Надія ще є! Підсумки групи: що потрібно Україні для плей-оф

Росія вибула з турніру, а у команди Шевченка шанси поки що зберігаються

Надія ще є! Підсумки групи: що потрібно Україні для плей-оф
© Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Ярмоленко

21 червня завершилися турніри груп B та C на Євро-2020. Вивчаємо нові розклади, що утворилися.

У третьому турі групи C Північна Македонія без шансів програла Нідерландам (0:3), а Україна не зуміла відіграти пропущений гол у поєдинку з Австрією (0:1). Нідерланди посіли перше місце (9 очок), Австрія з другої позиції (6 балів) вийшла до 1/8 фіналу на Італію, а Україна посіла 3-тє місце (3 пункти).

У групі B Данія потужно розтрощила Росію (4:1), а Бельгія з Лукаку насилу дотиснула Фінляндію (2:0). Бельгійці виявилися поза конкуренцією і виграли групу, набравши 9 очок. У розподілі трьох команд (по 3 очки) найкраща різниця м'ячів в особистих зустрічах виявилася у Данії. Фіни посіли третє місце, а Росія залишає континентальний форум.

Нагадаємо, що до плей-оф виходять переможці груп, другі місця, а також 4 з 6 команд, які займуть 3-тю позицію.

  • У рейтингу третіх місць у України 3 очки і різниця м'ячів 45.

Таким чином, треба, щоб хоча б в двох групах збірні на 3-й позиції мали показники гірше, ніж у команди Шевченка.

Група A для цієї мети вже відпадає (у Швейцарії – 4 очки). У групі B все зрослося як треба! Після поразки Фінляндії від Бельгії (0:2) та розгромної перемоги Данії над Росією (4:1) третя команда (Фінляндія) має показники гірші, ніж в України.

  • Україні потрібно випередити ще одну команду серед третіх місць!

Є надія на групу D – треба, щоб Хорватія і Шотландія (по 1 пункту) зіграли внічию! Але обом командам потрібна перемога, і у мирний результат віриться насилу [коеф. = 3.8]. (Оновлення: цей сценарій не здійснився)

Дуже хороші можливості по групі E – у трійці: Словаччина (3 очки), Іспанія (2), Польща (1) – цілком ймовірно, що дві команди не наберуть більше трьох очок. Нам потрібно: щоб Польща не виграла у Швеції (коеф 1.6), а у матчі Іспанії та Словаччини не була зафіксована нічия (коеф. 1.15), а також, щоб не було рахунку типу 3:2, 4:3 і т.д. [загальний коеф. = 1.84].

А от щодо групи F шансів мало – Німеччина і Португалія вже мають по 3 очки та позитивну різницю м'ячів. Потрібні великі поразки Португалії від Франції або ж Німеччини від Угорщини, що малоймовірно.

Відзначимо, що вже сформовані дві пари плей-оф на 26 червня: Італія – Австрія (у Лондоні), Уельс – Данія (в Амстердамі). Тепер вже точно 4 набраних очка гарантують вихід до 1/8 фіналу, так що Швейцарія, Чехія, Англія, Швеція, Франція забронювали собі місця у плей-оф.

Якщо Україна все-таки пройде з 3-го місця до 1/8 фіналу, то її суперником буде переможець групи E (Швеція, Словаччина, Іспанія) або F (Франція, Німеччина, Португалія). Причому перший варіант набагато більш ймовірний, ніж другий.

