21.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Два незарахованих голи суперників. Динамо обіграло Інгулець

Підопічні Луческу змогли перемогти в кризовій ситуації з підбором виконавців

Два незарахованих голи суперників. Динамо обіграло Інгулець
© ФК Динамо Київ

Суботню програму 10-го туру чемпіонату України відкривало протистояння в Кропивницькому між «Інгульцем» і київським «Динамо». Перед паузою в національній першості «біло-сині» програли важливий матч донецькому «Шахтарю», дозволивши головному конкуренту скоротити до мінімуму очковий розрив в турнірній таблиці. Якраз незадовго до зустрічі з «гірниками» киян наздогнав спалах коронавірусу, що змусило тренерський штаб Мірчі Луческу ламати голову над гідною заміною футболістів, які вибули з ладу. З тих пір ситуація в таборі київського колективу не покращилася, а, скоріше, ще більше ускладнилася.

«Інгулець» також зіткнувся з кадровими проблемами, хоч і не такими значними. Дебютант Прем'єр-ліги з ходу став найбільш миролюбною командою елітного дивізіону: з дев'яти матчів сім петрівці завершили з нічийним результатом, а найпопулярнішим у колективу Сергія Лавриненка став рахунок 1:1. Разом з тим, «Інгулець» поки так і не пізнав смак перемог в когорті найсильніших представників українського футболу. І здобути першу вікторію саме в протистоянні з київським клубом ставало для петрівців вельми спокусливим бонусом.

На початку матчу кияни більше контролювали м'яч, намагаючись знайти вільні зони біля штрафного господарів поля. Петрівці грамотно діяли в обороні і не дозволяли виходити суперникам на ударні позиції, а навіси з флангів загрози воротам «Інгульця» не несли. Але швидкий гол таки відбувся, і був він дещо курйозним. Буяльський «накрив» Сітчінаву, який намагався вибити м'яч на фланзі, а рикошет виявився максимально неприємним для команди Лавриненка. Футбольний снаряд полетів у штрафний прямо на ногу Гармашу, який в дотик завдав точного удару.

Ситуація змусила футболістів «Інгульця» більш активно йти в наступ, але крім неточного удару Семенка після навісу зі штрафного від Бартуловича, атакуючі дії господарів нічим не запам'яталися. А кияни отримали можливість для проведення контратак, і деякі з них виглядали досить гостро. Ледь не подвоїв перевагу своєї команди Де Пена, котрий замикав навіс з флангу і влучив у зовнішню сторону штанги.

На кінець півгодини гри ще один неприємний епізод трапився для господарів. Але спочатку він доставив радісні емоції: навіс Янакова зі штрафного точним ударом головою замкнув Козак. Арбітр протягом двох хвилин вів переговори з відеоасистентом і в підсумку підняв руку вгору - офсайд. До перерви ще вартий згадки удар Шапаренка з центру штрафного майданчика, на який у стрибку зреагував Шуст.

На початку другої половини зустрічі індивідуальною майстерністю блиснув Де Пена. Уругваєць зі штрафного з далекої дистанції «вистрілив» точнісінько в «дев'ятку», але і Шуст продемонстрував свій високий клас, в стрибку відбивши м'яч. Ще один гольовий момент кияни створили після кутового, коли в падінні головою пробивав Кендзьора. Поляк відправив м'яч у протихід голкіперу, і Шуст знову проявив свої найкращі якості. А через кілька хвилин вже Бущану довелося демонструвати свою реакцію: голкіпер в падінні відбив м'яч після удару головою Сітчінави.

Надалі кияни діяли по рахунку, присікаючи спроби суперників зрівняти результат. А практично зняв питання про переможця протистояння Шапаренко, який більярдним ударом з-за меж штрафного поцілив у лівий від себе кут. Після цього шанси господарів зустрічі врятувати гру виглядали зовсім вже незначними. Міг, правда, повернути інтригу матчу Янаков, але він відправив м'яч у ворота гостей з двометрового офсайду.

