26.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

АЕК - Зоря. Прогноз і анонс на матч Ліги Європи

Останній шанс хлопців Віктора Скрипника заскочити на підніжку поїзда під назвою плей-оф ЛЄ

АЕК - Зоря. Прогноз і анонс на матч Ліги Європи
© ФК Зоря Луганськ

У четвер, 26-го листопада, відбудеться поєдинок четвертого туру групового раунду Ліги Європи, в якому грецький АЕК прийме «Зорю» з Луганська.
 
Зустріч пройде в Афінах на стадіоні «Спірос Луїс», який приймав церемонії відкриття і закриття Олімпіади в 2004 році, а також фінал Ліги чемпіонів УЄФА 23 травня 2007 року («Мілан» - «Ліверпуль» - 2:1). Стартовий свисток Аліяра Агаєва з Азербайджану прозвучить о 19:55 за Києвом.
 
Після трьох зіграних матчів український клуб без жодного набраного очка займає останню позицію в групі G, де також виступають «Лестер» (Англія) і «Брага» (Португалія). Теоретичні шанси на вихід до плей-оф ще залишаються, але на практиці зробити це буде неймовірно складно. Та ще й команда Віктора Скрипника в поточному сезоні зовсім не виблискує. АЕК українців Євгена Шахова та Дмитра Чигринського набрав свої єдині очки в першому матчі проти «чорно-білих», несподівано легко розбивши луганчан у третьому турі (4:1).

Про проблеми «Зорі» в поточному сезоні сказано чимало, поки що вони тільки накопичуються. У чемпіонаті хлопці Скрипника виграли лише два матчі з дев'яти і поки що займають дев'яту сходинку турнірної таблиці. Єврокубки ж показали, що «Зоря» абсолютно не готова змагатися на більш високому рівні. Луганчанам не вистачає ні глибини складу, ні якісних виконавців в обороні, ні впевненості в завершальній стадії. Адже гольові моменти у команди є в кожному матчі, часом вона навіть переграє суперника, але втілити це в забиті м'ячі виходить украй рідко.
 
АЕК перед першим матчем проти українського клубу багато хто недооцінював. Команда, яка у кваліфікації Ліги Європи вибила німецький «Вольфсбург», після поразок «Бразі» і «Лестеру» розглядалася як суперник, який буде «мужикам» як мінімум по зубах. Але на ділі все вийшло інакше, і клуб, який в чемпіонаті бореться з «Янінами» і «Ларисами», здобув впевнену перемогу.
 
У майбутній зустрічі у Скрипника знову будуть кадрові проблеми. Справа в тому, що в Грецію полетіли всього чотири захисники і вибору як такого немає. Є дуже проблемна позиція зліва в обороні, яку по черзі закривають номінальні хавбеки Циганікс і Хомченовський. У півзахисті та нападі якісних виконавців начебто достатньо, але ті ж Кочергін, Юрченко і Кабаєв чомусь постійно тринькають гольові моменти. Психологічні проблеми присутні, чи збирається їх хтось вирішувати - незрозуміло.
 
АЕК після впевненої перемоги в попередньому матчі вже націлений поборотися з «Брагою» за другу путівку до 1/16 фіналу. У чемпіонаті в команди Массімо Каррери все непогано, відставання від першого місця становить всього 3 очки. Та й три перемоги поспіль заряджають оптимізмом. Поки що не відомо, чи побачимо ми на полі Чигринського, який не так давно позбувся коронавірусу, але Шахов повинен вийти на поле з перших хвилин.
 
Букмекери впевнені в перемозі господарів, на жаль, з ними доводиться погоджуватися. Єврокубковий сезон «Зорі» близький до того, щоб називатися провальним, а були ж часи, коли луганчан критикували за нічию з «Десною», яка не дозволила вийти їм до плей-оф Ліги чемпіонів.
 
Орієнтовні склади:
 
АЕК: Цінтотас - Інсуа, Неделчару, Сварнас, Бакакіс, Шахов, Крстітіч, ​​Васілантонопулос, Мантолос, Лівая, Олівейра.
 
«Зоря»: Шевченко - Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Хомченовський, Іванісеня, Юрченко, Кочергін, Громов, Луньов, Кабаєв.
 