Євро-2020

3-й тур, 21 червня

Група C

  • 19:00. Україна – Австрія – 0:1
  • 19:00. Північна Македонія – Нідерланди – 0:3

Група B

  • 22:00. Росія – Данія – 1:4
  • 22:00. Фінляндія – Бельгія – 0:2

Турнірні таблиці

Поточний рейтинг третіх місць

Сітка плей-оф

Можливі комбінації матчів 1/8 фіналу (виділені зеленим)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(51 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте, чи вийде збірна України до 1/8 фіналу з третього місця групи?
    • 45.35% (161)
      1. Так, команді пощастить
    • 44.79% (159)
      2. Ні, нічого там робити
    • 9.86% (35)
      3. Важко сказати
    Результати опитування Проголосували — 355
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    vitalikss86
      vitalikss86, 23.06.2021 00:20
    -1
    Дивіться якщо навіть Україна зустрінеться зі Швецією (хоча може з Іспанією), то у 1/4 зустрінеться з переможцем пари Англія-2 м з Групи 6 (Німеччина). Тому рано чи піздно прийде гаплик. Так що як не прикро, але як кажуть "Не втрачайте куму сили - та спускайтеся на дно"
    dnepryanin
    online
      dnepryanin, 22.06.2021 18:36
    +1
    Шведы*
    dnepryanin
    online
      dnepryanin, 22.06.2021 18:36
    +1
    Шведу захотят сладкую булочку в виде Украины и будут играть на победу)
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 22.06.2021 18:26
    0
    На минулому Євро з 3-го місця пройшли 2 команди з 4 очками, і 2 команди з 3 очками і різницею мячів 0. А вилетіли 2 команди з 3 очками і різницею мячів -2. Шанси: 75 / 25 на користь наших. Все ж на чемпіонаті слабких команд вистачає
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.06.2021 18:07
    +1
    Vitalik Shevchenko, 22.06.2021 17:59
    Так чого ви вчепились до тої Швеції. Навіть якщо доля приставить нашим кудесникам шкіряного м'яча ще один шанс, то з долею у 80% це буде Іспанія. Не потрібно дивитись на результати (наші он з Нідерландами 2-3 зіграли, хоча не награли по грі на такий рахунок) була доля везіння, а фарт рано чи пізно завершується. Іспанія - Швеція 75% -25% володіння м'ячем 17 ударів по воротах 6 в рамку проти 4 у Швеції при цьому в рамку воріт жодного. Іспанія награла на 3,5 очікуваних гола в матчі, шведи на 0,4 (а як може бути по іншому при 0 ударів в рамку воріт) проти Польщі картина та сама, тільки поляки влучили один раз в рамку воріт з якого і забили. А Іспанія знову награла на 3,6 очікуваних голів в матчі. Самий оптимальний розклад в даній групі такий: Швеція-Польша буде нічия, а Іспанія думаю не один, а мінімум 2 заб'є словакам чого буде достатньо для 1 місця. Просто не розумію для чого з такою грою взагалі туди виходити, коли їхню долю вирішують інші.
    можливо, але давайте враховувати що і шведи чудово розуміють і хочуть зайняти перше місце. Те що іспанці виграють сумнівів немає
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.06.2021 18:03
    +1
    якщо вийдуть на Швецію то потрібно повторення 2012 року 2-0 і прохід далі.
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 22.06.2021 17:59
    +2
    dnepryanin, 22.06.2021 17:32
    да норм все, Швеция вам не Италия)))тем более шведы меньше будут отдыхать и тут отмазок у наших "ТИПО УСТАЛИ" уже не проканает)
