Олександр ДЕНИСОВ: «Шахтар взагалі не помічав Дніпро-1 на полі»

Відомий журналіст – про мінімальну перемогу «гірників»

3821
13
ФК Шахтар Донецьк

Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов прокоментував перемогу донецького «Шахтаря» над «Дніпром-1» (1:0) в матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги.

«Найважчий матч для «Шахтаря». Я не знаю, яким чином він його витягнув. Тільки на 88-й хвилині Тете зміг забити переможний м'яч. У мене складалося враження, що «Шахтар» взагалі не помічав «Дніпро-1» на полі. Мені здається, «Шахтар» шукав самого себе по ходу цих 90 хвилин і тільки на 88-й він себе знайшов», - заявив Денисов.