Томас Тухель святкує перемогу над Жозе Моуріньо

1946
3
twitter.com/ChelseaFC

Невесела нульова нічия в першому колі чемпіонату навіювала на думки, що щось подібне може повторитися. Але змінити історію вирішив Дайєр. На 24 хвилині захисник господарів у простій ситуації збив Вернера і Жоржиньо покарав господарів з «точки» - 0:1.

Пропущений м'яч не змінив звичної картини на полі. «Аристократи», як і раніше, контролювали м'яч, а «шпори» безрезультатно шукали свої можливості вибратися в контратаку.

Після перерви ситуація кардинально не змінилася. Без Кейна атаці команді Моуріньо не вдавалося практично нічого. Навпаки, «сині» могли забивати ще раз, але Хадсону-Одої зовсім трохи забракло влучності, а удар Маунта потягнув Льоріс. У «шпор» моменти почали з'являтися лише в кінцівці зустрічі, але після пострілу Ламели гостей врятував Менді, а Вінісіус і Дайер пробили мимо воріт.

У підсумку 0:1, «Челсі» набирає 36 очок і піднімається на 6-е місце, «Шпори»  опускаються на восьме.