    Так чого ви вчепились до тої Швеції. Навіть якщо доля приставить нашим кудесникам шкіряного м'яча ще один шанс, то з долею у 80% це буде Іспанія. Не потрібно дивитись на результати (наші он з Нідерландами 2-3 зіграли, хоча не награли по грі на такий рахунок) була доля везіння, а фарт рано чи пізно завершується. Іспанія - Швеція 75% -25% володіння м'ячем 17 ударів по воротах 6 в рамку проти 4 у Швеції при цьому в рамку воріт жодного. Іспанія награла на 3,5 очікуваних гола в матчі, шведи на 0,4 (а як може бути по іншому при 0 ударів в рамку воріт) проти Польщі картина та сама, тільки поляки влучили один раз в рамку воріт з якого і забили. А Іспанія знову награла на 3,6 очікуваних голів в матчі. Самий оптимальний розклад в даній групі такий: Швеція-Польша буде нічия, а Іспанія думаю не один, а мінімум 2 заб'є словакам чого буде достатньо для 1 місця. Просто не розумію для чого з такою грою взагалі туди виходити, коли їхню долю вирішують інші.
    dnepryanin
    online
      dnepryanin, 22.06.2021 17:32
    +2
    да норм все, Швеция вам не Италия)))тем более шведы меньше будут отдыхать и тут отмазок у наших "ТИПО УСТАЛИ" уже не проканает)
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 22.06.2021 16:28
    +1
    шо интересно, с нашей удачей, все будет решаться в последней "маловерятной группе" в последний момент
    onco-clown
      onco-clown, 22.06.2021 15:35
    0
    SportsMan, 22.06.2021 08:32
    Сколько же нытиков развелось! Распустили тут сопли: не наиграли, не достойны. А хорваты, шотландцы, испанцы наиграли? С таким подходом надо проводить ЧЕ между Италией, Бельгией, Голландией, Францией, Германией, а остальные не наиграли.
    Один матч неудачно сыграли, да еще и неизвестно, случайно ли, это во-первых, даже если случайно, то со Швецией играть лучше, чем с Италией, это во-вторых.
    Хорошо сказал, только неудачно сыграли не один матч, а все три.
    Тем не менее я почему-то допускаю, что при проходе дальше они могут вдруг в плей-офф кого-то и вынести, типа Швеции - Украина очень нестабильная команда.
    Serg Wojcev
      Serg Wojcev, 22.06.2021 15:06
    0
    гнать в шею этого попрыгунчика пазика в ею пусть моду у своей жены по дефиле носит полное дерьмо как тренер
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 22.06.2021 14:03
    0
    надежда выйти в плей оф есть, но надежды выиграть там - нет
    Sunrise
      Sunrise, 22.06.2021 13:09
    +1
    Панченко Владимир, 22.06.2021 12:04
    Вечно надеемся и зависимы, что в спорте,что в политике, вечно хвастаемся и выпрашиваем,ганьба повсеместная, домой и никаких позорищ более....Журналисты, вы виноваты тоже, пиарщики нечестные
    Что значит зависимы? Каждая сборная наиграет на то что заслужила. Если мы пройдём с третьего места - значит заслужили больше других.
    Были б мы в группе F - были бы "независимые", т.к. играли последние? Это неверная логика.
    Юрій Коробенко
      Юрій Коробенко, 22.06.2021 12:13
    0
    tima fialko, 22.06.2021 08:36
    Невже ця бездарна команда пройде далі?Щоб я точно розбив телевізор?
    🤣🤣🤣
    Панченко Владимир
      Панченко Владимир, 22.06.2021 12:04
    0
    Вечно надеемся и зависимы, что в спорте,что в политике, вечно хвастаемся и выпрашиваем,ганьба повсеместная, домой и никаких позорищ более....Журналисты, вы виноваты тоже, пиарщики нечестные
    Joe Smart
      Joe Smart, 22.06.2021 11:09
    0
    Ні один тут диванний експерт не помічає ГОЛОВНОГО:
    "Можно много говорить о каких-то физических кондициях, но без менталитета победителя на таких турнирах тяжело. Мы должны выигрывать каждую дуэль на каждом участке поля. Желание должно быть запредельное. Этого, к сожалению, в первом тайме не было." Не люблю Зіну за інстаграмчики, але тут він правий.
    Подивитись збірну Данії чи Польщі, як вони на жилав виривали нічию з Іспанією - та нас би вони так само розмазали, навіть чисто перебігали!
