Збірна України у Палаці спорту насилу обіграла Словенію

Збірна України вирвала перемогу у словенців у групі відбору на Євробаскет

15843
10

Чоловіча збірна України завчасно вирішила задачу виходу до фінальної частини Євробаскету. Залишалося дограти матчі, що лишилися в групі F, і вирішити, хто займе яке місце. Всі учасники квартету з'їхалися до Києва, причому на поєдинки, які проходять у Палаці спорту, допускалися і глядачі.

Щоб фінішувати на першому місці (яке впливає на жеребкування у фінальній частині), українцям потрібно було для початку обіграти словенців. Причому обіграти з різницею «+12». Нагадаємо, восени в Любляні наші хлопці начисто провалили першу чверть, завершивши її з рахунком 9:33. І хоча героїчно намагалися врятувати гру, в підсумку поступилися 73:84.

Дивно, але факт: і в першій чверті домашнього поєдинку наша збірна зуміла набрати лише дев'ять очок. Правда, і суперник закинув не набагато більше - 11. Взагалі, в першій половині гри обидві команди продемонстрували вкрай низьку результативність. До великої перерви з гри українці реалізували тільки 7 (!) кидків з 26-ти (26,92%), словенці - 10 з 29-ти (34,48%). У підсумку - 24:27 на користь збірної Словенії.

Напевно в перерві обидва тренери спробували пояснити підопічним, що потрібно ретельніше ставитися до моментів. І, схоже, наші хлопці почули наставника. Команду повів за собою Рендл. Він не тільки став найрезультативнішим гравцем матчу в складі обох команд (набрав 24 очки). Джером став і найкращим асистентом в складі збірної України (віддав 5 результативних передач). Тож після третьої чверті ми впритул наблизилися до словенців - 41:42. А потім зрівняли рахунок і за 6,5 хвилин до фінальної сирени повели в рахунку, після чого вже не дозволили суперникам наздогнати.

На жаль, 11 очок відіграти не вдалося: матч завершився з рахунком 70:65 на користь збірної України. Проте, шанси посісти перше місце в групі ще залишаються. Ось як виглядає турнірна таблиця нашої групи на даний момент:

У разі, якщо три команди наберуть по 10 очок, буде підрахунок кращої різниці забитих/пропущених. Як бачимо, ситуація цілком реальна: якщо угорці обіграють австрійців 21 лютого, то в матчі проти Угорщини нашій команді потрібно буде перемагати з величезною різницею. Нагадаємо, поєдинок першого кола українці поступилися з різницею в 2 очки (60:62). Матч збірних України та Угорщини відбудеться в понеділок, 22 лютого, в київському Палаці спорту.