26 листопада, четвер

АЕК – «Зоря»
Афіни. Стадіон «Спірос Луїс». 19:55
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1» і відеосервіс MEGOGO
Арбітр: Аліяр Агаєв (Азербайджан)
Прогноз Sport.ua — 2:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Володимир Клепач, Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги Європи між командами АЕК та Зоря, який пройде 26 листопада у Греції.
    • 44.44% (76)
      1. Велика перемога АЕК
    • 19.88% (34)
      2. Мінімальна перемога АЕК
    • 13.45% (23)
      3. Нічия
    • 15.79% (27)
      4. Мінімальна перемога Зорі
    • 6.43% (11)
      5. Велика перемога Зорі
    Результати опитування Проголосували — 171
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    dadlismit
      dadlismit, 27.11.2020 11:16
    0
    Артур Смайл, 26.11.2020 13:35
    Поставил 10 000 гривен на АЕК и вам советую, безпроигрышный вариант.
    Сколько выиграл ?
    zac1310
    online
      zac1310, 27.11.2020 08:29
    0
    Я очень рад, что ошибся. Зоря - молодцы, хоть что-то приятное!
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 26.11.2020 18:58
    0
    zac1310, 26.11.2020 16:17
    Мой прогноз - 4-0, ибо такой у нас сейчас тренд
    Хотя хотелось бы получше но...НЕВЕРЮ, к сожаленью
    Це АЕК. Не Барса чи Боруссія, просто АЕК. Думаю нічия, або чиясь мінімальна перемога.
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 26.11.2020 18:32
    +1
    Sentinel, 26.11.2020 18:22
    Это Шахтер рассыпался как домик из домино. Глубины состава нет, молодые хваленые бразилы сырые, старым пора на покой, защита из академии решето. 100 млн долларов годовой бюджет. Это хватит на содержание 20 Зарей. Я бы так и сделал, распустил это бразильское шапито.
    Тут я і не сперечаюсь. Подивимось, як керівництво ШД розрулить цю ситуацію.
    Gregor
      Gregor, 26.11.2020 18:30
    -1
    Иван Иванов, 26.11.2020 18:28
    Где то 7:0
    Рекорд Шахтера никто не переплюнет
    Иван Иванов
      Иван Иванов, 26.11.2020 18:28
    -4
    Где то 7:0
    Sentinel
      Sentinel, 26.11.2020 18:22
    0
    Surkis-fuflo, 26.11.2020 18:18
    Пару сезонів тому Зоря била команди класом не нижчі, ніж зараз в групі. Майже на рівних конкурувала за срібло в УПЛ. А зараз як це називається? Так і називається - розсипалась як домік з доміно.
    Это Шахтер рассыпался как домик из домино. Глубины состава нет, молодые хваленые бразилы сырые, старым пора на покой, защита из академии решето. 100 млн долларов годовой бюджет. Это хватит на содержание 20 Зарей. Я бы так и сделал, распустил это бразильское шапито.
    Gregor
      Gregor, 26.11.2020 18:19
    0
    Surkis-fuflo, 26.11.2020 18:18
    Пару сезонів тому Зоря била команди класом не нижчі, ніж зараз в групі. Майже на рівних конкурувала за срібло в УПЛ. А зараз як це називається? Так і називається - розсипалась як домік з доміно.
    Ушли игроки ,ты не в курсе?
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 26.11.2020 18:18
    -2
    Sentinel, 26.11.2020 18:12
    Заря не посыпалась, а элементарно не хватает качественных игроков для игры на таком уровне. Оказалось, что пришедшие и оставшиеся не готовы заменить ушедших. Можно было играть в автобус, но Скрипник не захотел. Стоит ли его обвинять за это, если Вернидуб с прагматичным футболом из группы тоже не выходил. Когда президенту не нужен его клуб, то оно так всегда получается, херня в общем, выходит.
    Пару сезонів тому Зоря била команди класом не нижчі, ніж зараз в групі. Майже на рівних конкурувала за срібло в УПЛ. А зараз як це називається? Так і називається - розсипалась як домік з доміно.
    Sentinel
      Sentinel, 26.11.2020 18:12
    +2
    Surkis-fuflo, 26.11.2020 18:07
    Коли вже Шахтар (який після кризового 2014 ще 6 сезонів якось тримався на плаву) посипався, то що вже говорити про Зорю...
