21.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Плей-офф під великим питанням. Збірна України програла Австрії

Команда Андрія Шевченка поступилася в ключовому матчі на Євро-2020

Плей-офф під великим питанням. Збірна України програла Австрії
© Getty Images/Global Images Ukraine

До матчу з австрійцями збірна України підійшла з хорошим настроєм. Після перемоги над Північною Македонією вона посідала друге місце в турнірній таблиці групи С і розташовувалась вище за свого сьогоднішнього суперника. А це означало, що для гарантованого виходу в плей-оф і для продовження своєї участі в турнірі, підопічним Андрія Шевченка досить було зіграти внічию.

Однак навряд чи межею мрій наших футболістів і тренерів, та й багатомільйонної армії українських вболівальників, був мирний результат цієї зустрічі. Всім нам потрібна була тільки перемога і, по можливості, яскрава та переконлива, щоб з оптимізмом дивитися в найближче майбутнє. Так, наша збірна все одно б виходила до 1/8 фіналу на Італію, яка так подобається тут всім, але до того поєдинку ще залишалося кілька днів, а зараз треба було вирішувати непросте завдання у грі з командою Австрії.

Наставник українців не став нікого дивувати стартовим складом. Місце у воротах знову зайняв Бущан, а в інших лініях було вже звичне поєднання гравців. З тією лише різницею, що замість Степаненка в основі знову вийшов Сидорчук.

Getty Images/Global Images Ukraine

Австрійці активніше розпочали матч і протягом перших трьох хвилин заробили відразу два кутових біля воріт нашої команди. Щоправда до гольових моментів справа не дійшла, а незабаром вже і Ярмоленко зробив рейд по правому флангу, але ні з ударом, ні з пасом у нього не склалося.

Далі гра йшла на зустрічних курсах. Команди по черзі контролювали м'яч і намагалися якомога швидше доставити його в лінію атаки. А перший удар по воротах завдали наші суперники на 11-й хвилині після розіграшу кутового - Драгович пробив вище поперечини. Потім на 16-й хвилині після помилки Караваєва на ударній позиції опинився Арнаутович, але і його удар не досяг мети.

До 21-ї хвилини збірна Австрії подала вже п'ять кутових біля воріт українців і п'ятий з них став для них результативним. Алаба зліва навісив м'яч в район воротарського майданчика, і Баумгартнер, випередивши на мить Забарного, проштовхнув м'яч повз Бущана в сітку воріт.

Getty Images/Global Images Ukraine

Наша збірна могла відігратися вже на 29-й хвилині, коли Шапаренко зліва увірвався до штрафного майданчика суперників і правою ногою сильно пробив в дальній кут. Бахманн на удар зреагував, але відбив його недалеко від себе, а ось Ярмоленко до м'яча, що відскочив, трохи не встиг.

На 33-й хвилині австрійці були змушені замінити автора гола Баумгартнера, який незадовго до того, як забити, зіткнувся головами із Забарним. Скоріш за все, саме той епізод для нього не пройшов даремно і він достроково залишив поле. Тим часом його партнери продовжували активно діяти в атаці і на 37-й хвилині довелося вже демонструвати свою майстерність Бущану, який в акробатичному стрибку потягнув м'яч після удару з меж штрафного майданчика Лаймера. Ще за п'ять хвилин українців «пробачив» Арнаутович, який не зміг як слід пробити по м'ячу, опинившись перед воротами після швидкої контратаки збірної Австрії. І вже у компенсований час двічі було по-справжньому «гаряче» біля наших воріт, однак обидва рази австрійці не використали свої моменти.

Getty Images/Global Images Ukraine

У другому таймі замість непереконливого у цій грі Маліновського на поле вийшов Циганков. Була надія на те, що збірна України «прокинеться» і покаже притаманну їй гру. Однак гострі моменти продовжували виникати біля воріт Бущана. Так, на 51-й хвилині український воротар зіграв надійно після удару Шлагера. Той же австрієць через п'ять хвилин ще раз пробив здалеку, але цього разу неточно. І навіть гольову ситуацію біля воріт Бахманна на 60-й хвилині створили саме наші суперники. Лайнер невдало зрізав м'яч, і лише блискуча реакція воротаря австрійців врятувала його команду.

