| Оновлено 02 вересня 2021, 04:42
8355
15

Іван ГЕЦКО: «Шок. Так упустити перемогу — це треба вміти»

Спеціаліст розчарований нічиєю України із Казахстаном у відборі на ЧС-2022 (2:2)

8355
15
УАФ

Колишній форвард збірної України Іван Гецко поділився думкою щодо виїзної нічиєї української національної команди із Казахстаном (2:2) у межах відбору на ЧС-2022.

«Якщо одним словом, то — шок. Адже ще у першому таймі спокійно могли зняти з порядку денного питання про переможця. Створити стільки гольових моментів, двічі забити, а в підсумку в компенсований час упустити перемогу — це треба вміти.

А якщо згадати хід першого поєдинку, який відбувся в Києві, де наші теж розтринькали свої шанси відзначитися, то виходить, що по своїй волі подарували Казахстану дуже цінні очки. Кого ж тоді перемагати, якщо ми ще хочемо завоювати путівку до фінальної частини чемпіонату світу?

А поки у мене перед очима остання атака казахів, під час якої Олександр Караваєв не дограв до кінця, а Андрій Пятов забув, що ближній кут — воротарський. І пропустили. Як з такою грою перемагати Францію?», — заявив Гецко.

Матч Україна — Франція відбудеться в суботу, 4 вересня.