Маліновський забив, Україна зіграє з Болгарією, срібло Меркушиної

7132
0
biathlon.com.ua. Анастасія Меркушина

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за середу, 27 січня.

1. Італійська драма. Аталанта в меншості обіграла Лаціо в Кубку Італії. Гол Руслана Маліновського допоміг команді Гасперіні вийти в півфінальний раунд.

2. Ще один контрольний матч. Збірна України проведе спаринг в кінці року. УАФ домовилася про спаринг з Болгарією.

3. ЧЄ-2 021 з біатлону. Меркушина завоювала срібло в індивідуальній гонці. Перша гонка чемпіонату Європи принесла збірній України медаль.

4. Я - Златан: 7 скандальних витівок легендарного шведа. Бив своїх, бив чужих, обзивав журналісток і Гвардіолу.

5. Ігор Суркіс назвав найбільш невдале придбання Динамо. Президент «Динамо» розповів про найпровальнішому трансфер.

6. Тут вам не Швейцарія! УЄФА просить Україну зіграти матч Євро проти Данії. Збірна України під керівництвом Олександра Косенка почала збори в Запоріжжі.

7. Дніпро програв Анвілу, але вийшов в 1/8 фіналу Кубка Європи FIBA. 27 січня відбувся матч 2-го туру Кубка Європи ФІБА в групі Е.

8. ЧЄ-2 021 з біатлону. Прима посів 6 місце в індивідуальній гонці. Чемпіоном Європи став латвієць Андрейс Расторгуєвс.

9. Джерело: в Колос перейшов футболіст з чемпіонату Росії. Білоруський захисник Микола Золотов недавно розпрощався з командою «Урал».

10. ФОТО. Що було написано на банері про Грузію, про який згадав Суркіс. У 2008 році якраз почався збройний конфлікт між Росією і Грузією.

(11)

Марсель – Бенфіка – 1:0 (пен. 4:2). Як Трубін програв серію. Відеоогляд
Футбол | 19 квітня 2024, 06:23 0

Дивіться відео голів та огляд поєдинку чвертьфіналу Ліги Європи

Відомо, хто підказав Луніну залишитися на місці перед ударом Бернарду
Футбол | 18 квітня 2024, 12:44 1

Тренер воротарів «Реала» вважав, що не стрибати варто лише в одному випадку з трьох можливих