Ястремскую оправдали в допинговом деле. Даяна может вернуться к игре

Украинская теннисистка сумела доказать свою невиновность

Ястремскую оправдали в допинговом деле. Даяна может вернуться к игре
© Getty Images/Global Images Ukraine

По информации Федерации тенниса Украины, Международный независимый трибунал снял с украинской теннисистки Даяны Ястремской обвинения в умышленном употреблении допинга.

Стороне Ястремской удалось доказать, что запрещенный препарат попал в ее организм из-за небрежности, а умысла в действиях спортсменки не было.

В итоге Ястремская, которая не играла с января, может вернуться к выступлениям WTA. Правда, на Уимблдон, где ранее украинка была в основной сетке, заявиться уже нельзя.

Сообщается, что Ястремская будет выступать на Олимпийских Играх.

Украинка была отстранена от выступлений с 7 января. Даяна дважды требовала отменить дисквалификацию до вынесения окончательного вердикта, однако Спортивный арбитражный суд и Независимый трибунал отказывали Ястремской.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация тенниса Украины

(59 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    sv_2000
    online
      sv_2000, 23.06.2021 10:08
    -1
    Олександр Радченко, 22.06.2021 20:12
    Надеюсь она сыграет пару с Костюк , а не Свитолина
    Та, наверное, так и будет. Элина в парном рейтинге в 7-й сотне. Даяна во второй, как и Марта. Не знаю, могут ли Марта с Даяной претендовать, но Элина, как-то ну очень вряд ли.... Хотя понятия не имею что там за регламент
    sv_2000
    online
      sv_2000, 23.06.2021 10:02
    0
    Александр Ад, 22.06.2021 19:58
    раз невиновна ,пусть дают компенсацию за полгода.А Даяне успешного сезона!
    Ну, допинг ведь был, хоть и по небрежности или несчастному случаю неважно.... Даяна за это пострадала, ну ниче, впредь аккуратнее будут
    sv_2000
    online
      sv_2000, 23.06.2021 10:00
    +1
    Владимир Копяк, 23.06.2021 09:43
    Только люди далекие от профессионального спорта,могут поверить в то,что допинг попал в организм спортсменки без ее ведома. Я уверен на все 100%, что допинг она принимала регулярно,просто до поимки,ей удавалось вовремя выводить препараты,а в этот раз ее накрыли раньше срока, такое бывает. Теперь она будет в разы осторожней, ведь следующая поимка поставить жирный крест на ее карьере. а что дальше делать? Мужа миллионера еще нет, специальности и таланта в другой области тоже нет, на заработанные до этого деньги долго не протянешь... А если не будет принимать допинг,ее ждет участь Шараповой - постепенное сползание в небытие... Давайте поговорим об этом через годик....
    Угу..... Принимала регулярно допинг, который предназначен для мужчин, а женщинам бесполезен))))
    И, кстати, умник.... Просто тупо прочитай список этих запрещенных препаратов... И подумай, может все-таки есть хоть манюсенькая вероятность ього, что спортсмен может лохануться или вещество может попасть без его ведома?
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 23.06.2021 09:43
    -2
    Только люди далекие от профессионального спорта,могут поверить в то,что допинг попал в организм спортсменки без ее ведома. Я уверен на все 100%, что допинг она принимала регулярно,просто до поимки,ей удавалось вовремя выводить препараты,а в этот раз ее накрыли раньше срока, такое бывает. Теперь она будет в разы осторожней, ведь следующая поимка поставить жирный крест на ее карьере. а что дальше делать? Мужа миллионера еще нет, специальности и таланта в другой области тоже нет, на заработанные до этого деньги долго не протянешь... А если не будет принимать допинг,ее ждет участь Шараповой - постепенное сползание в небытие... Давайте поговорим об этом через годик....
    vital
    online
      vital, 23.06.2021 09:31
    +2
    Ну нарешті! Добре що хоч так.
    Жаль звісно що Даяна Вімблдон пропустить, бо там треба було 4-ий раунд захищати українці.
    З іншого боку, тепер Даяна може одразу готуватися до виступів на харді, без стрибань на траву. Сподіваюся, що за потреби організатори турнірів дадуть їй карту, там де вона не подавала заявку на участь.
    Andrii Farion
      Andrii Farion, 23.06.2021 02:04
    +5
    Щиро вітаємо, Давно!
    Игорь Онищук
    online
      Игорь Онищук, 23.06.2021 01:47
    0
    Віталій Ткачук, 23.06.2021 01:37
    Даяна довела свою правоту, це класно. Але я бачу, що тут нікого не напружує те, що людина без ігрової практики буде представляти Україну на Олімпіаді. Відмазки, типу " вона перш за все грає за себе", не проходять, бо це ОІ, а не якийсь 50-тисячник.
