22.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Лестер Сіті – Зоря – 3:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1-го туру Ліги Європи

Лестер Сіті – Зоря – 3:0. Текстова трансляція матчу
© lcfc.com

У четвер, 22 жовтня, відбудеться зустріч 1-го туру Ліги Європи в групі G, в якій «Лестер Сіті» приймає луганську «Зорю». Поєдинок пройде в Лестері на полі стадіону «Кінг Пауер», початок о 22:00 за київським часом.

«Лестер Сіті» повертається в єврокубки: команда не грала в Європі з сезону-2016/17, коли дійшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. І почне новий євросезон зустріччю з «Зорею». У луганської команди єврокубковий досвід набагато більше. Однак в групі Ліги Європи «Зоря» виступала також давненько - в 2017-му, останніми роками обмежуючись кваліфікаційними раундами. Тож зустріч для обох команд має важливе значення.

Наш сайт проведе текстову трансляцію поєдинку «Лестер Сіті» - «Зоря».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Клим Лавренюк, Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги Європи між командами Лестер і Зоря, який пройде 22 жовтня в Англії.
    • 16.24% (32)
      1. Велика перемога Лестера
    • 26.9% (53)
      2. Мінімальна перемога Лестера
    • 36.04% (71)
      3. Нічия
    • 15.23% (30)
      4. Мінімальна перемога Зорі
    • 5.58% (11)
      5. Велика перемога Зорі
    Результати опитування Проголосували — 197
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 23.10.2020 00:23
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 22.10.2020 23:43
    Баварію дарма ти сюди включив, вона справді на дві голови сильніша ніж Атлетико та Барса у поточній(на момент їх зустрічі з німцями) формі. Та й Інтер-Шахтар теж, там просто Інтер був на голову сильніший. На жаль. А те, що Шахтар скис після 2-го голу...Ну, програли б 0:3 було б не набагато краще.
    До 65ї хвилини була рівна гра, а це щось таки означає
    ВовикЬ
      ВовикЬ, 23.10.2020 00:12
    -2
    НЕ така вже Зоря, немає якось запалу в очах.
    Barsa
      Barsa, 23.10.2020 00:03
    +1
    Pavel Gabor, 22.10.2020 23:56
    Ну вот я понятия не имею, написано Лестер Заря,
    а коментов про Динамо и Шахтер в 100 раз больше
    Шахтер выглядит лучше всех команд из УПЛ
    vishu
      vishu, 23.10.2020 00:03
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    mayakovskiy2, 22.10.2020 23:58
    То есть у команды, которая выходит дважды за 4 года в полуфинал ЛЕ и обыгрывает на выезде Реал уровня нет?))
    Ясно-понятно))) Ты максимально жалкий
    Жалка та штучка, яка у тебе в трусах. Якщо там взагалі в тих трусах хоч щось є
    Gregor
      Gregor, 22.10.2020 23:58
    +2
    Пенальти был,но баба засудила
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 22.10.2020 23:58
    +1
    То есть у команды, которая выходит дважды за 4 года в полуфинал ЛЕ и обыгрывает на выезде Реал уровня нет?))
    Ясно-понятно))) Ты максимально жалкий
    korrektno
      korrektno, 22.10.2020 23:57
    +1
    На мой взгляд, Фаворов слабо вписывается в в схему Зари. Не говорю, что он хуже других.
    Pavel Gabor
      Pavel Gabor, 22.10.2020 23:56
    0
    Ну вот я понятия не имею, написано Лестер Заря,
    а коментов про Динамо и Шахтер в 100 раз больше
    Hemingway
    online
      Hemingway, 22.10.2020 23:53
    +4
    У Зорі сьогодні було мало шансів, все таки грає клуб вартість футболістів якого складає 469млн проти клубу з вартістю футболістів 17млн.
    Але програти через такі дитячі помилки якось не підходить команді яка ледь не стала срібним призером чемпіонату України.
