8350
0
ФК Динамо Київ

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за середу, 4-е листопада.

1. Поразка, за яку не соромно. «Динамо» на Камп Ноу дало бій «Барселоні». Кияни ледь не відібрали очки у каталонського клубу.

2. Сергій МОРОЗОВ: «Трубіна так можна і зламати. З Пятовим не було б такого». Спеціаліст — про розгромну поразку «Шахтаря» від «Боруссії» з Менхенгладбаха.

3. «Барселона» — «Динамо» — 2:1. Відео голів та огляд матчу. Дивіться відеоогляд поєдинку 3-го туру Ліги чемпіонів

4. Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Очки нам тільки сняться. «Шахтар» не зміг нічого додати в єврокубкову скарбничку України

5. ВІДЕО. Мессі забив «Динамо» з пенальті і встановив новий рекорд ЛЧ. «Барселона» відкрила рахунок вже на 5-й хвилині матчу 3-го туру Ліги чемпіонів.

6. Німецькі ЗМІ: «Твою ж мать! Гладбах захопив Донецьк!» Sport.ua представляє огляд німецької преси після принизливої ​​поразки «Шахтаря» від «Боруссії».

7. Мільйон відсотків. Промоутер назвав умову бою Усик — Джошуа. Якщо не вийде домовитися з Ф'юрі.

8. Джерело: Ракіцький почав порушувати спортивний режим в «Зеніті». Український захисник пропускає тренування російського клубу

9. WhoScored: Трубін — найгірший гравець матчу Шахтаря проти «Боруссії» М. Форвард гостей Алассан Плеа зробив хет-трик і отримав максимальні 10.0.

10. ВІДЕО. Гол Динамо не зарахували. Як суддя відмінив взяття воріт Кендзьори. Кияни ледь не зрівняли рахунок на початку другого тайму.