2:0 - «Динамо» здобуло перемогу в Кропивницькому. У наступному турі чемпіонату кияни прийматимуть «Ворсклу», а «Інгулець» проведе домашню зустріч з донецьким «Олімпіком», якщо, звичайно, донецький колектив впорається зі спалахом коронавірусної інфекції.

Українська Прем'єр-ліга. 10-й тур.

«Інгулець» – «Динамо» - 0:2

 Гармаш, 14, Шапаренко, 80

 Семенко, 13, Козак, 38, Балан, 42 – Гармаш, 20, Кендзьора, 52, Забарний, 64

«Інгулець»: Шуст – Квасний, Павлов, Семенко, Балан – Запорожець – Козак (Плохотнюк, 88), Бартулович (Шишка, 83), Коваленко (Білоцерківець, 75), Янаков – Сітчінава.

«Динамо»: Бущан – Караваєв, Миколенко, Забарний, Кендзьора – Шепелєв, Гармаш (Белуце, 90+1) – Де Пена (Цітаішвілі, 82), Буяльський, Шапаренко – Супряга (Вербич, 63).

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Стадіон: «Зірка» (Кропивницький).

Удари (у площину): 9 (3) – 8 (7)
Кутові: 2 – 8
Оффсайди: 4 – 4.

ІНГУЛЕЦЬ-ДИНАМО.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 1°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(36 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zzg77
    online
      zzg77, 22.11.2020 00:07
    -2
    Предлагаю заголовок - ВНЕ ИГРЫ ИЛИ КАК МЕШАЮТ АЛЕКСАНДРИИ ПОБЕДИТЬ ДИНАМО.
    Andrii Stadnyk
      Andrii Stadnyk, 21.11.2020 23:13
    +2
    Кар"єру Цитаїшвілі в ДК можна вважати завершеною. Бо навіть коли крім нього більше правих вінгерів нема, то позицію все-одно закривають по черзі Миколенко з Буяльським. З Супрягою було б так само, але його просто дуже хочуть продати з наваром.
    banderlog78
      banderlog78, 21.11.2020 22:35
    0
    Циганкова не було, а склад норм. Чого попкатись ???
    Сергей Евланов
      Сергей Евланов, 21.11.2020 21:09
    +1
    Одного самовлюбленного идиота достаточно, чтобы весь форум засрать!
    Miroslav1981
    online
      Miroslav1981, 21.11.2020 21:06
    +1
    Буяльский в первом голе ДК отработал до конца..Гармаш не плохо.. Шапа - прогресс... ⚽️⚽️⚽️💪💪💪👍🏼👍🏼👍🏼
    shoko
      shoko, 21.11.2020 19:04
    -2
    А в чём кризис с подбором,по сути основа играла - только Гармаш залётный и тот Ингульцу забил
    kum_Poltava_
    online
      kum_Poltava_, 21.11.2020 18:57
    0
    adidas777, 21.11.2020 16:18
    К сожалению да!
    Конструктива всё меньше, громких заголовков всё больше...
    І підтримка срачу в чаті.
    _ENJOY
    online
      _ENJOY, 21.11.2020 18:17
    +1
    Шмондяра, ты где!?
    _ENJOY
    online
      _ENJOY, 21.11.2020 18:09
    -4
    _ENJOY., 21.11.2020 18:05
    шваль твое второе место мразь кротохорьная ))
    Мое второе место!? Ты о чем, шваль!? Я всегда первый!
    _ENJOY
    online
      _ENJOY, 21.11.2020 18:08
    -2
    _ENJOY., 21.11.2020 18:05
    как тебе угодно мразь
    Ты мой слуга!? Погавкай
    _ENJOY.
      _ENJOY., 21.11.2020 18:05
    -5
    _ENJOY, 21.11.2020 18:04
    Не, Шмонька, ещё Адвокатус
    как тебе угодно мразь
    _ENJOY.
      _ENJOY., 21.11.2020 18:05
    -1
    _ENJOY, 21.11.2020 18:03
    Шваль одесская, ты поплыл умом!?
    шваль твое второе место мразь кротохорьная ))
    _ENJOY
    online
      _ENJOY, 21.11.2020 18:04
    0
    _ENJOY., 21.11.2020 18:03
    и еще наполеон)))