    Скрипник перед матчем сказав що ЛЄ це хороший ринок на якому можна себе добре продати, але з такою грою ніхто такий товар не захоче купити.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 22.10.2020 23:52
    0
    У Зорі сьогодні було мало шансів, все таки грає клуб вартість футболістів якого складає 469млн проти клубу з вартістю футболістів 17млн.
    Але програти через такі дитячі помилки якось не підходить команді яка ледь не стала срібним призером чемпіонату України.
    Скрипник перед матчем сказав що ЛЄ це хороший ринок на якому можна себе добре продати, але з такою грою ніхто такий товар не захоче купити.
    Vick Reznor
    online
      Vick Reznor, 22.10.2020 23:52
    -2
    vishu, 22.10.2020 23:50
    Що тобі, дніщу, писати, якщо ти спілкуєшся тут наче даун якийсь?
    Вчора усім було помітно, що Реал наперед думав ваших бомжів впівсили обіграти, навіть купу основних не поставили в основу (Рамоса, Бензему, Вінісіуса). То тільки такі дніща, як ти, того не помітили
    ага, особенно Рамоса))) сразу видно. что ты не даун)
    JekFunny
      JekFunny, 22.10.2020 23:52
    +1
    vishu, 22.10.2020 23:41
    Та просто хлопці, які за Шахту вболівають, звикли на кую скакати, особливо в матчах проти Інтеру, то думають, що усі скачуть, не лише вони
    Вчора кротам нереально повезло в тому плані, що Реал вийшов взагалі не налаштований на гру, вони думали явно, що однією ногою обіграють їх перед матчем з Барсою і сили зекономлять. Боюсь, в Україні в повторному матчі дійсно буде щось дуже непристойне
    А по Забарному, то взагалі у хлопця шикарна історія. Пару місяців назад бігав у дворі ганяв у футбол з пацанами, а тепер в основі Динамо та зібрної грає
    Там ще й Сирота потенційно дуже непоганий захисник є в запасі, треба щоб Луч давав грати
    Да , Забарный конечно крутой старт выдал
    Но сменщик ему все же нужен
    У Интера будет. Реванш , как они говорят
    Поживем увидим
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 22.10.2020 23:51
    -1
    AleksDnipro87, 22.10.2020 23:46
    АЗ слабый соперник? Или Гент с Яремчуком? АЗ сегодня на выезде победил Наполи
    В Наполі хтось не грав з основи? Чи може чергове футбольне чудо?
    vishu
      vishu, 22.10.2020 23:51
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Вчора Реал так грав у захисті проти Шахти, як сьогодні Зорька проти Лестера зіграла
    vishu
      vishu, 22.10.2020 23:50
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    mayakovskiy2, 22.10.2020 23:45
    Пошли отмазки) Реал ненастроенный, стадион не тот, подфартило ( при 7-ми убойных моментов у Шахты). Давай, пиши еще, очень интересно.
    И да, вы так смешно суете везде Интер, но видишь победа над Аталантой, Бенфикой, Реалом, ничья с Сити, как бы говорит, что Шахта может играть с очень сильными соперниками. А один-два провальных матча не показатель
    Що тобі, дніщу, писати, якщо ти спілкуєшся тут наче даун якийсь?
    Вчора усім було помітно, що Реал наперед думав ваших бомжів впівсили обіграти, навіть купу основних не поставили в основу (Рамоса, Бензему, Вінісіуса). То тільки такі дніща, як ти, того не помітили
    mayakovskiy2
    online
      mayakovskiy2, 22.10.2020 23:49
    -1
    AleksDnipro87, 22.10.2020 23:46
    АЗ слабый соперник? Или Гент с Яремчуком? АЗ сегодня на выезде победил Наполи
    Аз победил Наполи, а Гент как сыграл расскажи? Я помогу на 90+ проигрывает великому Словану
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 22.10.2020 23:49
    -2
    vishu, 22.10.2020 23:31
    Адекватно розсуджувати ти не вмієш, яке там адекватно? Тобі показуй чорне, а ти кажеш біле, про що мова весь сайт чудово про це знає, що з тобою нема чого вести діалог, та ж стіна куди адекватніша
    Де я на чорне казав біле. Я завжди аргументую і кажу очевидні речі. Так, деколи вам боляче це чути, що я говорю, але правда є правда, яка бы вона не була гірка
    Gregor
      Gregor, 22.10.2020 23:49
    +2
    Да нормально все,ещё 5 игр..