    Так она представляет страну , либо ее место уходит представительнице другой страны.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 23.06.2021 01:37
    0
    Даяна довела свою правоту, це класно. Але я бачу, що тут нікого не напружує те, що людина без ігрової практики буде представляти Україну на Олімпіаді. Відмазки, типу " вона перш за все грає за себе", не проходять, бо це ОІ, а не якийсь 50-тисячник.
    Ruslan
      Ruslan, 23.06.2021 00:44
    0
    Ну нарешті! Помотали нервів! Даяна боєць - повинна швидко піднятись на свій звичний високий рівень.
    Игорь Онищук
    online
      Игорь Онищук, 22.06.2021 23:13
    -1
    Stanislav Matusevych, 22.06.2021 20:53
    Це новий клон пана Кубіка, чи що? Якщо так, то зі строками все було дуже смішно. Спочатку ви віщували повернення Даяни в Мадриді (це тільки те, що я точно пам'ятаю, не здивуюся, якщо були і більш ранні "прогнози"), потім у трав'яному сезоні, потім на Вімблдоні. А реально і вийшло пів року, тобто, мінімальний термін дискви по допінгових справах. Ну не виходить менше зазвичай, хоч із виправданням, хоч навпаки.
    Ох мені вже ці чітко розписані...
    Ну извиниться бы не помешало. Не говорю что вам лично, многие опусы тут без подписи идут. А извинится за ту перепечатку какого то левого журнашлюхи, после которой тут такой вой поднялся. Всё пропало, дисквал по максимуму (от семьи Ястремских я такого и ожидал) прямая речь кстати.
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.06.2021 22:21
    -1
    Trasher311987, 22.06.2021 21:18
    Думаю Жюстин помогла.
    Молодец Даяна боролась до конца
    А Жюстін тут причому?? Там сімейка ітак міліонерів по факту, дід до недавна тримав поліцію в Одесі, понятно шо в адвоката і тд проблем небуло.. А якщо до таких моментів я зразу додумався.. Да і странностей в ділі уйма
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 22.06.2021 21:44
    -3
    Павло Бубенко, 22.06.2021 21:22
    А заодно и невинность!
    Олексій Олексієв
    online
      Олексій Олексієв, 22.06.2021 21:34
    +8
    Добре, що нарешті завершилась "епопея" з Даяною. Шкода, що на Вімблдоні не зможе зіграти.
    Павло Бубенко
      Павло Бубенко, 22.06.2021 21:22
    -3
    Александр Гайдар, 22.06.2021 19:55
    *сумела доказать свою невиновность*
    - заставка того самого сайта с оранжевым лого
    А заодно и невинность!
    Trasher311987
      Trasher311987, 22.06.2021 21:18
    +5
    Думаю Жюстин помогла.
    Молодец Даяна боролась до конца
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.06.2021 21:15
    -3
    pl2012ua, 22.06.2021 21:07
    минусуете так, будто не знаете официальную причину команды Ястремской) бойфренд кончил в нее запрещенными препаратами
    Ты ахінєю пишеш просто.. Ні черта нерозбираючись в темі.. Основне запомни:її допінг проба взята після закінчення сезону, а 2 тижнями раньше проба була чиста.. Тобто про вживання допінгу для результату нейдеться.. Які такі турніри в середині листопада
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.06.2021 21:12
    0
    Владимир Копяк, 22.06.2021 20:45
    Могу только представить, сколько бабла отвалили за такое решение. А теперь посмотрим, как она без допинга будет играть, пример Шараповой показал, что без стимуляторов в теннисе добиться высоких результатов не реально.
    Шо вы несете.. Ну геть нічого нерозумієте... Який к чорту допінг!? Нічо неук шо проба взята була не в змагальний період, де два тижні до того була чиста проба??
    Sauron
    online
      Sauron, 22.06.2021 21:11
    +11
    Ого! Неочікуванно.
    Вітаю Даяну!
    Michael Rewert
    online
      Michael Rewert, 22.06.2021 21:10
    -10
    Stanislav Matusevych, 22.06.2021 20:53
    Це новий клон пана Кубіка, чи що? Якщо так, то зі строками все було дуже смішно. Спочатку ви віщували повернення Даяни в Мадриді (це тільки те, що я точно пам'ятаю, не здивуюся, якщо були і більш ранні "прогнози"), потім у трав'яному сезоні, потім на Вімблдоні. А реально і вийшло пів року, тобто, мінімальний термін дискви по допінгових справах. Ну не виходить менше зазвичай, хоч із виправданням, хоч навпаки.
    Ох мені вже ці чітко розписані...
    Вы пародія на мужика вчергове переконуюсь.. Якби небуло 2 апеляції, шоб дали змогу грати до рішення, то воно мало бути на початку травня.. З неї зняті всі обвинувачення і дозволили грати на ОІ, якби їй впаяли дісквал на той час, то недозволили бы участвувати на ОІ так як вона не виконала одну з умов допуску на ОІ.. Вы знову лізите не в своє поле-в юриспруденцію, де з вас можна тупо ржати.. А помилки визнавати не вмієте-значить ви не мужик а пародія на нього.. Крутитесь як вуж на сковороді...псс..рішення геть очікуване.. А вы ляпали про не менше як рік.. А я писав про найбільше півроку при крайне поганому рішенню