    Не, Шмонька, ещё Адвокатус
    _ENJOY
    online
      _ENJOY, 21.11.2020 18:03
    0
    _ENJOY., 21.11.2020 18:02
    ты подтверждал))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    ))))))))))ко_ко-ко
    Шваль одесская, ты поплыл умом!?
    _ENJOY.
      _ENJOY., 21.11.2020 18:03
    -3
    _ENJOY, 21.11.2020 18:03
    Ещё Оливье Жиру
    и еще наполеон)))
    _ENJOY.
      _ENJOY., 21.11.2020 18:03
    -3
    _ENJOY, 21.11.2020 18:02
    Ага))
    обтекай)))
    _ENJOY
    online
      _ENJOY, 21.11.2020 18:03
    0
    _ENJOY., 21.11.2020 18:01
    QWWQ)))
    Ещё Оливье Жиру
    _ENJOY.
      _ENJOY., 21.11.2020 18:02
    -2
    _ENJOY, 21.11.2020 18:01
    Можно подумать, что я когда то не подтверждал этого
    Не тупи!!
    ты подтверждал))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    ))))))))))ко_ко-ко
    _ENJOY
    online
      _ENJOY, 21.11.2020 18:02
    +1
    _ENJOY., 21.11.2020 18:01
    QWWQ)))
    Ага))
    _ENJOY
    online
      _ENJOY, 21.11.2020 18:02
    +1
    _ENJOY., 21.11.2020 18:01
    кротохорь ты это заслужил))
    Ойойойо, я просто в гневе от твоих ругательств
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 21.11.2020 15:59
    +28
    Максимка777 Закарпатфан и вся остальная 3.14здабратия ))) Прогнозист из вас как и из автора статьи анонса на спорт уа.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 21.11.2020 15:58
    +25
    Тяжёлый газон , тяжёлая игра на фоне отстутвия практики у переболевших
    Взяли на классе три очка и хорошо , едем дальше .
    Всех динамовцев с Победой
    П.С. Буяльский конечно очень топово сейчас выглядит , никогда не думал что он может ТАКИЕ пасы отдавать
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.11.2020 15:58
    +24
    Упл запретите там играть на этом поле.
    Так можно инвалидами стать.
    Динамо с победой
    Vipfishman2
    online
      Vipfishman2, 21.11.2020 16:03
    +23
    С абсолютно заслуженной победой ...)) Дениса с забитым мячом и результативной передачей !!! Ну а Буя просто обязан играть в сборной - он в разы лучше сейчас , чем пидстаркуватый Марлос или бревно Коваленко !!!
    zelia73
      zelia73, 21.11.2020 15:58
    +22
    браво ден гармаш--гол плюс пас--игрок матча
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 21.11.2020 16:01
    +19
    С победой Родной клуб. Приехали и победили. Молодцы
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 21.11.2020 16:00
    +18
    Где тот человек прогнозист от спорт уа, который прогнозировал 2-1 в пользу Ингульца?) Хотелось бы знать, на основе чего он такой прогноз составил)
    adidas777
    online
      adidas777, 21.11.2020 16:10
    +17
    Названия, из категории а подольем как мы говнеца для срача!!!
    Вопрос к автору
    - А эти голы были неверно отменены?
    Если нет, то ваше название статьи, мелкая провокация!
    MetalKH
      MetalKH, 21.11.2020 16:01
    +16
    Maslyaspor, 21.11.2020 15:59
    Максимка777 Закарпатфан и вся остальная 3.14здабратия ))) Прогнозист из вас как и из автора статьи анонса на спорт уа.
    Донбасосы тужились тут, тужились. В итоге, сами в дерьме оказались, в очередной раз
    JekFunny