    AleksDnipro87
      AleksDnipro87, 22.10.2020 23:46
    0
    ZAKARPATFAN, 22.10.2020 23:41
    Бо всі думали, що суперники сильніші попадуться.
    АЗ слабый соперник? Или Гент с Яремчуком? АЗ сегодня на выезде победил Наполи
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 22.10.2020 23:45
    0
    vishu, 22.10.2020 23:41
    Та просто хлопці, які за Шахту вболівають, звикли на кую скакати, особливо в матчах проти Інтеру, то думають, що усі скачуть, не лише вони
    Вчора кротам нереально повезло в тому плані, що Реал вийшов взагалі не налаштований на гру, вони думали явно, що однією ногою обіграють їх перед матчем з Барсою і сили зекономлять. Боюсь, в Україні в повторному матчі дійсно буде щось дуже непристойне
    А по Забарному, то взагалі у хлопця шикарна історія. Пару місяців назад бігав у дворі ганяв у футбол з пацанами, а тепер в основі Динамо та зібрної грає
    Там ще й Сирота потенційно дуже непоганий захисник є в запасі, треба щоб Луч давав грати
    Объективно говоря поднадоели носиться с этим забарным. Пока я ничего такого в нем не увидел, кроме роста. в матче против Испании спасал конкретно бущан. Попов, как по мне, при правильном отношении к делу вырастит в намного более крутого защитника, чем забарный.
    adidas777
      adidas777, 22.10.2020 23:26
    +6
    Худшая игра Зари в Еврокубках, что я когда либо видел.
    Позорная
    Ya H
    online
      Ya H, 22.10.2020 23:30
    +5
    Нах.й он нужен такой "опыт", если каждый год одно и тоже. Два клуба зарабатывают очки, а остальные тупо сосут. Это они называют "опыт. Ладно бы просто сосали, так нет - очки делятся на все команды, эти днища сцаные тянут весь рейтинг вниз.
    Vitalii_13UA
      Vitalii_13UA, 22.10.2020 22:54
    +5
    Игра равна, Заря вроде делает достаточно правильных вещей в атаке и все нормально, только реализации нет. Но защита... это просто тихий ужас, такие ошибки... такое, наверное происходило когда мы во дворе играли, но то двор, а это профессионалы. Сколько еще пройдет времени, чтобы они купили норм защитников... Уже не первый год защита страдает. Грустно что такие нелепые голы...
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 22:29
    +5
    Глупо получилось
    Hemingway
    online
      Hemingway, 22.10.2020 23:53
    +4
    У Зорі сьогодні було мало шансів, все таки грає клуб вартість футболістів якого складає 469млн проти клубу з вартістю футболістів 17млн.
    Але програти через такі дитячі помилки якось не підходить команді яка ледь не стала срібним призером чемпіонату України.
    Скрипник перед матчем сказав що ЛЄ це хороший ринок на якому можна себе добре продати, але з такою грою ніхто такий товар не захоче купити.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 22.10.2020 23:32
    +4
    Не знаю, к чему их Скрипник готовил, но эти разрывы в линиях, брак при приеме, при передачах и нервозность удручают. Очень слабо.
    Mr.Value
      Mr.Value, 22.10.2020 22:54
    +4
    Это похороны, увы. Реализуй тот момент, и была бы совсем другая игра. Жаль, что Лестер не выставил второй состав. Наверное всё-таки рассчитывают через ЛЕ в ЛЧ попасть. Ну а Заре в следующих играх будет попроще. Брага и Аек гораздо менее жёсткие соперники, с ними можно брать очки.
