|
8102
5

ВІДЕО. ГВАРДІОЛА: «У нас багато грошей, ось чому ми перемагаємо»

Головний тренер «Манчестер Сіті» - про перемогу над «Боруссією» з Менхенгладбаха

YouTube. Пеп Гвардіола

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія Менхенгладбах» в Угорщині приймала «Манчестер Сіті».

«Сіті» в першому таймі контролював ситуацію, мав свої моменти і в кінці кінців забив. У кінцівці тайму після навісу Канселу із зони Зінченка, який залишився в запасі, Бернарду Сілва головою відправив м'яч у ворота.

Після перерви суть гри не змінилася. «Сіті» контролював і забив другий гол майже ідентично першому - після навісу з лівого флангу пішла скидка в центр, де Жезус вдало вставив ногу. 2:0, і в цій парі інтрига померла вже після першого матчу.

Вашій увазі запис прес-конференції Хосепа Гвардіоли після матчу «Боруссія Менхенгладбах» - «Манчестер Сіті».