    Заря не посыпалась, а элементарно не хватает качественных игроков для игры на таком уровне. Оказалось, что пришедшие и оставшиеся не готовы заменить ушедших. Можно было играть в автобус, но Скрипник не захотел. Стоит ли его обвинять за это, если Вернидуб с прагматичным футболом из группы тоже не выходил. Когда президенту не нужен его клуб, то оно так всегда получается, херня в общем, выходит.
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 26.11.2020 18:07
    +2
    Коли вже Шахтар (який після кризового 2014 ще 6 сезонів якось тримався на плаву) посипався, то що вже говорити про Зорю...
    Gregor
      Gregor, 26.11.2020 18:05
    0
    Anatolii666, 26.11.2020 17:00
    Ой! Не тратьте часу на коменарі та прогнози! Зоря взагалі недокоманда! Ледачі аматори. Скрипнику потрібно шукати нову команду, там де грають ФУТБОЛІСТИ, а не випадкові хлопчики для биття. Гірших українських футболістів які представляють Шахтар, Динамо та Зорю, ще не було! Гнати в шию їх!!! І набирати хлопців молодих, які мають бажання вигравати, а не тільки бабло получати!
    Весной все орали ,что команда супер и обвиняли Зарю в сдаче матча !
    Barsa
      Barsa, 26.11.2020 18:00
    +1
    Anatolii666, 26.11.2020 17:00
    Ой! Не тратьте часу на коменарі та прогнози! Зоря взагалі недокоманда! Ледачі аматори. Скрипнику потрібно шукати нову команду, там де грають ФУТБОЛІСТИ, а не випадкові хлопчики для биття. Гірших українських футболістів які представляють Шахтар, Динамо та Зорю, ще не було! Гнати в шию їх!!! І набирати хлопців молодих, які мають бажання вигравати, а не тільки бабло получати!
    Так в Украине все команды такие.А Скрипник тренер не такой и топ.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.11.2020 17:08
    +4
    ingvar8888, 26.11.2020 07:54
    4-0
    А чого міняти рахунок?
    Всі граємо в покер і забили на футбол!
    Ну Зоря не такий "гранд" УПЛ як Динамо та Шахтар - будьмо відвертими, тому і по результату їм нема чого зі "столичними" тягатися... Тому думаю що буде десь 2:0, або 3:1!!!!
    Anatolii666
      Anatolii666, 26.11.2020 17:00
    -2
    Ой! Не тратьте часу на коменарі та прогнози! Зоря взагалі недокоманда! Ледачі аматори. Скрипнику потрібно шукати нову команду, там де грають ФУТБОЛІСТИ, а не випадкові хлопчики для биття. Гірших українських футболістів які представляють Шахтар, Динамо та Зорю, ще не було! Гнати в шию їх!!! І набирати хлопців молодих, які мають бажання вигравати, а не тільки бабло получати!
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 26.11.2020 16:49
    0
    В ноябре восемь матчей - восемь поражений наших команд и сборной. К сожалению, здесь будет девятое. Надеюсь, что не с разгромным счетом.
    Ukrainian_football
      Ukrainian_football, 26.11.2020 16:34
    +1
    ну что? ждем 4:0))
    zac1310
    online
      zac1310, 26.11.2020 16:20
    +2
    Даже следить не буду, не то что смотреть. Я на ДК с шахтой ещё какие-то надежды возлагал, а оно - вона как! А тут вобще без шансов - будет ноль очков по итогу, увы
    zac1310
    online
      zac1310, 26.11.2020 16:17
    +1
    Мой прогноз - 4-0, ибо такой у нас сейчас тренд
    Хотя хотелось бы получше но...НЕВЕРЮ, к сожаленью
    Barsa
      Barsa, 26.11.2020 15:06
    +3
    Alex86 1, 26.11.2020 15:03
    Так арис прошли как раз
    Вольфсбург не прошли
    Александр Жук
      Александр Жук, 26.11.2020 07:34
    +16
    Осталось Аеку жахнуть нашу Зарю 4-0. И тогда пазл сложится.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.11.2020 12:16
    +5
    Пока помеж собой сраться не прекратим нас усе будут чморить как собак нерезанных!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.11.2020 17:08
    +4
    ingvar8888, 26.11.2020 07:54
    4-0
    А чого міняти рахунок?
    Всі граємо в покер і забили на футбол!
    Ну Зоря не такий "гранд" УПЛ як Динамо та Шахтар - будьмо відвертими, тому і по результату їм нема чого зі "столичними" тягатися... Тому думаю що буде десь 2:0, або 3:1!!!!
    UZminaj