Час минав, а рахунок на табло не змінювався. Тому Андрій Шевченко випустив на поле спершу Марлоса, а потім Бесєдіна. Українці багато контролювали м'яч, але тільки на 87-й хвилині Яремчуку вдалося вийти на ударну позицію. Пробив він небезпечно трохи повз дальнього кута.

Getty Images/Global Images Ukraine

До основного часу другого тайму арбітр компенсував 3 хвилини. На жаль, але і вони не принесли нам успіху. В підсумку поразка 0:1, і тепер все буде залежати не тільки від збірної України.

Чемпіонат Європи. Група С. Тур 3.

Україна - Австрія - 0:1

Баумгартнер (21)

Україна: Бущан, Миколенко (Бесєдін, 85), Матвієнко, Забарний, Караваєв, Сидорчук, Зінченко, Шапаренко (Марлос, 68), Маліновський (Циганков, 46), Яремчук, Ярмоленко.

Австрія: Бахманн, Алаба, Хінтереггер, Драгович, Лайнер, Грілліч, Лаймер (Ільсанкер, 72), К.Шлагер, Забітцер, Баумгартнер (Шопф, 33), Арнаутович (Калайджич, 90).

Арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)

«Арена Націонале» (Бухарест, Румунія)

УКРАЇНА - АВСТРІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

 
Події матчу
21' ГОЛ ! М'яч забив Крістоф Баумгартнер (Австрія).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(100 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Руслан Кузів
      Руслан Кузів, 23.06.2021 21:47
    0
    Руслан Кузів, 21.06.2021 21:45
    Нічого не втрачено, навіть навпаки - у 1/8 Україна обіграє Швецію, а Австрія програє Італії. Так, що не робиться, - робиться на краще. Україна, вперед!
    А я казав, що Україна буде грати в 1/8. А ви сумнівалися. Передчуття не обманиш.
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 22.06.2021 13:31
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    adidas777, 22.06.2021 13:19
    Кртотара позорный, ты всё сказал?
    Видели мы твоих игроков Шахтёра, против той же Боруссии М
    А ещё я тебе дятлу напомню, кто в сборной даже на этом Евро делал погоду!
    Это все или бывшие или нынешние игроки ДК!
    Ярмола, Яремчук. Бущан!
    Напомни какая погода нужна была сбу?
    Лёгкий бриз. Или просто штиль.
    Твои синоптики смогли это обеспечить?
    Нет.
    Так что молчи в тряпочку.
    adidas777
      adidas777, 22.06.2021 13:19
    0
    Болела, 22.06.2021 08:50
    Чим більше гравців Динамо, тим гірше.
    Просто факт. Проти Португалії шість гравців в основі, плюс два вихованці. Плюс Коваленко вийшов, коли грали в меншості.
    Функціонал гравців і рівень гри на поверх вищий.
    Взагалі, з самого початку, в Шевченка почало виходити тоді, коли з центра півзахисту прибрав гравців Динамо.
    Два роки шукали альтернативу Степаненку - безрезультатно. Як можна ставити в центр Сидорчука - загадка?
    З крайніми захисниками проблема. Всі три матчі провальна на лівому фланзі. Караваєв здорово тільки вперёд. І то, вчора багато браку в передачах. Але це найсильніші крайні в Україні. Кращих немає.
    Як на мене провально зіграли Маліновський і Зінченко весь турнір. Двигун нашої команди, який не завівся.
    Бущан вистрелив, Забарний на 19 років молодчинка, Яремчук має йти на підвищення на клубному рівні, а списаний Ярмоленко просто топчик!
    Маєм
    Маємо те що маємо.
    Кртотара позорный, ты всё сказал?
    Видели мы твоих игроков Шахтёра, против той же Боруссии М
    А ещё я тебе дятлу напомню, кто в сборной даже на этом Евро делал погоду!
    Это все или бывшие или нынешние игроки ДК!
    Ярмола, Яремчук. Бущан!
    adidas777
      adidas777, 22.06.2021 13:16
    +1
    elcomendante, 22.06.2021 03:12
