21.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Україна – Австрія – 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку чемпіонату Європи

Україна – Австрія – 0:1. Текстова трансляція матчу
© Getty Images/Global Images Ukraine

У понеділок, 21 червня, відбудеться поєдинок другого туру чемпіонату Європи, в якому зустрінуться збірні України та Австрії. Матч пройде в Бухаресті (Румунія) на «Арені Націонале» і розпочнеться о 19:00 за київським часом.

Команда Андрія Шевченка в четвер зуміла обіграти Північну Македонію, хоч за результат зустрічі і довелося попереживати. У першому таймі перевагу «синьо-жовтим» забезпечили влучні удари Андрія Ярмоленка та Романа Яремчука, але після перерви македонці скоротили розрив у рахунку. Міг позбавити нас валідольної кінцівки Руслан Маліновський, але півзахисник не реалізував пенальті. Австрійці в другому турі Євро-2020 програли Нідерландам з рахунком 0:2. Таким чином, Україна і Австрія набрали по три очки. Нічия з командою Франка Фоди забезпечить «синьо-жовтим» друге місце в групі С.

Збірна України двічі зустрічалася з Австрією в товариських матчах. У 2011-му у Львові «синьо-жовті» здобули перемогу з рахунком 2:1, а в наступному році в Інсбруку австрійці взяли реванш - 3:2.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна - Австрія. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(78 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Євро-2020 між збірними України та Австрії, який відбудеться 21 червня в Бухаресті.
    • 6.86% (12)
      1. Велика перемога України
    • 42.86% (75)
      2. Мінімальна перемога України
    • 38.86% (68)
      3. Нічия
    • 10.29% (18)
      4. Мінімальна перемога Австрії
    • 1.14% (2)
      5. Велика перемога Австрії
    Результати опитування Проголосували — 175
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Viktor Kosta
    Viktor Kosta, 21.06.2021 22:15
    0
    Австриякі розіп"яли "рюзьгєгаварящіх мальчіков" у трусиках.
    Алексей Ильин
    Алексей Ильин, 21.06.2021 22:01
    0
    Yura Юрий, 21.06.2021 20:34
    может он не в форме, но выпхали на поле
    Ну почему же "может"? Надо для СБУ сделать ограничение - 15 человек в заявку на турнир - больше мы не используем.
    bzzzzz
    online
    bzzzzz, 21.06.2021 21:41
    0
    ничего нового. Когда соперник физически силен и включает активный прессинг, что наши клубы, что сборная постоянно отлетают по полной.
    solart1964
    solart1964, 21.06.2021 21:37
    +1
    Panda1818, 21.06.2021 21:18
    Для того чтоб три ещё влетело нужно было Бущана с игры снять и поставить второго Марлоса))
    Ну теперь выяснили, кто во всем виноват. Марлос, конечно. Хотя я думаю, что еще и Судаков. А то что в атаке лучший был Караваев - тебя это не напрягает? О чем говорить вообще? Команды не было сегодня в принципе.
    Panda1818
    Panda1818, 21.06.2021 21:32
    0
    Empty, 21.06.2021 21:24
    Що сидор перекусив , через нього ще два влітати повинно було... Через таких фанів як ви з ДК скоро і Західна Україна в єврокубках за вас не буде
    И где ж вы такие интеллектуалы берётесь
    Empty
    Empty, 21.06.2021 21:30
    0
    Panda1818, 21.06.2021 21:18
    Для того чтоб три ещё влетело нужно было Бущана с игры снять и поставить второго Марлоса))
    Всіх можна було знімати і нікого не випускати .. бущан 1 ігрок до якого питань нема за 3 гри
    Empty
    Empty, 21.06.2021 21:24
    0
    Panda1818, 21.06.2021 21:18
    Для того чтоб три ещё влетело нужно было Бущана с игры снять и поставить второго Марлоса))