    online
      JekFunny, 21.11.2020 16:06
    +14
    zvalenok04, 21.11.2020 16:03
    Неожиданная победа динамы.
    Кто бы мог подумать!?
    Недаром же меня заминусили когда в анонсе я писал, что и с таким составом динама выиграет.
    Великая победа которая останется на века в памяти динамофилов.
    Смех сквозь слезы , на опохмел тебе бурбас 10 ку не даст
    AleksDnipro87
      AleksDnipro87, 21.11.2020 16:05
    +13
    Важные 3 очка, Гармаш порадовал. Болеем за Сашку
    JekFunny
    online
      JekFunny, 21.11.2020 16:03
    +13
    Maslyaspor, 21.11.2020 15:59
    Максимка777 Закарпатфан и вся остальная 3.14здабратия ))) Прогнозист из вас как и из автора статьи анонса на спорт уа.
    Он Закарпатлох , прошу правильно писать ник этого " эксперта "
    UZminaj
    online
      UZminaj, 21.11.2020 16:01
    +13
    ша Олександрія 3:0 Шахтаря взує
    UZminaj
    online
      UZminaj, 21.11.2020 15:59
    +12
    Нічого Інгулець не показав... Легка перемога Динамо... та вони із нами ледве не програли в більшості... дальше матч Шахтар - Саша
    adidas777
    online
      adidas777, 21.11.2020 16:15
    +11
    Динамо с победой!
    Явно видно, что переболевшие игроки ещё далеки от оптимальной формы.
    Шапаренко не плохо, но может гораздо лучше.
    Бущан ошибался на выходах, это него давняя проблема, и скорее всего уже не сильно поправимая к сожалению.
    Караваев сегодня очень плохо! Супряга, как и в последних матчах , просто не был виден на поле в принципе.
    Мыколенко и Забарный, очень неплохо!
    Особенно рад за Мыколенко, так как он после болезни и смотрелся прилично. Хотя опять играл не на своей позиции.
    Гармаш даже удивил немного, был активным и гол забил хороший.
    Остальные более менее на своём уровне сыграли, но в ЛЧ конечно нужно прибавлять!
    JekFunny
    online
      JekFunny, 21.11.2020 16:10
    +11
    zvalenok04, 21.11.2020 16:07
    Выбилась в люди и бояру уже не пьёшь?
    Посмотри анонс где я предсказывал победу динамы.
    Снова клянчить стакан будешь ?
    MetalKH
      MetalKH, 21.11.2020 16:08
    +11
    PorastroitKiev, 21.11.2020 16:06
    Есть какая то причина твоего дибилизма?
    Что врячи говорят?
    Я вижу, донбасосы всё чаще себе Киев в логин добавляют. Беженец - это еще не киевлянин
    MetalKH
      MetalKH, 21.11.2020 16:05
    +11
    zvalenok04, 21.11.2020 16:03
    Неожиданная победа динамы.
    Кто бы мог подумать!?
    Недаром же меня заминусили когда в анонсе я писал, что и с таким составом динама выиграет.
    Великая победа которая останется на века в памяти динамофилов.
    Донбаёб, готовь вазелин. Александрия скоро!!!!
    JekFunny
    online
      JekFunny, 21.11.2020 15:59
    +11
    Trasher311987, 21.11.2020 15:58
    Упл запретите там играть на этом поле.
    Так можно инвалидами стать.
    Динамо с победой
    Та да , каток какой то , его что полили перед игрой, или что
    adidas777
    online
      adidas777, 21.11.2020 16:18
    +8
    Alexey Antonenko, 21.11.2020 16:15
    Это не важно. Кликбейт приносит больше просмотров, чем конструктив. Очевидно ведь.
    К сожалению да!
    Конструктива всё меньше, громких заголовков всё больше...