      UZminaj, 26.11.2020 11:43
    +4
    4:0
    whitese
      whitese, 26.11.2020 08:33
    +4
    Оптимисты, бл.., собрались
    До выиграет сегодня Зоря. Натужно, на нервах, но выиграет.
    Хотелось бы...
    Barsa
      Barsa, 26.11.2020 15:06
    +3
    Alex86 1, 26.11.2020 15:03
    Так арис прошли как раз
    Вольфсбург не прошли
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 26.11.2020 14:56
    +3
    Удачи Заре
    Dr.Kanton
      Dr.Kanton, 26.11.2020 12:06
    +3
    Тут очередной посос, даже смотреть не буду
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.11.2020 11:52
    +3
    Александр Жук, 26.11.2020 07:34
    Осталось Аеку жахнуть нашу Зарю 4-0. И тогда пазл сложится.
    Да, шпилят нас во все дыры и норы! Может хоть Зорьку пожалеют пеленгасы? т
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 26.11.2020 11:21
    +3
    судя с того как проходит "футбольная неделя" даже заглядывать на результат не стану
    Pavelgorov
      Pavelgorov, 26.11.2020 08:25
    +3
    Surkis-fuflo, 26.11.2020 08:22
    Согодні буде піпець №3...
    1:4 на виїзді, а тут греки запросто можуть 4:0 зробити.
    Шахтер,Динамо пр@срали все матчи ,а если проиграет Заря,то пипець?))
    ingvar8888
      ingvar8888, 26.11.2020 07:54
    +3
    4-0
    А чого міняти рахунок?
    Всі граємо в покер і забили на футбол!
    Sentinel
      Sentinel, 26.11.2020 18:12
    +2
    Surkis-fuflo, 26.11.2020 18:07
    Коли вже Шахтар (який після кризового 2014 ще 6 сезонів якось тримався на плаву) посипався, то що вже говорити про Зорю...
    Заря не посыпалась, а элементарно не хватает качественных игроков для игры на таком уровне. Оказалось, что пришедшие и оставшиеся не готовы заменить ушедших. Можно было играть в автобус, но Скрипник не захотел. Стоит ли его обвинять за это, если Вернидуб с прагматичным футболом из группы тоже не выходил. Когда президенту не нужен его клуб, то оно так всегда получается, херня в общем, выходит.
    Surkis-fuflo
      Surkis-fuflo, 26.11.2020 18:07
    +2
    Коли вже Шахтар (який після кризового 2014 ще 6 сезонів якось тримався на плаву) посипався, то що вже говорити про Зорю...
    zac1310
    online
      zac1310, 26.11.2020 16:20
    +2
    Даже следить не буду, не то что смотреть. Я на ДК с шахтой ещё какие-то надежды возлагал, а оно - вона как! А тут вобще без шансов - будет ноль очков по итогу, увы
    Barsa
      Barsa, 26.11.2020 14:58
    +2
    Alex86 1, 26.11.2020 14:49
    пока все идет к тому что никаких) ну зорька то слаба, но и аеки эти все не Ливеры явно ж
    Колос ,который получше Зари,не прошел Арис.АЕК сильнее
    Barsa
      Barsa, 26.11.2020 14:48
    +2
    Артур Смайл, 26.11.2020 13:35
    Поставил 10 000 гривен на АЕК и вам советую, безпроигрышный вариант.
    А на победу Боруссии и Барсы ставил?))
    dd dent
    online
      dd dent, 26.11.2020 13:43
    +2
    Ёкарный Бабай, 26.11.2020 13:41
    У большинства наших игроков морально убитое состояние и ослабленные ковидом организмы. Какой результат будет с венграми можно только гадать. Одни ртом уже вышли из группы, теперь собирают антирекорды.
    Ну тут хоть в теории шансы есть, а вот с Реалом и интером которым очки нужны х там, может зорька ещё осчастливит на какую-то ничейку
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 26.11.2020 13:36
    +2
    Limb-Ur, 26.11.2020 13:16
    Три победы - и плей-офф!
    Точно!!! Пан или пропал...
    У Шахтёра такая же беспроигрышная ситуация.
    1.) 2 победы над Интером и Реалом - и Шахтер в 1/8 ЛЧ.
    2.) победа над кем-то из Реал, Интер - и Шахтёр в 1/16 ЛЕ.
    /
    У Динамо - победа над Ференцварошем. И здравствуй 1/16 ЛЕ.
    /
    Всего-то нашим клубам надо выиграть подряд 6 матчей подряд!!
    dd dent
    online
      dd dent, 26.11.2020 12:09
    +2
    Та хоть какие-то очки берите, не гранды ж в соперниках далеко + нах та группа нужна при такой статке с сплошными погромами