ВІДЕО. Аякс забив 13 голів! Рекордний рахунок зафіксовано у Нідерландах

73392
16
Twitter

Унікальний рахунок зафіксовано у матчі 6-го туру чемпіонату Нідерландів.

«Аякс» розгромив «Венло» з рахунком 13:0! Команда з Амстердама стала першою в історії, що коли-небудь забила 13 голів в одній грі Ередивізії, тим сам побивши власний рекорд, що тримався з травня 1972 року (12:1 проти «Вітесса»).

Аж 5 голів забив Лассіна Траоре. Дубль оформив колишній футболіст «Реала» Клаас-Ян Хунтелаар.

Чемпіонат Нідерландів. 6-й тур

«Венло» – «Аякс» – 0:13

Голи: 0:1 – Еккеленкамп, 13; 0:2 – Траоре, 17; 0:3 – Траоре, 32; 0:4 – Тадич, 44; 0:5 – Траоре, 54; 0:6 – Ентоні, 55; 0:7 – Еккеленкамп, 57; 0:8 – Блінд, 59; 0:9 – Траоре, 65; 0:10 – Хунтелаар, 74 (пенальті); 0:11 – Хунтелаар, 76; 0:12 – Мартінес, 78; 0:13 – Траоре, 87.

Вилучення: Кум, 52 («Венло»).