Хохфільцен-2020. Йоханнес Дале виграв спринт, Прима потрапив у топ-30

Йоханнес Бьо вперше в сезоні залишився без медалі

8873
10
Global Look Press. Йоханнес Дале

У п'ятницю, 11 грудня, в австрійському Хохфільцені відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках третього етапу Кубка світу.

Збірна Норвегії вирішила ризикнути і виставила своїх біатлоністів в пізню стартову групу, і не прогадала. Другу частину гонки об'єктиви телекамер не відривалися від норвежців, і не тільки через їхній зірковий статус, а й завдяки хорошим шансам взяти медаль.

Але на п'єдестал пошани вдалося забігти тільки одному норвежцю, зате відразу на першу сходинку. Йоханнес Дале закрив всі 10 мішеней і здобув дебютну в кар'єрі перемогу на Кубку світу. Компанію йому на п'єдесталі пошани склали французи Кантен Фійон Майє і Фаб'єн Клод.

Йоханнес Бьо вперше в сезоні залишився без медалі, він програв Клоду 12 секунд і посів четверте місце. А Тар'єй Бьо, який стартував під останнім 108-м номером, показав 11-й підсумковий час.

Тільки одному українцю вдалося набрати очки до загального заліку. Артем Прима не закрив одну мішень на стрільбі стоячи і замкнув топ-30. Антон Дудченко зумів з аналогічною точністю стрільби кваліфікуватися до гонки переслідування, а для Підручного, Цимбала і Ткаленка особисті гонки на третьому етапі Кубка світу закінчилися.