    В чем проблема и в чем человек не прав? Единственное что из этого Евро радует, так это показатель уровня звезд которых, в ж..пу целуют. Миколенко - днище! 3 игры (первую игру списали на Марлоса, это легче всего было ведь Сук-рок собирался бабло на нем поднять) Но а падения после касания ветра..Да голландцам из-за него проиграли! В остальных играх он доказал, что падает от дыхания соперника и ему пофиг, что через его фланг атака. СОБОЛЬ!.. Да хотя бы попробовать. Ну не идет у этого плаксы Миколы игра! Сиидор. чем Степа бля....дь плох???? Сегодня центр проиграли! Один моммент, когда помог Сидор - был... Не спорю, но на этом все!!! Степа всегда действовал как третий защитник, в таких матчах и не пасовал!!! Забарвный.. ну это отдельная история.. опять же, из-за него забили гол! Посмотреть как двагался игрок атакующий и это полено!!!! (пишу, т.к. это реальное полено, и во многих матчах, он хорошо лажает, просто маркетинг делает свое!!!) Лучше Кривцов. Он хоть не нравился никогда мне, но в нем есть уверенность и опыт! Караваев очень разочаровал.. Никогда не видел такой паршивой игры но аменить его некем, да и не нужно. Он норм защитник.. Но многих "звезд" нужно просто усадить на лавку. Еще раз напишу, что у сборной - нет ЯИЦ!!! Зина -Малина, боятся себя в клубах лажануть, т.к. останутся на скамье.. Нужно так же и в сборной сделать.. Слишком мелкие обсосы, чтобы из-себя звезд строить. Ну а где Великий Циганков? 2 матча и тоже уровень показан! И это мои выводы не по одному матчу, а по всей компании.
    Эти строки явно писал крот, ненавидящий игроков ДК!
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 22.06.2021 11:05
    0
    Александр Казюк, 22.06.2021 10:46
    Судя по твоим словам ты не за ту сборную болеешь. Обычный глор а не болельщик. Болей за Бельгию, или Италию, ои всегда показывают уровень и побеждают. Сборная Украины же середняк, а середняки как раз и являются ими из-за не стабильности, раз феерят, второй раз влетают. Если бы всегда показывали высокий уровень футбола и побеждали, были бы топом. Но Украина априори не может быть топ сборной, так как все начинается еще с детско-юношеского футбола, инфраструктуры, и менталитета, и нам еще расти и расти. Настоящие же болельщики всегда с командой, и в радости и в печали!
    В целом согласен, сборную надо поддерживать всегда. Но с другой стороны, зачем мы вообще смотрим футбол, как не для красоты игры? Поэтому давай оставим вот эти комменты про глоров. Это нормально, когда нравится топ-игра и топ-команды. Болеем за свою сборную, но смотрим турниры до финала, наслаждаясь красивой игрой.
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 22.06.2021 10:46
    0
    Судя по твоим словам ты не за ту сборную болеешь. Обычный глор а не болельщик. Болей за Бельгию, или Италию, ои всегда показывают уровень и побеждают. Сборная Украины же середняк, а середняки как раз и являются ими из-за не стабильности, раз феерят, второй раз влетают. Если бы всегда показывали высокий уровень футбола и побеждали, были бы топом. Но Украина априори не может быть топ сборной, так как все начинается еще с детско-юношеского футбола, инфраструктуры, и менталитета, и нам еще расти и расти. Настоящие же болельщики всегда с командой, и в радости и в печали!
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 22.06.2021 10:11
    +2
    Болела, 22.06.2021 08:50
    Чим більше гравців Динамо, тим гірше.
    Просто факт. Проти Португалії шість гравців в основі, плюс два вихованці. Плюс Коваленко вийшов, коли грали в меншості.
    Функціонал гравців і рівень гри на поверх вищий.