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 22.06.2021 21:07
    -10
    минусуете так, будто не знаете официальную причину команды Ястремской) бойфренд кончил в нее запрещенными препаратами
    Persian
      Persian, 22.06.2021 19:59
    +19
    Камооон, Даяна ждем побед, и твоей яркой атакующей игры
    avtv5555
      avtv5555, 22.06.2021 19:59
    +17
    Вот и хорошо. Даяна теперь нужно забыть о фотосессиях. песенках и прочей ерунде, время и так много потеряно. Работать и играть в турнирах. Верим в тебя и ждем в топ 20.
    freestyle2018
      freestyle2018, 22.06.2021 19:57
    +15
    Гарна новина. Неочікував, такі справи рідко виграють спортсмени. Що там по Верняєву, до речі, Олімпіада вже скоро...
    Viktor Kosta
      Viktor Kosta, 22.06.2021 20:42
    +14
    Єдине, що хочеться побажати Даяні, - це триматися подалі від москалів.
    adidas777
    online
      adidas777, 22.06.2021 20:05
    +13
    Ура, я очень надеюсь что она вернётся с новой мотивацией!
    И начнёт наконец то развиваться тактически!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 22.06.2021 20:16
    +12
    Це просто чудова новина!!! Вірив в неї!
    Даяна повертається
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 20:00
    +12
    Тобто, пів року без тенісу по факту і вийшло. Якраз мінімально можливий термін дискви.
    Тепер цікаво, яким буде повернення Даяни в Тур. Бо минулої осені був суцільний жах замість гри. Наскільки вона готувалася грати цей час? Уже скоро дізнаємося.
    Sauron
    online
      Sauron, 22.06.2021 21:11
    +11
    Ого! Неочікуванно.
    Вітаю Даяну!
    axylinam
    online
      axylinam, 22.06.2021 20:17
    +11
    Отличная новость,полгода без тенниса не так уж и страшно,хорошо,что всё закончилось малой кровью
    Elis
    online
      Elis, 22.06.2021 20:15
    +11
    Неймовірно рада цій новині! Вперед, Даянко, ми скучили!
    сергей богданов
      сергей богданов, 22.06.2021 20:12
    +11
    Ураааа, Даяна собралась сделала выводы и дай всем прикурить! Каамон, мы снова в деле!
    Kanarejka
    online
      Kanarejka, 22.06.2021 20:10
    +11
    Супер новина! Даяша, з поверненням у сім'ю. Ми сумували!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 22.06.2021 20:00
    +11
    Я чогось так і думав. Тепер у якості компенсації хай дають їй вайлдкарти до кінця року.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 22.06.2021 19:58
    +11
    раз невиновна ,пусть дают компенсацию за полгода.А Даяне успешного сезона!
    Sashamar
    online
      Sashamar, 22.06.2021 20:56
    +10
    Знайшов свій старий коментар:
    " Оптимістичний сценарій - компроміс: півроку з урахуванням відсторонення. А вона як раз півроку і сиділа. Формально це вирок, фактично виправдання. І всі задоволені."
    До чого ж бюрократія передбачувана!
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 22.06.2021 20:03
    +10
    Отлично, я верил в ее правоту.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.06.2021 20:53
    +9
    Tomas Brown, 22.06.2021 20:28
    А тепер жду вибачень з насмішок з приводу справи Даяны.. І все ж я отримав кучу мінусів але все чітко розписав із строками із всім.. Учіться обробляти інфу
    Це новий клон пана Кубіка, чи що? Якщо так, то зі строками все було дуже смішно. Спочатку ви віщували повернення Даяни в Мадриді (це тільки те, що я точно пам'ятаю, не здивуюся, якщо були і більш ранні "прогнози"), потім у трав'яному сезоні, потім на Вімблдоні. А реально і вийшло пів року, тобто, мінімальний термін дискви по допінгових справах. Ну не виходить менше зазвичай, хоч із виправданням, хоч навпаки.
    Ох мені вже ці чітко розписані...
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 22.06.2021 20:15
    +9
    От, негідникі, скільки дівчині нервів потріпали...
    Олексій Олексієв
    online
      Олексій Олексієв, 22.06.2021 21:34
    +8
    Добре, що нарешті завершилась "епопея" з Даяною. Шкода, що на Вімблдоні не зможе зіграти.
    romeoboss
      romeoboss, 22.06.2021 20:17
    +8
    Даяночка як ярадий що весь той кошмар у тебе,да і в нас вже позаду
    По переду тільки гра ія надіюсь і перемоги бо ти в нас поки друга ракетка України.
    Хочеться як наібистрійше би побачити тебе у змаганнях