Їде на Олімпіаду. Ястремська поповнить склад збірної України

Тенісистка повернеться після тривалої паузи

Їде на Олімпіаду. Ястремська поповнить склад збірної України
© Jimmie48 Photography

За інформацією Федерації тенісу України, Даяна Ястремська номінована до складу збірної, яка відправиться в Японію на Олімпійські Ігри.

У вівторок стало відомо, що українку виправдали в допінговій справі і вперше з січня Ястремська може брати участь в офіційних матчах WTA.

На Вімблдон спортсменка заявитися не встигає, однак повинна приєднатися до Еліні Світоліної і Марти Костюк, яких раніше заявили на Олімпіаду.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Федерація тенісу України

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ua-goahead
      ua-goahead, 22.06.2021 22:03
    +1
    Вперед, дівчата! У 2008 році наші зупинилися за крок від медалі
    Muskrat2
    online
      Muskrat2, 22.06.2021 21:12
    +2
    Sashamar, 22.06.2021 20:59
    Сестри - ні? Тому що склад обмежений чотирма учасницями? Тобто Еліна, Даяна, Марта, Катарина.
    Тоді дійсно Марта/Даяна, більше нікому.
    Склад на країну обмежений чотирма в одиночці, та двома парами в парі. Світоліна та Костюк потрапляють в парний турнір по рейтингу 5+65, сестри Кіченок не проходили, але були на межі зі своїм рейтингом ~45 - 55...
    Sashamar
    online
      Sashamar, 22.06.2021 20:59
    +1
    Stanislav Matusevych, 22.06.2021 20:46
    Чекаємо на пару Марта/Даяна.
    Сестри - ні? Тому що склад обмежений чотирма учасницями? Тобто Еліна, Даяна, Марта, Катарина.
    Тоді дійсно Марта/Даяна, більше нікому.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 20:46
    +6
    Чекаємо на пару Марта/Даяна.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.06.2021 20:27
    +6
    Їде - це добре - тільки як с готовністю то? Оля вже через місяць. Добре що хоч хард - її любима пісня.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 22.06.2021 20:17
    +10
    Молодець Даяна! Нам тебе не вистачало!
    сергей богданов
      сергей богданов, 22.06.2021 20:14
    +10
    Удачи девочкам, давайте заберём олимпиаду!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 22.06.2021 20:17
    +10
    Молодець Даяна! Нам тебе не вистачало!
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 22.06.2021 20:14
    +10
    Удачи девочкам, давайте заберём олимпиаду!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 20:46
    +6
    Чекаємо на пару Марта/Даяна.
    vizuals
    online
      vizuals, 22.06.2021 20:27
    +6
    Їде - це добре - тільки як с готовністю то? Оля вже через місяць. Добре що хоч хард - її любима пісня.
    Muskrat2
    online
      Muskrat2, 22.06.2021 21:12
    +2
    Sashamar, 22.06.2021 20:59
    Сестри - ні? Тому що склад обмежений чотирма учасницями? Тобто Еліна, Даяна, Марта, Катарина.
    Тоді дійсно Марта/Даяна, більше нікому.
    Склад на країну обмежений чотирма в одиночці, та двома парами в парі. Світоліна та Костюк потрапляють в парний турнір по рейтингу 5+65, сестри Кіченок не проходили, але були на межі зі своїм рейтингом ~45 - 55...
    ua-goahead
    online
      ua-goahead, 22.06.2021 22:03
    +1
    Вперед, дівчата! У 2008 році наші зупинилися за крок від медалі
    Sashamar
    online
      Sashamar, 22.06.2021 20:59
    +1
    Stanislav Matusevych, 22.06.2021 20:46
    Чекаємо на пару Марта/Даяна.
    Сестри - ні? Тому що склад обмежений чотирма учасницями? Тобто Еліна, Даяна, Марта, Катарина.
    Тоді дійсно Марта/Даяна, більше нікому.