    Взагалі, з самого початку, в Шевченка почало виходити тоді, коли з центра півзахисту прибрав гравців Динамо.
    Два роки шукали альтернативу Степаненку - безрезультатно. Як можна ставити в центр Сидорчука - загадка?
    З крайніми захисниками проблема. Всі три матчі провальна на лівому фланзі. Караваєв здорово тільки вперёд. І то, вчора багато браку в передачах. Але це найсильніші крайні в Україні. Кращих немає.
    Як на мене провально зіграли Маліновський і Зінченко весь турнір. Двигун нашої команди, який не завівся.
    Бущан вистрелив, Забарний на 19 років молодчинка, Яремчук має йти на підвищення на клубному рівні, а списаний Ярмоленко просто топчик!
    Маєм
    Маємо те що маємо.
    А чому про Португалію ви сказали, а про Іспанію (де взагалі не було гравців ШД) промовчали? Що за вибіркова статистика? Чи думаєте умовний Кривцов і т.д. зіграли би краще. Степаненко в такому стані, нічим ні гірший, ні кращий, за Сидорчука. А Шапаренко зіграв не погано.
    RIF
      RIF, 22.06.2021 09:13
    -4
    Ну що? героям слава???
    Lyolik
      Lyolik, 22.06.2021 09:11
    +1
    Болела, 22.06.2021 08:50
    Чим більше гравців Динамо, тим гірше.
    Просто факт. Проти Португалії шість гравців в основі, плюс два вихованці. Плюс Коваленко вийшов, коли грали в меншості.
    Функціонал гравців і рівень гри на поверх вищий.
    Взагалі, з самого початку, в Шевченка почало виходити тоді, коли з центра півзахисту прибрав гравців Динамо.
    Два роки шукали альтернативу Степаненку - безрезультатно. Як можна ставити в центр Сидорчука - загадка?
    З крайніми захисниками проблема. Всі три матчі провальна на лівому фланзі. Караваєв здорово тільки вперёд. І то, вчора багато браку в передачах. Але це найсильніші крайні в Україні. Кращих немає.
    Як на мене провально зіграли Маліновський і Зінченко весь турнір. Двигун нашої команди, який не завівся.
    Бущан вистрелив, Забарний на 19 років молодчинка, Яремчук має йти на підвищення на клубному рівні, а списаний Ярмоленко просто топчик!
    Маєм
    Маємо те що маємо.
    Твои кроты от посредственных немцев получили 10 мячей. Австрия, это они же.
    Lyolik
      Lyolik, 22.06.2021 09:10
    +1
    Болела, 22.06.2021 08:50
    Чим більше гравців Динамо, тим гірше.
    Просто факт. Проти Португалії шість гравців в основі, плюс два вихованці. Плюс Коваленко вийшов, коли грали в меншості.
    Функціонал гравців і рівень гри на поверх вищий.
    Взагалі, з самого початку, в Шевченка почало виходити тоді, коли з центра півзахисту прибрав гравців Динамо.
    Два роки шукали альтернативу Степаненку - безрезультатно. Як можна ставити в центр Сидорчука - загадка?
    З крайніми захисниками проблема. Всі три матчі провальна на лівому фланзі. Караваєв здорово тільки вперёд. І то, вчора багато браку в передачах. Але це найсильніші крайні в Україні. Кращих немає.
    Як на мене провально зіграли Маліновський і Зінченко весь турнір. Двигун нашої команди, який не завівся.
    Бущан вистрелив, Забарний на 19 років молодчинка, Яремчук має йти на підвищення на клубному рівні, а списаний Ярмоленко просто топчик!
    Маєм
    Маємо те що маємо.
    Особенно Коваленко. Это юмор такой?
    Lyolik
      Lyolik, 22.06.2021 09:09
    -1
    Болела, 22.06.2021 08:50
    Чим більше гравців Динамо, тим гірше.
    Просто факт. Проти Португалії шість гравців в основі, плюс два вихованці. Плюс Коваленко вийшов, коли грали в меншості.
    Функціонал гравців і рівень гри на поверх вищий.
    Взагалі, з самого початку, в Шевченка почало виходити тоді, коли з центра півзахисту прибрав гравців Динамо.
