21.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Мірча ЛУЧЕСКУ: «З Інгульцем завоювали важливі очки для нас»

Наставник «Динамо» прокоментував перемогу над «Інгульцем» (2:0)

Мірча ЛУЧЕСКУ: «З Інгульцем завоювали важливі очки для нас»
© ФК Динамо. Мірча Луческу

Напередодні матчу з «Барселоною» в Лізі чемпіонів кияни в Кропивницькому обіграли новачка УПЛ і зберегли за собою першої місце в турнірній таблиці.

«Вийшла дуже складна, бойова гра, ми здобули трудову перемогу. Грали проти дуже складного суперника, який діяв агресивно, і добре себе показував в єдиноборствах. Плюс вони робили багато довгих, вертикальних передач. Повторюся, для нас гра вийшла непростою, але ми заслужено виграли».

«Звичайно, ця перемога психологічно і морально дуже важлива для хорошого емоційного тону в команді. Це дуже важливі три очки для нас. Але ми будемо грати проти іншого суперника, який набагато більш технічніший і індивідуально сильніший. Так що це різні ігри».

«Чи стоїть перед «Динамо» завдання виграти чемпіонство? Завдання - вигравати кожен матч і заробляти очки», - сказав Луческу на прес-конференції.

Після десяти турів в активі «Динамо» 23 очка і перше місце в турнірній таблиці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
      dgurkis, 21.11.2020 20:25
    -1
    zzg77, 21.11.2020 20:15
    У кротов рвёт пуканы!!! Опять Динамо идёт в отрыв.
    Да, мы лучшие и в чемпионате и в Европе! А когда разорвем Барсу в это поверят все! У нас самый умный тренер в мировом футболе этого тысячелетия! Спасибо кротам, что вы его воспитали! А сейчас не сремся, а дружно штурмуем аналы Лиги Чемпионов! Слава Украине! Будулаю слава!
    zzg77
    online
      zzg77, 21.11.2020 20:15
    +7
    У кротов рвёт пуканы!!! Опять Динамо идёт в отрыв.
    SerjMakovey
      SerjMakovey, 21.11.2020 19:48
    +5
    Алексей Голяченко, 21.11.2020 19:36
    А то кроты думают что мы за их вообще не рады
    Таки рады за их... ничью!
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 21.11.2020 19:36
    +7
    Алексей Голяченко, 21.11.2020 19:35
    и за ничью
    А то кроты думают что мы за их вообще не рады
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 21.11.2020 19:35
    +7
    SerjMakovey, 21.11.2020 17:16
    За победу!
    и за ничью
    shoko
      shoko, 21.11.2020 19:07
    -4
    nivava, 21.11.2020 18:59
    А как же КОВИД ???
    Или его сегодня не было...
    "Ковид" сегодня сидел на лавочке запасных,на случай поражения
    nivava
      nivava, 21.11.2020 18:59
    -11
    А как же КОВИД ???
    Или его сегодня не было...
    SerjMakovey
      SerjMakovey, 21.11.2020 17:16
    +17
    За победу!
    SerjMakovey
      SerjMakovey, 21.11.2020 17:16
    +17
    За победу!
    zzg77
    online
      zzg77, 21.11.2020 20:15
    +7
    У кротов рвёт пуканы!!! Опять Динамо идёт в отрыв.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 21.11.2020 19:36
    +7
    Алексей Голяченко, 21.11.2020 19:35
    и за ничью
    А то кроты думают что мы за их вообще не рады
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 21.11.2020 19:35
    +7
    SerjMakovey, 21.11.2020 17:16
    За победу!
    и за ничью
    SerjMakovey
      SerjMakovey, 21.11.2020 19:48
    +5
    Алексей Голяченко, 21.11.2020 19:36
    А то кроты думают что мы за их вообще не рады
    Таки рады за их... ничью!