.
    Интер 573 млн.
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 15.09.2021 22:43
    +18
    Позорник, вас мокнула команда дебютант ЛЧ с Молдовы. Сосуолло блин
    Boss
    Boss, 15.09.2021 22:34
    +17
    Развалил Шахтер, от былой атакующей команды, получается середняк. Аля Сосуоло
    No name
    No name, 15.09.2021 22:52
    +15
    Нада дать годик, а лучше 2-3
    Сасусоло так быстро не построить
    bonv
    bonv, 15.09.2021 22:35
    +15
    Вернидуб міцний дуб!
    Sukiyaki
    Sukiyaki, 15.09.2021 22:34
    +15
    Это финиш.
    За 2 место, нет не в Лиге, придется ох как побороться
    Local78
    Local78, 15.09.2021 23:01
    +14
    Несподіваний удар по яйцям )
    No name
    No name, 15.09.2021 23:01
    +13
    А где яйца, балабол?
    avk2307
    online
    avk2307, 16.09.2021 01:01
    +12
    Stelios Komnin, 15.09.2021 23:36
    Да так и будет. Плюс возьмут какие-то очки с Интером/Мадридом. Классная команда...если абстрагироваться от результата и ужасной игры Донецка, что Шериф сделал? Отбивался весь матч и несколько атак. Что ж тут классного? 23% владения мячом, о каком классе речь? А так игра была ужасна. Стадион, болельщики, поле напомнили 90-е годы.
    Вобщем получается что лучше проиграть Шерифу красиво с огромным владением мячем ,чем вничью с Бенфикой сыграть.
    Ну это уже бред)
    Віталій Яценко
    Віталій Яценко, 15.09.2021 22:52
    +12
    Початок сезону 16 вересня? Вже 2 місяці як сезон триває. Вже майже середина сезону.
    Денис Слесарь
    Денис Слесарь, 15.09.2021 22:33
    +12
    Ну типа отказался что все норм, все впереди)))
    Remark
    Remark, 16.09.2021 00:19
    +11
    Ну а вообще очень рад за Вернидуба! Уже то, что молдавская команда попала в ЛЧ, значит что он не физрук. А тут ещё сходу уверенная победа 2-0. Ждём сюрпризов и дальше от Шерифа, и слезы попанов.
    mb_cdi
    mb_cdi, 16.09.2021 05:47
    +10
    Этот философ может быть уволен очень скоро
    Phoenix
    Phoenix, 15.09.2021 23:00
    +10
    highlander-DK, 15.09.2021 22:59
    щось ні слова про яйця , цікаво чому??
    берегут на Пасху!