    Два роки шукали альтернативу Степаненку - безрезультатно. Як можна ставити в центр Сидорчука - загадка?
    З крайніми захисниками проблема. Всі три матчі провальна на лівому фланзі. Караваєв здорово тільки вперёд. І то, вчора багато браку в передачах. Але це найсильніші крайні в Україні. Кращих немає.
    Як на мене провально зіграли Маліновський і Зінченко весь турнір. Двигун нашої команди, який не завівся.
    Бущан вистрелив, Забарний на 19 років молодчинка, Яремчук має йти на підвищення на клубному рівні, а списаний Ярмоленко просто топчик!
    Маєм
    Маємо те що маємо.
    Особенно Коваленко. Это юмор такой?
    Lyolik
      Lyolik, 22.06.2021 09:08
    -1
    Богдан Саженко, 22.06.2021 08:40
    Мені теж взагалі ніколи не подобався Міколенко -косячить в кожному матчі і з під нього залітають ключові м"ячі .гра колхозна ,слабка ,без розуму і прімітивна.Ніякого крєатива ,а розрахунок просто на швидкість і виносливість . Бущан теж практично в кожному матчі пропускає .З голандцями вибифває саме на супернику -в голові жлдной клєпки і розуму воротарського в для моментального правильного рішення.
    Идиот
    Роман Романченков
    online
      Роман Романченков, 22.06.2021 09:05
    0
    Матч сборная не сливала, но после установки тренера "не рвать", они просто потерялись на фоне мотивированых австрийцев. Тренер Австрии, почему то, не захотел "сушить" ничью. ИМХО.
    Болела
    online
      Болела, 22.06.2021 08:50
    -3
    Чим більше гравців Динамо, тим гірше.
    Просто факт. Проти Португалії шість гравців в основі, плюс два вихованці. Плюс Коваленко вийшов, коли грали в меншості.
    Функціонал гравців і рівень гри на поверх вищий.
    Взагалі, з самого початку, в Шевченка почало виходити тоді, коли з центра півзахисту прибрав гравців Динамо.
    Два роки шукали альтернативу Степаненку - безрезультатно. Як можна ставити в центр Сидорчука - загадка?
    З крайніми захисниками проблема. Всі три матчі провальна на лівому фланзі. Караваєв здорово тільки вперёд. І то, вчора багато браку в передачах. Але це найсильніші крайні в Україні. Кращих немає.
    Як на мене провально зіграли Маліновський і Зінченко весь турнір. Двигун нашої команди, який не завівся.
    Бущан вистрелив, Забарний на 19 років молодчинка, Яремчук має йти на підвищення на клубному рівні, а списаний Ярмоленко просто топчик!
    Маєм
    Маємо те що маємо.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 22.06.2021 08:49
    0
    tima fialko, 22.06.2021 08:46
    Скільки неточних пасів,навіть коли навколо нема суперників-це просто безвідповідальність і відсутність дисципліни.І ці пофігісти представляють країну?!Чи це такий рівень майстерності?Просто нема слів
    Вони ,як діти психологічно не готові грати на таких форумах ,у них голова закружляла після похвал з голадцями .Вони психологічно тримтять ,невпевнені в собі тому і помилки .Враження що вони як не в своєму тьілі ,як тільки виходять по полє. Слабка психологічна підготовка
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 22.06.2021 08:46
    0
    Шєва сам пуляє собі в ногу .Невжєе не бачить що від зіни жодной користі і що він взагалі не готов ні морально ,ні фізично ,теж саме стосується' Малиновського -виснаженний.та ще і травмованний.Навіщо ставити Щоб привозили ?від них іде більшє загрози для наших воріт ,ніж від суперника.А взагалі у нас дуже провінциальна команда -труслива ,фітіль на одну гру ,а далі ,ні фізично .,ні психологічно не тягнуть .Приїхали як на одну гру ,Класні команди ідуть до кінця і для них вихід з групи тільки почток шляху на Євро .А ми тільки для гри в групі
