Віктор СКРИПНИК: «Показали, що не просто так бігали на тренуваннях»

Наставник «Зорі» - про перемогу над АЕКом

2974
8
ФК Зоря. Віктор Скрипник

Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник поділився враженнями від матчу четвертого туру Ліги Європи проти АЕКа (перемога 3:0):

«Ми працюємо над обороною. І з «Ворсклою», і сьогодні добре грали проти м'яча. Перший тайм потрібно було терпіти, потім розслабилися, забили гол. Комплімент хлопцям. Зараз важкий графік, 7 ігор поспіль, розслаблятися немає сенсу.

Пауза зіграла на руку. Можна озирнутися, подивитися, що ти зробив. Нас критикували за гру в обороні, ми намагаємося її покращувати, і сьогодні показали, що не просто так бігали на тренуваннях. Всі хлопці зіграли так, як ми просимо.

Ключовий момент - вилучення. Їм треба було вигравати, вони побігли вперед. Перебудувалися з 5 захисників на 4. У першому таймі намагалися не розкриватися, грати компактно, стримати натиск.

Будемо боротися, робити все, що від нас залежить. Хочеться добре грюкнути дверима, такі ігри вселяють впевненість».