21.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Однієї перемоги вистачило. Данія розгромила Росію і вийшла в плей-офф

Данці не залишили шансів росіянам

Однієї перемоги вистачило. Данія розгромила Росію і вийшла в плей-офф
© Getty Images/Global Images Ukraine

Ціна цього матчу була надто висока. Програш для обох команд означав розставання з чемпіонатом Європи, а для датчан ще і нічия була рівносильна поразці. Але збірна Данії грала вдома і тому дуже розраховувала на підтримку своїх вболівальників. Тим більше, що фанатів з Росії на стадіон не пустили через карантинні міркування.

Суперники не стали форсувати події і розпочали гру досить обережно. Поступово ігрова перевага перейшла до господарів поля, проте особливої гостроти біля воріт росіян вони деякий час створити не могли. Щодо Росії, то у неї було тільки одне завдання - знайти попереду Дзюбу і верхом зіграти на нього в надії, що той побореться і головою скине передачу партнеру.

Цікаво, що перший небезпечний момент в матчі виник біля воріт Данії. На 18-й хвилині гості ледь не вперше зіграли нестандартно і Головін опинився на ударній позиції. Бив він низом прямо по центру воріт та Шмейхель ногою відбив м'яч в поле.

Тільки на 29-й хвилині данці вперше пробили по воротах росіян. Це Хейб'єрг наважився на удар здалеку і м'яч пролетів повз ворота. Саме після цього епізоду господарі поля ще більше збільшили тиск на ворота Сафонова та врешті-решт на 38-й хвилині досягли успіху. І знову пішов удар з-за меж штрафного майданчика. Цього разу від Дамсгора і м'яч по хитромудрій траєкторії опинився в сітці воріт росіян. Голкіпер гостей навіть не зробив спробу дістати цей м'яч, а лише тільки проводив його поглядом.

Getty Images/Global Images Ukraine

До перерви більше нічого суттєвого в грі не відбулося і команди вирушили відпочивати.

У другому таймі росіяни заграли активніше, але все одно моментів біля воріт суперників їм ніяк не вдавалося створювати. Втім і господарі поля теж діяли без особливої гостроти. Але їх рахунок, в принципі, влаштовував, і данці, звичайно ж, хотіли його зберегти.

Так тривало аж до 59-й хвилині, коли збірна Росії просто «подарувала» гол данцям. Це Зобнін, який перебував на лівому фланзі, вирішив віддати пас своєму воротареві. Але не помітив, що поруч з ним знаходився Поульсен. Той таким шансом скористався сповна і просто закотив м'яч у ворота. Відчайдушна спроба Сафонова виправити становище ні до чого не призвела.

Getty Images/Global Images Ukraine

Здавалося, що результат поєдинку вже вирішений, проте на 70-й хвилині Росія повернулася у гру. Точніше повернув її туди арбітр Клеман Тюрпен з Франції. У досить спірному та неоднозначному епізоді він призначив пенальті у ворота Данії за фол проти Соболєва. До точки підійшов Дзюба і сильним ударом переграв Шмайхеля.

До кінця матчу ще залишалося трохи більше двадцяти хвилин і у росіян був час, щоб піти від поразки. Однак все сталося навпаки. Данці зовсім не збиралися зупинятися на досягнутому і продовжували загрожувати воротам суперників. Кілька їхніх спроб забити гол не увінчалися успіхом, проте на 79-й хвилині після затяжної і тривалої атаки господарів поля Крістенсен потужним ударом з-за меж штрафного майданчика встромив м'яч в сітку воріт. А ще через три хвилини Меле довів рахунок до розгромного. Він підхопив м'яч на половині поля суперників, наблизився з ним до воріт гостей і точно пробив повз Сафонова.

Getty Images/Global Images Ukraine

Ось так Данія з останнього місця в групі піднялася на друге і вийшла в плей-оф чемпіонату Європи. А для Росії турнір вже завершений і вона вирушає додому слідом за Туреччиною та Північною Македонією.

Чемпіонат Європи. Група В. Тур 3.

Росія - Данія - 1:4

Дзюба (70, пенальті) - Дамсгор (38), Поульсен (59), Крістенсен (79), Меле (82)

Кудряшов (28), Дівеєв (75)

Росія: Сафонов, Дівеєв, Джикия, Кудряшов (Караваєв, 67), Маріо Фернандес, Оздоєв (Жемалетдінов, 61), Зобнін, Кузяєв (Мухін, 67), О. Міранчук (Соболєв, 61), Головін, Дзюба.

