| Оновлено 25 жовтня 2020, 22:47
2035
11

П'ята нічия дебютанта. Інгулець поділив очки з Маріуполем

Результативний старт поєдинку не отримав продовження в час, що залишився до фінального свистка

2035
11
ФК Інгулець

Виходячи на цей матч, команди вирішували різні завдання. Футболісти «Інгульця» напевно мріяли про свою першу перемогу в українській Прем'єр-Лізі, а «Маріуполю» було важливо набрати очки, щоб, як мінімум, залишитися у верхній частині турнірної таблиці, а, як максимум, постаратися випередити «Десну» і наздогнати «Шахтар».

Господарі поля дуже активно розпочали зустріч і в першим хвилини створили кілька небезпечних моментів біля воріт приазовської команди. Так, вже на 3-й хвилині Денис Янаков завдав сильного удару, але м'яч пролетів поруч зі штангою. А ще за три хвилини Младен Бартулович зі штрафного відмінно закрутив м'яч у правий верхній кут воріт, але блискуче зіграв Євген Гальчук, який перевів круглого на кутовий. Втім, саме цей стандарт призвів до голу. Олександр Козак після розіграшу з партнером, навісив м'яч прямо у воротарський майданчик, де всіх випередив, в тому числі і воротаря, Денис Балан. Він головою з близької відстані вразив ціль і вивів свою команду вперед.

Однак не встигли шанувальники «Інгульця» порадіти забитому голу, як на 8-й хвилині маріупольці відновили рівновагу. Артем Бондаренко підхопив м'яч поблизу центру поля, пробіг з ним майже до штрафного майданчика суперників і віддав пас праворуч на Сергія Горбунова. Той, обігравши опонента, повернув м'яч Бондаренку, після чого півзахисник гостей точно пробив під дальню штангу в сітку воріт.

Забивши гол, «Маріуполь» перехопив ініціативу і незабаром м'яч знову опинився у воротах господарів поля, але в цьому епізоді арбітр матчу харків'янин Дмитро Крівушкін гол не зарахував, визначивши небезпечну атаку з боку Сергія Чоботенка на Богдана Шуста. Гості продовжували атакувати і створили ще кілька хороших моментів біля воріт «Інгульця». Наприклад на 16-й хвилині Сергій Чоботенко головою пробив поруч зі штангою. Через хвилину після передачі зліва від Артема Бондаренко не змогли поділити м'яч Сергій Горбунов та В'ячеслав Танковський, які перебували у вигідній позиції. А на 34-й хвилині все той же Танковський непогано приклався до м'яча, перебуваючи у штрафному майданчику суперників, але у ворота не влучив.

Футболісти «Інгульця» теж не відсиджувалися в обороні і за можливості намагалися швидко доставляти м'яч в атаку. Хороший момент для взяття воріт мав Олександр Козак, але не зумів переграти в «ближньому бою» Євгена Гальчука. А потім Козак на 31-й хвилині зліва виконав гостру передачу на дальню штангу на Дениса Балана, але той до м'яча не дотягнувся.

Вже перед самою перервою спірна ситуація виникла у штрафному майданчику господарів поля, коли в боротьбі за м'яч впали Данило Сікан і Максим Ковальов. На деякий час гра була зупинена, але, послухавши своїх колег, відповідальних за VAR, Дмитро Крівушкін порушення правил не визначив і матч був продовжений.

Початок другого тайму пройшов за переваги «Маріуполя». Двічі за перші 15 хвилин його гравці могли забивати голи. Однак після подачі кутового Олексій Биков пробив вище поперечини, а потім Данило Сікан промахнувся метрів з чотирьох, перебуваючи прямо перед воротами «Інгульця». На 65-й хвилині знову Сікан опинився в центрі уваги, коли кинувся за м'ячем разом з Богданом Шустом. Воротар господарів поля пробіг повз м’яча, але й форварду «Маріуполя» не дали завдати завершального прицільного удару захисники.

Підопічні Остапа Маркевича і далі мали більше нагод відзначитись, ніж їхні суперники, однак удари Артема Бондаренка і Олега Очеретька мети не досягли. Щодо «Інгульця», то все, чим запам'яталися його гравці після перерви, так це два дальніх неточних удари від Іллі Коваленка.

І вже наприкінці матчу Андрій Кулаков, вибігши сам на сам із Богданом Шустом, не зміг того переграти. Не вийшло добивання і у Дмитра Мишньова.

В підсумку 1:1. І це вже п'ята нічия «Інгульця» в семи матчах нового чемпіонату.  «Маріуполь» залишився на 6 місці в турнірній таблиці.