Михайло МУДРИК: «З перемогою, Шахтар. З перемогою, сім'я»

4069
15
ФК Шахтар Донецьк. Михайло Мудрик

20-річний український вінгер «Шахтаря» Михайло Мудрик розповів про свій дебют в єврокубках.

Мудрик вийшов на заміну замість Манора Соломона на 83-й хвилині матчу 4-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з «Монако» (2:2). Після пасу Мудрика Агіляр зрізав м'яч у свої ворота на 114-й хвилині зустрічі. Нічия дозволила «Шахтарю» вийти до групового етапу Ліги чемпіонів.

«25.08.21 — про такий дебют можна тільки мріяти.

З перемогою, Шахтар. З перемогою, сім'я.

З Богом можливо все!!!», — прокоментував Мудрик фото і відео з матчу.

(18)

Салах та ще п'ять зірок АПЛ, які влітку можуть поїхати в Саудівську Аравію
Футбол | 21 травня 2024, 12:06 0

Грандіозних закупівель саудити робити не збираються, але кілька топ-трансферів здатні здійснити

ФОТО. Аль-Шейх похвалися подарунком від Усика після мегафайту за абсолют
Бокс | 21 травня 2024, 11:17 4

Організатор поєдинку отримав від Усика підписані рукавички та вбрання, у якому він виходив на бій

Коментарі 15
u6464u
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Fanat230784
Його робота розривати фланг? Як Срна тільки з іншого флангу. Він це зробив. Те що рекошет? Так що лише в наші ворота всі рекошети мають залітати? Нормально Михасько в тому епізоді відіграв. А то на захист не сильно відпрацьовував, так задача була забити і вийти в групу.
З перемогою, Шахтар. З перемогою, Україно!
source02
BaZia
Коли гол відбувся теж не міг очам повірити, який гол красень! А ж тут на повторі, все-таки рикошет. Але пробіг більш ніж пів сотні метрів в потрібний час і в потрібне місце, тут звичайно молодець!
VIPsector1
Мишаня, давай не задирай нос. Супер-дебют. Поздравления из Харькова. Всё твоё впереди ещё. Дорогу осилит идущий. Верим!
Доброгорский Юрий
Если кого интересует за что пихал Де Дзерби Мудрику во время перерыва - за то что этот лось (по другому его не назвать) одел бутсы с маленькими шипами (решил понтануться, кто играл - понимает о чем я)... В итоге 3 раз поскользнулся за 10 минут...
В перерыве он переодел взрослые бутсы и все наладилось...
Face Control
Не ждали?
Только смелым покоряются моря.) Просто вспомнил про Мариуполь.
pl2012ua
немає ніяких богів, дурненький
Смотря первый тайм я все думал, ну неужели Степа играл бы хуже Антонио, ну неужели Сикан играл бы хуже Траоре, ну неужели Мудрик играл бы хуже Соломона, ну неужели Матвиенко играл бы хуже в центре чем Витао...
Да, наверное на счет Мудрика я заблуждался...
Lyolik
Он ещё и тупой. Проиграл все единоборства, отдавал пас, а мяч полетел под 90 градусов от задуманного. Хорошо что залетел в ворота, а то бы про Мудрика-футболиста, можно было бы забыть.