    Піжони з Шахти та Динамо, от ваш справжній "рівень". І аналогічно ви обсир..тесь завжди в Лізі Чемпіонів. Тому що менталітет (с)
    Александр Степанов
      Александр Степанов, 22.06.2021 11:05
    +1
    Да нечего там делать (в плей-офф) ни вашим, ни, тем более, нашим!
    Tommy Gun
      Tommy Gun, 22.06.2021 10:49
    0
    В мене надія тільки одна - нехай ці інваліди далі не пройдуть. Досить того сорому.
    80 лет назад...
    online
      80 лет назад..., 22.06.2021 09:09
    0
    Хорватия выиграет (у нас же многие с детства...)
    Польша выиграет (наши собратья...)
    Испания вынесет Словакию ...
    Давайте домой. Начинать новый цикл.)
    Sashamar
    online
      Sashamar, 22.06.2021 09:06
    +1
    Ну, по перше, як в циклі передач Дмитра Бикова "Все було". Кому 50-, пам'ятають Олімпіаду-80 і гру з НДР. Не було сумнівів хто сильніше, бо наші незадовго перед тим аиграли у бразильців в Бразилії (гол Євтушенко), а східних німців ганяла друга збірна СРСР (Буряк, Ґаззаєв, Старухін, більше не пам'ятаю). І що? На 23, здається хвилині дурний пропущений м'яч з кутового, "автобус", все.
    Кожна наступна гра виходить гірше за попередню - теж було. ЧС-82.
    Але давайте будемо оптимістами. Давайте вважати, що просто ризикнули вийти з третього місця, бо проти Італії дійсно мало що світить, а тут можливі варіанти. Ні, можна, звісно, взагалі не дійти до однієї восьмої (спасибі Бельгії, вони одне місце для невдах фінами закрили, але ж є ще одне ), та це вже казіно, що поробиш.
    Mr.Value
      Mr.Value, 21.06.2021 21:03
    +25
    А смысл ? С такой игрой нас даже Швеция порвёт
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 21.06.2021 21:07
    +20
    Опять поехали на увеселительную прогулку, а мы тут расклады считаем. Пусть домой едут, а тренер Шевченко на Лондон.
    Капитан Каталкин
      Капитан Каталкин, 21.06.2021 21:43
    +18
    Самая бесхребетная игра нашей сборной, не показали ничего, какие-то куски мяса в желтой форме. Позорище! Такое впечатление, что тренерский штаб вообще не разбирал игру Австрии, а вышли на поле просто на удачу. Где игра Ярмолы, Зины, Цыганкова, а её нет. Столько ошибок в передачах мяча, можно учебник написать как не надо делать. А то перед матчем кричали не хотим Италию))) Стыдоба.
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 21.06.2021 21:32
    +14
    Домой. С такой игрой домой и молчать
    alekos59
    online
      alekos59, 21.06.2021 21:26
    +14
    Наф пазика, всю его итальянскую шоблу , стариков, и всех этих дармоедов из ффу. Нужен тренер типа цыгана, а не вальяжный и добрый шева. Ни одного критичного слова не сказал про своих зажравшихся мажоров.
    Nordenus
    online
      Nordenus, 21.06.2021 21:03
    +14
    С такой физической подготовкой тут как бы уже все... сборная мертвая. Шева молодец конечно, когда решил начать подготовку к Евро за месяц до турнира.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 21.06.2021 21:16
    +13
    rasta13, 21.06.2021 21:10
    Грех жаловаться все мы прекрасно понимали что у нас не топова сборная, даже Австрийцы сильнее нас в этом матче были на голову. Мы сыграли на евро и даже один раз победили, это уже рекорд по сравнению с прошлым евро.
    Ага конечно грех жаловаться. С осени у этого тренера сыпятся одно нелепое решение за другим. Не взял тех кто тащил команды в УПЛ, зато нагреб левых пассажиров. Чемпионат закончили на две недели раньше него. Нет уж, Шева должен хлебнуть говнеца сполна.
    vitaha33
      vitaha33, 21.06.2021 21:10
    +12
