Яремчук організував два голи. Бенфіка переграла ПСВ у першому матчі Q4 ЛЧ

Український форвард провів відмінний матч кваліфікації Ліги чемпіонів

87758
14
УЄФА. Роман Яремчук

18 серпня відбувся перший матч 4-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, в якому «Бенфіка» переграла ПСВ (2:1).

Господарі поля забили два голи в першому таймі, причому українець Роман Яремчук двічі взяв участь у гольових атаках. Форвард провів на полі 71 хвилину, після чого був замінений. Гості відіграли один м'яч у другій половині гри.

Гра-відповідь відбудеться через тиждень у Ейндховені.

Ліга чемпіонів 2021/22

4-й раунд кваліфікації. Перший матч

Бенфіка (Португалія) – ПСВ (Нідерланди) – 2:1

Голи: Рафа Сілва, 10, Вайгль, 42 – Гакпо, 51.

Бенфіка: Влаходімос, Веріссімо, Морато, Отаменді, Гонсалвеш (Алмейда, 73), Вайгль (Евертон, 76), Жоау Маріу (Таарабт, 86), Грімальдо, Піцці (Мейте, 73), Рафа Сілва, Яремчук (Рамуш, 71).

ПСВ: Дроммель, Мвене, Рамальо, Боскальї (Обіспо, 64), Макс (Тезе, 89), Сангаре, Ван Гінкель (Проппер, 65), Мадуеке (Брума, 74), Гакпо, Гьотце, Захаві (Вертессен, 89).

Попередження: Отаменді, 59, Рафа Сілва, 57, Алмейда, 76, Мейте, 87, Рамуш, 90+2 – Ван Гінкель, 57, Обіспо, 88.

ГОЛ! 1:0. Рафа Сілва (асист: Роман Яремчук), 10 хв.

ГОЛ! 2:0. Вайгль, 42 хв.

ГОЛ! 2:1 Гакпо, 51 хв.

Події матчу

51’
ГОЛ ! М'яч забив Коді Гакпо (ПСВ Ейндховен).
42’
ГОЛ ! М'яч забив Юліан Вайгл (Бенфіка).
10’

Футбол | 04 травня 2024, 20:12 16

Команда з Харкова вперше перемогла під орудою Скрипника та залишила зону вильоту