    Александр Потапчук
      Александр Потапчук, 22.10.2020 22:51
    +4
    Якщо правду казати, то ні про що. Катають біля своїх воріт, а доходять до центру і кінець. Добре, що друге місце не зайняли, а то в Лізі Чемпіонів влітали би по 7 штук.
    Barsa
      Barsa, 22.10.2020 22:50
    +4
    Vytas Meskauskas, 22.10.2020 22:48
    Позорники в защите, какой-то Лестер 2-0 выиграет, Шахтер не мог раскатать зорю. Что вообще за ошибки в защите.
    Лестерн слабая команда?Бюджет напомнить?
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 22.10.2020 22:31
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Блять, як телята стоять і дивляться як їм гол забивають.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 23:36
    +3
    vishu, 22.10.2020 23:34
    Вони прикольно кичаться зараз тим, що Шахта напівдублем чпокнула Реал, а Динамо з купою молоді програло 0:2 Юве. Цікаво, ці дніща порівнювали хоч трансферну вартість Додо/Тете із тим же Забарним? чи цим олухам це нічого не каже?
    Нет , 80% из них не знают что такое Трансфермаркет
    Ты найди от той же Тимофеючки хоть пару предложений без слов « днонамо, автобус, прыгать»
    !Ты думаешь что человек со словарным запасом питекантропа , может что то там сравнивать в стоимости игроков ?
    Кстати Забарный , там раз в 20 подорожал ,
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 22.10.2020 23:32
    +3
    Вырубил трансляцию. Невозможно на это смотреть. Лестер не играет. Мне кажется, что если бы заря просто стояла, то счёт был бы 1:0 или 0:0. Два гола - привоз. И что это за атака???? Чё за тактика?? Дойти до штрафной соперника и в три-четыре пасса вернуть мяч вратарю??? Который потом выбивает вперёд и получает атаку на свои ворота... Пятов стайл блин. Да навести вы, прострелите, ударьте по воротам. По первому тайму было видно, что шмейхел Потерянный с трусливыми глазами. Грузите его по максимуму. Вот вам и отсутствие леднева...
    Алексей Журавель
      Алексей Журавель, 22.10.2020 23:32
    +3
    Просто кошмарная, убогая игра Зори. Ни характера, ни желания! Так смотреться на фоне пешком играющего Лестера еще нужно постараться...
    vishu
      vishu, 22.10.2020 23:32
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Іванісеню у збірну сватають. Ви це серйозно? Яка збірна, може, хокейна?
    Gregor
      Gregor, 22.10.2020 23:58
    +2
    Пенальти был,но баба засудила
    Gregor
      Gregor, 22.10.2020 23:49
    +2
    Да нормально все,ещё 5 игр..
    Pavel Gabor
      Pavel Gabor, 22.10.2020 23:43
    +2
    Жаль конечно
    Но думаю что свои очки они ещё наберут.
    Удачи!
    JekFunny
    online
      JekFunny, 22.10.2020 23:34
    +2
    mayakovskiy2, 22.10.2020 23:32
    В этом еще одна проблема фанов ДК. Как 0-2 дома не имея ни одного момента за матч может быть "достойно"? Если кричать халва во рту слаще не будет.
    И вы же этим своим футболистам хуже делаете, они продули без шансов и вместо критики ходят павлинами. А поехавший цыган вообще за равную игру рассказывает. Так они теперь будут считать что дома продуть если не много то норм
    Окей , мы тебя поняли
    vishu
      vishu, 22.10.2020 23:34
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFunny, 22.10.2020 23:30
    Тммофеючка говорит что красивый атакующий футбол показывают
    Вони прикольно кичаться зараз тим, що Шахта напівдублем чпокнула Реал, а Динамо з купою молоді програло 0:2 Юве. Цікаво, ці дніща порівнювали хоч трансферну вартість Додо/Тете із тим же Забарним? чи цим олухам це нічого не каже?
    Александр Потапчук
      Александр Потапчук, 22.10.2020 23:29
    +2
    Дааа! Теперь я понял почему Шева не берёт в сборную игроков Зари. Они только для местного употребления.