Манчестер Сіті впевнено розібрався з менхенгладбахською Боруссією

Олександр Зінченко спостерігав за перемогою своєї команди з лави запасних

7688
7

Обидві команди почали матч у неспішному темпі. Сіті заволодів м'ячем, але до небезпечних моментів перші 20 хвилин справа не доходила. На правому фланзі проявляв активність Стерлінг, якому добре асистував Вокер, але рахунок був відкритий з лівого.

Конкурент Олександра Зінченка, який просидів увесь матч в запасі, Канселу, зробив навіс на Сілву і маленький португалець головою пробив у протихід Зоммеру - 0:1!

Варто зазначити, що за весь перший тайм «Боруссіїя» не завдала жодного удару по воротах Едерсона.

Після перерви ситуація на полі стадіону «Пушкаш-Арена» не змінилася. Сіті дуже впевнено володів м'ячем і навіть в неспішному темпі зумів забити вдруге. На 65-й хвилині після навісу партнера Сілва не пробив, а вже віддав на Жезуса, який не схибив - 0:2! Одна з найслабших ігор команди Марко Розе за останній час. Але у них і суперник був один з найсильніших!

Матч-відповідь цих команд відбудеться 16 березня в Манчестері.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч.

«Боруссія» - «Манчестер Сіті» - 0:2

Сілва, 28, Жезус, 65

«Боруссія» М: Зоммер, Ельведі, Закарія, Гінтер, Лайнер (Лазаро, 63), Крамер, Бенсебаіні, Нойхаус, Хофманн (Вольф, 87), Плєа (Тюрам, 63), Штіндль (Емболо, 74).

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Лапорт, Р. Діаш, Канселу, Вокер, Родрі, Фоден (Торес, 80), Гюндоган, Б. Сілва, Стерлінг (Марез, 69), Жезус (Агуэро, 80).

Футбол | 27 березня 2024, 18:14 1

Михайло також зізнався, що вже втомився від камбеків і хоче вигравати більш упевнено