    tima fialko
      tima fialko, 22.06.2021 08:46
    0
    Скільки неточних пасів,навіть коли навколо нема суперників-це просто безвідповідальність і відсутність дисципліни.І ці пофігісти представляють країну?!Чи це такий рівень майстерності?Просто нема слів
    stopor2016
    online
      stopor2016, 22.06.2021 08:42
    +1
    elcomendante, 22.06.2021 03:12
    В чем проблема и в чем человек не прав? Единственное что из этого Евро радует, так это показатель уровня звезд которых, в ж..пу целуют. Миколенко - днище! 3 игры (первую игру списали на Марлоса, это легче всего было ведь Сук-рок собирался бабло на нем поднять) Но а падения после касания ветра..Да голландцам из-за него проиграли! В остальных играх он доказал, что падает от дыхания соперника и ему пофиг, что через его фланг атака. СОБОЛЬ!.. Да хотя бы попробовать. Ну не идет у этого плаксы Миколы игра! Сиидор. чем Степа бля....дь плох???? Сегодня центр проиграли! Один моммент, когда помог Сидор - был... Не спорю, но на этом все!!! Степа всегда действовал как третий защитник, в таких матчах и не пасовал!!! Забарвный.. ну это отдельная история.. опять же, из-за него забили гол! Посмотреть как двагался игрок атакующий и это полено!!!! (пишу, т.к. это реальное полено, и во многих матчах, он хорошо лажает, просто маркетинг делает свое!!!) Лучше Кривцов. Он хоть не нравился никогда мне, но в нем есть уверенность и опыт! Караваев очень разочаровал.. Никогда не видел такой паршивой игры но аменить его некем, да и не нужно. Он норм защитник.. Но многих "звезд" нужно просто усадить на лавку. Еще раз напишу, что у сборной - нет ЯИЦ!!! Зина -Малина, боятся себя в клубах лажануть, т.к. останутся на скамье.. Нужно так же и в сборной сделать.. Слишком мелкие обсосы, чтобы из-себя звезд строить. Ну а где Великий Циганков? 2 матча и тоже уровень показан! И это мои выводы не по одному матчу, а по всей компании.
    Ещё один спец вылез - да уровень всех сборников , будь то Миколенко или Кривцов и т.д - дно на уровне Евро ! Все одинаково выглядят доходягами !
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 22.06.2021 08:40
    -5
    elcomendante, 22.06.2021 03:12
    В чем проблема и в чем человек не прав? Единственное что из этого Евро радует, так это показатель уровня звезд которых, в ж..пу целуют. Миколенко - днище! 3 игры (первую игру списали на Марлоса, это легче всего было ведь Сук-рок собирался бабло на нем поднять) Но а падения после касания ветра..Да голландцам из-за него проиграли! В остальных играх он доказал, что падает от дыхания соперника и ему пофиг, что через его фланг атака. СОБОЛЬ!.. Да хотя бы попробовать. Ну не идет у этого плаксы Миколы игра! Сиидор. чем Степа бля....дь плох???? Сегодня центр проиграли! Один моммент, когда помог Сидор - был... Не спорю, но на этом все!!! Степа всегда действовал как третий защитник, в таких матчах и не пасовал!!! Забарвный.. ну это отдельная история.. опять же, из-за него забили гол! Посмотреть как двагался игрок атакующий и это полено!!!! (пишу, т.к. это реальное полено, и во многих матчах, он хорошо лажает, просто маркетинг делает свое!!!) Лучше Кривцов. Он хоть не нравился никогда мне, но в нем есть уверенность и опыт! Караваев очень разочаровал.. Никогда не видел такой паршивой игры но аменить его некем, да и не нужно. Он норм защитник.. Но многих "звезд" нужно просто усадить на лавку. Еще раз напишу, что у сборной - нет ЯИЦ!!! Зина -Малина, боятся себя в клубах лажануть, т.к. останутся на скамье.. Нужно так же и в сборной сделать.. Слишком мелкие обсосы, чтобы из-себя звезд строить. Ну а где Великий Циганков? 2 матча и тоже уровень показан! И это мои выводы не по одному матчу, а по всей компании.
