ФРАНКОВ: «Не люблю міліметражі, але офсайд у гравця Інгульця був»

Журналіст вважає, що все було в рамках правил

2536
4
ФК Динамо Київ

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився думкою про перемогу «Динамо» в матчі 10-го туру УПЛ проти «Інгульця» (2:0).

«Ви говорите, «Динамо» постало майже бойовим складом в матчі з «Інгульцем»? Так, на «Інгулець» цього вистачило. На «Шахтар» цього категорично вже не вистачало. Тому що немає резерву, немає глибини складу, немає можливості варіювати гру. Як вийшли - так і грали до дев'яностої хвилини.

«Інгулець» постарався гідно протистояти «Динамо», і, слід зазначити, гра для киян склалася непросто. Перший гол - наслідок помилки біля воріт господарів. Не згоден, що «Динамо» грало в економ-режимі, кияни останнім часом так і грають.

У «Інгульця» був свій момент, коли арбітри скасували гол через офсайд. Я не люблю такі міліметражі, навіть, якщо вони йдуть на користь команди, за яку я вболіваю. З іншого боку - запропонуйте, як рахувати. Пів корпуса? Просвіт між гравцями? У будь-якому випадку, подивившись цей епізод, стає очевидним, що офсайд був. А ось міліметровий чи ні - питання іншого порядку.

У другому таймі Бущан потягнув удар Сітчінави, а Гармаш віддав гольову Шапаренку (у Дениса - гол+пас). Що не сподобалося в діях «Динамо» - зайва обережність. Недарма кажуть, що один в один в «Динамо» можуть обігрувати тільки Шапаренко та Циганков. А, коли немає Циганкова, Шапаренко настільки виділяється.

Проте - 2:0. «Динамо» три очки взяло. І радість команди подвоїлася і потроїлася, коли «Шахтар» втратив два очки в матчі з «Олександрією», - зазначив Франков в ефірі авторського каналу на Youtube.

Момент з незарахованим голом на відео з 1:41