Данія: Шмейхель, Вестергор, К'єр, Крістенсен, Меле, Ділейні (М.Йенсен, 86), Хейб'єрг, Васс (Стрюгер-Ларсен, 60), Дамсгор (Нергор, 72), Поульсен (Дольберг, 60), Брейтуейт (Корнеліус, 85)

Арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

Стадіон «Паркен» (Копенгаген, Данія)

ДАНІЯ - РОСІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
82' ГОЛ ! М'яч забив Йоакім Мехле (Данія).
80' ГОЛ ! М'яч забив Андреас Крістенсен (Данія).
70' ГОЛ ! З пенальті забив Артем Дзюба (Росія).
59' ГОЛ ! М'яч забив Юссуф Поульсен (Данія).
38' ГОЛ ! М'яч забив Міккель Дамсгор (Данія).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 23.06.2021 07:42
    0
    80 лет назад..., 22.06.2021 10:18
    Оёё. А где же знатоки с Газпром всё купил???
    Тут оказывается наоборот!
    Газпром и Путин отдают долг. За что?
    ---
    Власти Дании дали согласие на эксплуатацию газопровода "Северный поток - 2" на континентальном шельфе страны. ПОСЛЕДНИМИ!
    Мають право, чому ні?
    80 лет назад...
    online
      80 лет назад..., 22.06.2021 10:18
    0
    Оёё. А где же знатоки с Газпром всё купил???
    Тут оказывается наоборот!
    Газпром и Путин отдают долг. За что?
    ---
    Власти Дании дали согласие на эксплуатацию газопровода "Северный поток - 2" на континентальном шельфе страны. ПОСЛЕДНИМИ!
    Евгений Павлович
    online
      Евгений Павлович, 22.06.2021 08:07
    -3
    дмитрий маринич, 22.06.2021 00:03
    нехрен злодарствовать.мы не лучше выступили(ну ладно немного лучше).
    Дмитрий,футбол смотрели здесь только мы с Вами..Респект.
    der_MaiStier
    online
      der_MaiStier, 22.06.2021 05:29
    +4
    Фашиствуючі малодчікі були загнані у будку і там розі'яті у трусиках. Вапіюща мокшефобія
    Ted z1
      Ted z1, 22.06.2021 01:52
    +2
    рашка обделалась...а новость то где?))
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 22.06.2021 01:44
    +4
    Ще після жеребкування було зрозуміло, що московіти будуть боротися з фінами за третю позицію. З рештою все стало на свої місця.
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 22.06.2021 01:22
    0
    Istm, 22.06.2021 01:14
    "О, .... Данія! ...дєц всім сподіванням"
    Istm
    online
      Istm, 22.06.2021 01:14
    +2
    Kapitoshka, 22.06.2021 01:01
    А шо там за поребріком вже готують операцію по спасєнію рускоязичних датчан от утисненій !?
    "О, .... Данія! ...дєц всім сподіванням"
    DSH88
    online
      DSH88, 22.06.2021 01:06
    0
    Надо срочно спасти гамлетов от бИндеровцев. Уведем и каккцапский язык спасём
    bullyUA
    online
      bullyUA, 22.06.2021 01:05
    +4
    Это какая-то русофобия по самые помидоры.
    Kapitoshka
      Kapitoshka, 22.06.2021 01:01
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    А шо там за поребріком вже готують операцію по спасєнію рускоязичних датчан от утисненій !?
    p_s_l
      p_s_l, 22.06.2021 00:58
    +6
    Датчане опустили 11 русскоязычных мальчиков в трусиках...
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 22.06.2021 00:50
    +15
    За що можна поважати Росію - так це за стабільність. Красиво на дно пішли та скрасили сумний вечір.
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 22.06.2021 00:39
    +11
    Датчанам уважуха за такой выход из группы
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 22.06.2021 00:38
    0
    Швейцария из А попадает.
    Группа В не попадает, и не может уже пройти А и С.
    Украина С мы хотим чтобы попала.
    Поэтому нас устроят только шифры.
    A C D E
    A C D F
    A C E F
    А при них 3С- 1Е
    Mr.Budd
      Mr.Budd, 22.06.2021 00:37
    +8
    Можно передать Шевченко, чтоб он эти дни не тренировался ребят на всякий случай, а то они до поля не дойдут такими темпами утомляемости
    Orbitgr
      Orbitgr, 22.06.2021 00:18
    +15