    Мені теж взагалі ніколи не подобався Міколенко -косячить в кожному матчі і з під нього залітають ключові м"ячі .гра колхозна ,слабка ,без розуму і прімітивна.Ніякого крєатива ,а розрахунок просто на швидкість і виносливість . Бущан теж практично в кожному матчі пропускає .З голандцями вибифває саме на супернику -в голові жлдной клєпки і розуму воротарського в для моментального правильного рішення.
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 22.06.2021 08:39
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    На оставшиеся три места четыре претендента. А если реально, то то на два места три.
    Так что можно предварительно подбить бабки. Пусть специалисты разбираются кто виноват и что делать, а я только свое мнение выскажу.
    Карьера Шевченко как тренера накрылась медным тазом. Как минимум на лет 19. Кому нужен тренер неудачник? Милану? Челси? Не смешите. Единственный вариант - тренировать динаму.
    У сборной есть прогресс. Если на евро 16 она обосралась по полной, то сейчас благодаря благородной диареи одну игру выиграли и заняли третье место.
    Что происходит со звездами команды? В своих клубах они блисиают, на первых ролях, а тут игроки уровня команды физкультурника. Похоже, словами классика, им не хватает гарнира чтобы стать десертом. Там есть игроки которые на них играю, а тут надо самим играть. Или вариант когда звезды 4-5 величины отполированы до супер звёзд.
    В первом тайме команда играла как хвост пожала. Австрияки полностью переигрываоли. Во втором они играли на удержание счета, а наши ничего не могли сделать. За всю игру сбу не создало ни одного опасного момента у чужих ворот. Самый опасный момент когда Австрией чуть не срезал мяч в свои ворота.
    Обратил внимание. Ярмоленко на своём фланге во втором тайме был почти всегда один. Никто его не прессовал, давали возможность играть. Делайте выводы господа.
    Многое можно добавить про игру сбу.
    Только зачем?
    Поручик Ржевский
      Поручик Ржевский, 21.06.2021 20:57
    +45
    Это наш уровень друзья.
    "Золотое поколение" - золотое лишь в наших фантазиях.
    Очень много технического брака.
    Защитники не умеют начинать атаки.
    Увы, за то, что мы их любим и болеем за них, очков не дают.
    Результат по игре. Австрия заслуженно идёт дальше.
    Mr.Budd
    online
      Mr.Budd, 21.06.2021 20:53
    +40
    Вот хитрые лисы, сказали:"будем играть на победу и всех перехитрили".
    Mr.Budd
    online
      Mr.Budd, 21.06.2021 20:52
    +39
    Андрей Николаевич, дорогой, пожалуйста, на выход
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 21.06.2021 20:53
    +38
    Ганьба і неповага до країни і вболівальників!
    Trollface
    online
      Trollface, 21.06.2021 20:54
    +36
    Дохлые игроки. Бегать никто не хотел. Позорище.
    Александр Жук
      Александр Жук, 21.06.2021 20:54
    +33
    Не могу поверить, что когда-то эти брёвна обыгрывали Португалию, Испанию, Сербию 5-0, играли вничью на выезде с Францией и Португалией.
    ya_3
    online
      ya_3, 21.06.2021 20:56
    +30
    Италия, говорите? Ну-ну...
    Мне этот матч напомнил игры ШАХТЁРА против Айнтрахта и Боруссии - та же детская растерянность и беспомощность.
    Что ж, ЕВРО продолжается, но уже без нас, справедливо - не заслужили...
    Lion
    online
