Шахтар поступився віце-чемпіону Польщі, тріумфи Магучіх і Калініної

3921
0
ФК Шахтар Донецьк

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 4 липня.

1. Перша поразка Де Дзербі. Шахтар поступився віце-чемпіону Польщі. Донеччани не зуміли відіграти два пропущені м'ячі під сильним дощем.

2. Два нуль три! Магучіх виграла етап Діамантової ліги у Стокгольмі. Анна Рижикова і Марина Бех-Романчук завоювали бронзові медалі.

3. ФОТО. «Ми відчували вашу підтримку». Як вболівальники зустріли збірну. Головний тренер команди Андрій Шевченко подякував фанатам.

4. Ангеліна Калініна виграла турнір у Монпельє. Для українки це третій титул у цьому році.

5. Стали відомі призові збірної України за Євро-2020. Українська асоціація футболу отримає дуже пристойну суму.

6. Ярмоленко вибирає між Галатасараєм та Фенербахче. Два турецьких гранди ведуть жваву боротьбу за право підписати українського вінгера.

7. НБА. Мілуокі без Адетокумбо дотискає Атланту і виходить до фіналу. Перший вихід до фіналу з 1974 року.

8. П'ять висновків після матчу Україна — Англія. В цілому — нормально, але конкретно — облажались.

9. Мессі та Неймар близькі до трофею. Хто зіграє у півфіналах Кубка Америки. 2 і 3 липня за океаном були зіграні матчі 1/4 фіналу.

10. Ферстаппен домінує в Австрії, Норріс залишив Хемілтона без подіуму. Макс не помітив суперників, а Норріс в битві з Хемілтоном заїхав на подіум.