    Що сидор перекусив , через нього ще два влітати повинно було... Через таких фанів як ви з ДК скоро і Західна Україна в єврокубках за вас не буде
    Empty
    Empty, 21.06.2021 21:23
    0
    Panda1818, 21.06.2021 21:18
    Для того чтоб три ещё влетело нужно было Бущана с игры снять и поставить второго Марлоса))
    Арнаутович мімо бив всьо .. ти ду..р.чок ??? Чо ти пишеш циган краще марлоса зіграв ? Дві невидимки .. ярмола язик на бороді і його поняття можна .. шапа нуляий імено сьогодні
    Panda1818
    Panda1818, 21.06.2021 21:18
    -1
    Empty, 21.06.2021 21:11
    Що сидор перекусив кого ?? 3 гола ще мало з центру влітати
    Для того чтоб три ещё влетело нужно было Бущана с игры снять и поставить второго Марлоса))
    solart1964
    solart1964, 21.06.2021 21:18
    +1
    Cheng, 21.06.2021 21:14
    Посмотрелифлэш-интервью Матвиенко - у него всё нормально,он вообще не заморачивается!!!! Ура,у чувака отпуск,наконец-то...
    Он один из немногих, очень немногих, к кому претензий сегодня не было..
    solart1964
    solart1964, 21.06.2021 21:16
    +3
    Panda1818, 21.06.2021 21:01
    Шапка топ, Сидор всё перекусил, Цыган играл вообще хрен знает где, он не должен там играть. Зато вышел Марлос и остались вдесятером
    На поле были два человека и еще один очень старался, хоть и бокопорил много. Это Бущан, Матвиенко и Караваев. Остальные либо номер отбывали, либо играли за австрийцев.
    avk2307
    avk2307, 21.06.2021 21:16
    0
    Yura Юрий, 21.06.2021 21:15
    + отсутствие и воли и желания, австрияки хотели забить второй, больше чем наши отыграться...
    Я надеюсь, что наши хотели, но не могли.
    Если не хотели, то зачем тогда ехать
    taravasya
    taravasya, 21.06.2021 21:16
    0
    Empty, 21.06.2021 21:03
    Києвляни коли писати будем українською ?
    Кияни!! Будемо!!!
    Как же задолбали эти ничтожные неуче-патриоты....
    Empty
    Empty, 21.06.2021 21:15
    -1
    Panda1818, 21.06.2021 21:07
    А тебя сильно ***хает на каком языке тут пишут? Ты пересмотрелся параша тудэй и считаеш что все топят против русского языка?
    ТВ тудей не дивлюсь .. раша тудей що таке ?
    Я бачу ти по всякій параші та експерт ..
    А пів Динамо Київ були лишніми сьогодні
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 21.06.2021 21:15
    +1
    avk2307, 21.06.2021 21:12
    Очень жаль, что так сыграли.
    И тут ряд факторов :
    1. в этой игре лидера не нашлось- устали Ярмоленко и Яремчук. А Зина и Малина увы в этом Евро просто не потянули
    2. Шевченко с заменами мягко говоря налажал. Снял тех, кто двигал вперед а поставил не активных
    3. Ну и огромное количество потерь
    Ждем другие игры
    + отсутствие и воли и желания, австрияки хотели забить второй, больше чем наши отыграться...
    Cheng
    online
    Cheng, 21.06.2021 21:14
    +1
    Посмотрелифлэш-интервью Матвиенко - у него всё нормально,он вообще не заморачивается!!!! Ура,у чувака отпуск,наконец-то...
    Empty
    Empty, 21.06.2021 21:12
    -2
    pudding, 21.06.2021 21:10
    выхожу на улицу и лала лала! нам не надо подачек от кацапов! пусть Дания выигрывает 7:0, а финны играют вничью! лала лала
    Я тоже за щоб данія ще нас обійшла по 3х місцях )
    avk2307
    avk2307, 21.06.2021 21:12
    0
    Очень жаль, что так сыграли.
    И тут ряд факторов :
    1. в этой игре лидера не нашлось- устали Ярмоленко и Яремчук. А Зина и Малина увы в этом Евро просто не потянули
    2. Шевченко с заменами мягко говоря налажал. Снял тех, кто двигал вперед а поставил не активных
    3. Ну и огромное количество потерь
    Ждем другие игры
    Empty
    Empty, 21.06.2021 21:11
    -1