      Lion, 21.06.2021 21:11
    +29
    Зачем тот плей-офф с такой игрой..
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 21.06.2021 20:57
    +27
    Зато подготовку начали 9 мая. Никто только так и не понял, готовили что? Ни одной игры из трех не провели на приличном уровне. Шевченко = Фоменко.
    introvert
    online
      introvert, 21.06.2021 20:57
    +27
    Пірнання Забарного на останніх секундах, коли потрібно було не малювати неіснуючий фол, а розвертатися і будь-якою ціною доставляти м`яч у штрафний майданчик - це як масна ганебна крапка.
    Ганьба, хлопці. Просто ганьба.
    samird
    online
      samird, 21.06.2021 20:55
    +26
    Проиграли пижоны-мажоры, а стыдно мне ((
    BekXan
      BekXan, 21.06.2021 21:01
    +25
    То что Шева провально подводил сборную к ЧЕ ещё было видно до его начала.Но вопрос в другом почему все пасы были в никуда?Почему мяч вообще недержался?Почему брака было столько что матчей на 15 хватило.Почему вся сборная стояла?Австрийцы были постояннов движении ,все пасы точно,все отборы за ними.Ничего в них сверх не было.Академический точный футбол не более.Наши на их фоне с гырями на ногам и не способностью вообще думать и принимать быстро решения.В один момент просто вопрос что ПРОИСХОДИТ НА ПОЛЕ вы сдаёте матч по 3 место?Статистика просто шокирует.И это ключевый матч.Зина что не пас то в никуда что не перехват то мимо.Малина вообще чудил по полной.Что это было вообще?
    Styopa_Lodka
      Styopa_Lodka, 21.06.2021 20:56
    +25
    Теоретично шанси на плей офф є, але чи потрібна така команда в плей-оффі ? ...одна з найгірших ігр збірної за останні роки ...ніби продовження 2 тайму з македонцями ...неприємна гра нашої команди
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 21.06.2021 21:07
    +23
    Поручик Ржевский, 21.06.2021 20:57
    Это наш уровень друзья.
    "Золотое поколение" - золотое лишь в наших фантазиях.
    Очень много технического брака.
    Защитники не умеют начинать атаки.
    Увы, за то, что мы их любим и болеем за них, очков не дают.
    Результат по игре. Австрия заслуженно идёт дальше.
    После таких матчей особенно смешно вспоминать как Суркис и Ахметов торгуют за этих футболистов по 25-30 млн. Просто смешно.
    pricolist
    online
      pricolist, 21.06.2021 20:55
    +23
    Перенесли игры УПЛ, дали кучу времени Шеве на подготовку. А сборная играла как первый раз видят футболисты друг друга. Ну и не желание заменить отстойно играющих Зинченко, Миколенко и других это плохо. Делать на этом Евро нам нечего. 1 удар в створ это абзац. Шева, не подготовил команду к Евро. Всем два, садитесь
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 21.06.2021 20:54
    +22
    С такой игрой на ЧЕ делать нечего.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 21.06.2021 21:01
    +21
    Нічого дивного не сталось. Це рівень теперішньої збірної. Просто в Україні такі футбольні експерти, які цього не бачили і настроїли людей, які не дуже розуміються на футболі, в те що ми якісь круті і маємо ледь не до пів фіналу вийти. Ми і так перевершили свої можливості обігравши македонців
    Sanja Lime
      Sanja Lime, 21.06.2021 21:07
    +19
    Наконец-то ребята со спокойной душой отправятся кто на Мальдивы, кто на рыбалку, кто новые татухи набивать) И передаю огромной привет М. Луческу, который предсказывал выход из группы)
    you.me.owls from space
      you.me.owls from space, 21.06.2021 20:54
    +19
    Хотелось бы объяснений, почему команда не бежит.
    VAD
    online
      VAD, 21.06.2021 20:53
    +18