    Перетренірована збірна, вони фізично здохли в перші 10хв, привіт Шева і ко!!! Для чого виходити далі, щоб стояти в грі з Шведами чи Іспанцями? Щоб їм штук 7 закинули?
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 21.06.2021 21:34
    +11
    Дмитрий Борщёв, 21.06.2021 21:29
    ???
    Навіщо з такою грою кудись виходити, мало ганьби?
    SuperleagueUkraine
      SuperleagueUkraine, 22.06.2021 00:11
    +10
    Капитан Каталкин, 21.06.2021 21:43
    Самая бесхребетная игра нашей сборной, не показали ничего, какие-то куски мяса в желтой форме. Позорище! Такое впечатление, что тренерский штаб вообще не разбирал игру Австрии, а вышли на поле просто на удачу. Где игра Ярмолы, Зины, Цыганкова, а её нет. Столько ошибок в передачах мяча, можно учебник написать как не надо делать. А то перед матчем кричали не хотим Италию))) Стыдоба.
    Вот за Ярмолу не надо, он один из немногих кто весь отдавался на поле в трёх играх. Видно было как ему тяжело, а он бегал везде и даже в защите тащил! А вот Зина, Малина на этом евро это провал. И конкретно в сегодняшней игре это Забарный. А так если эти дыры подлатать, то может чё-то и получится.
    nika007
      nika007, 21.06.2021 21:06
    +10
    Судя по сегодняшней игре сборная Украины не хотела побеждать Австрию а расчёт был сыграть со Шведами вместо одного из главных фаворитов по игре тут Итальянцев, Шева молорик стратег
    Juzik
      Juzik, 21.06.2021 21:01
    +10
    Да хрен куда пройдет эта сборная....
    Archie FireLion
    online
      Archie FireLion, 21.06.2021 21:22
    +9
    Ну зато теперь точно не Италия! Позорище!
    Local78
    online
      Local78, 21.06.2021 22:01
    +8
    Ніяк не розумію, для чого було рвати Сербію 5-0 і вигравати в чемпіонів Європи, щоб потім на Євро грати на поразку з австрійцями, які до слова і перемагати нас не хотіли...? Ви плюнули в душу вболівальників, Шева йди геть і Павелка забирай подалі.
    alefteev77
      alefteev77, 21.06.2021 21:06
    +8
    Шансы на проход в 1/8 есть - но с такой игрой разве что с Швецией будут шансы.
    Французы или испанцы нас вынесут.
    Nordenus
    online
      Nordenus, 22.06.2021 00:13
    +7
    Если случиться чудо и мы попадем на условную Швецию в плей офф... это будет нечто))
    pricolist
    online
      pricolist, 21.06.2021 21:21
    +7
    Ну пройдем и что дальше? Наши футболисты два паса нормально связать не могут. Промолчу про сплошные обрезки Малиновского, Зинченко и других. Ну а Шева демонстрирует, что тренер он не такой уж и хороший.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 21.06.2021 21:21
    +7
    И что мешало выиграть в 2,3 мяча у Македонии.
    Увы получается это наш уровень.
    an52
      an52, 22.06.2021 01:14
    +6
    Dinamo-fan, 22.06.2021 01:06
    На удивление, у нашей сборной ещё есть шансы и довольно неплохие. Жаль конечно, что не смогли затолкать Австрийцам хотя бы один гол - на ничью мы с ними точно наиграли. Ну ничего, тем интересней будет смотреть матчи оставшихся групп. Особо прикольно будет если Французы напичкают Португалию в три мяча, что с и-ней атакой и дыркой в обороне Португальцев очень даже возможно.
    P.S. Датчане порадовали! И сами прошли абсолютно заслуженно и ещё Рашку отымели во все дыры и оставили за бортом Евро!
    Наші награли на нічию? Ви жартуєте?
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 22.06.2021 01:08
    +6
    DIiMax2, 22.06.2021 00:43
    а шо робить в тому плей офф отримати торбу м'ячів у ворота?
    якщо одного разу у вас не встав, так ви вже й пробувати не будете?