    Данія все прорахувала і ефектно піднялася з 4 на 2 місце! Красиво)
    Юрій Коробенко
    online
      Юрій Коробенко, 22.06.2021 00:17
    +6
    RomarioUA, 21.06.2021 23:59
    Не знаю. Так, как наши сегодня играли - пусть домой едут. Без позора.
    А може так було задумано (Італія все-таки, там справді шансів якось... малувато). 🙃
    Юрій Коробенко
    online
      Юрій Коробенко, 22.06.2021 00:15
    +5
    😁😁😁😁😁
    🤘🤘🤘🤘🤘
    ❤️❤️❤️❤️❤️
    Більше того, скоріше за все Україна таки гратиме у плей-офф... Але тссс 🤫🤫🤫 (не поспішаємо, трохи зачекаємо, але шанси досить високі, причому Італія поки що буде Австрію "викидати" з Євро...).
    bolelschik
    online
      bolelschik, 22.06.2021 00:15
    +10
    Россияне сделали самый большой подарок Эриксену для выздоровления, иначе ему было бы плохо
    an52
    online
      an52, 22.06.2021 00:13
    +26
    Данці заслужили на неабияку повагу! Розпочати турнір з поразки від аутсайдера, потім прикро програти бельгійцям і у підсумку таки вирвати плейоф! Оце бойовий дух у команди!
    ManUtd
    online
      ManUtd, 21.06.2021 23:57
    +24
    ожидаю, что газпром занесет денег, и УЕФА добавит в регламент новое правило: если соперники забивают рашке больше 3-х голов, то считать это актом неприкрытой оголтелой русофобии и дисквалифицировать соперника
    Марш в будку все набутылочные петушки с олимпийским флагом и наши доморощенные "гниды", которые так страстно болеют (смoкчaт) за 404-х
    Dynamo Kyiv
      Dynamo Kyiv, 21.06.2021 23:52
    +24
    Game over Russian
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 21.06.2021 23:52
    +23
    Финов отцепили...еще одну надо
    firstromario
    online
      firstromario, 21.06.2021 23:51
    +22
    Героям Слава!
    Istm
    online
      Istm, 22.06.2021 00:01
    +17
    Московія, чудовий виступ! Можєтє повторіть, повторіть, повторіть....
    Данці - молодці!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 21.06.2021 23:59
    +17
    Недокоманде-недорезультат. С последним местом в группе, агрессоры!
    Orko PS4Gaming
      Orko PS4Gaming, 21.06.2021 23:59
    +16
    Хоч тут без сюрпризів, все так як і мало бути.
    А в нас команда не витримала нагрузок, а тут Данія до останніх хвилин атакувала.
    DED_PANAS
      DED_PANAS, 21.06.2021 23:55
    +16
    З дитинства вболiвав за Данiю
    Invulnerable
    online
      Invulnerable, 21.06.2021 23:53
    +16
    Раша гудбай!!! Идите лучше крымчанам помогите !!! Вы отстойник по жизни!!
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 22.06.2021 00:50
    +15
    За що можна поважати Росію - так це за стабільність. Красиво на дно пішли та скрасили сумний вечір.
    Orbitgr
    online
      Orbitgr, 22.06.2021 00:18
    +15
    Данія все прорахувала і ефектно піднялася з 4 на 2 місце! Красиво)
    bullyUA
    online
      bullyUA, 21.06.2021 23:56
    +15
    Недокоманде чемодан - вокзал - Россия
    Ёкарный Бабай
      Ёкарный Бабай, 21.06.2021 23:54
    +15
    Коментар згорнуто. Показати
    Сейчас комменты настоятся и можно идти с поп-корном на спортс.ру Воистину уникальная сборная играя два матча дома получила два разгрома.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 21.06.2021 23:53
    +14
    Завтра болеем за любую НИЧЬЮ в матче группы D
    22:00 Хорватия ? : ? Шотландия.
    Которая принесет Украине путевку в 1/8

    А если это не случится, то это не будет la chance finale.
    Еще шансы будут...
    Sunrise
    online
      Sunrise, 22.06.2021 00:12
    +13
    Данию с уверенной победой! Она читалась ещё до игры. Заслужили, молодцы!
    balabolchenko_lompachenko
      balabolchenko_lompachenko, 22.06.2021 00:03
    +13
    "Всего хорошего, русские идут домой" (с)
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 22.06.2021 00:11
    +12
    Второй гол - натуральный цирк
    Fangold
    online