20.10.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо – Ювентус – 0:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку групового раунду Ліги чемпіонів

Динамо – Ювентус – 0:2. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/juventusfc

У вівторок, 20-го жовтня, відбудеться поєдинок першого туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому київське «Динамо» прийматиме туринський «Ювентус». Матч пройде в Києві на НСК «Олімпійський», початок - о 19:55.

Кияни опинилися в компанії найсильніших клубів Європи вперше з 2016-го року, а в заявці «Динамо» присутні лише четверо футболістів, які брали участь в тому розіграші: Денис Гармаш, Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський та Віктор Циганков. Цікаво, що всі вони відзначалися забитими голами на груповому етапі в сезоні 2016/2017. Першим суперником підопічних Мірчі Луческу в груповому турнірі стане чемпіон Італії. Під керівництвом румунського фахівця «біло-сині» провели вже десять матчів, не зазнавши в них жодної поразки. Після шести турів національної першості «Динамо» лідирує в турнірній таблиці, а в минулий вік-енд кияни у Львові обіграли «Рух» з рахунком 2:0. «Ювентус» в крайньому турі Серії А несподівано втратив очки в матчі з «Кротоне», зігравши внічию з рахунком 1:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» - «Ювентус». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Події матчу
84' ГОЛ ! М'яч забив Альваро Мората (Ювентус).
46' ГОЛ ! М'яч забив Альваро Мората (Ювентус).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги чемпіонів між командами Динамо та Ювентус, який пройде 20 жовтня у Києві.
    • 4.31% (10)
      1. Велика перемога Динамо
    • 24.14% (56)
      2. Мінімальна перемога Динамо
    • 30.17% (70)
      3. Нічия
    • 24.14% (56)
      4. Мінімальна перемога Ювентуса
    • 17.24% (40)
      5. Велика перемога Ювентуса
    Результати опитування Проголосували — 231
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.10.2020 22:58
    -1
    KoPoJIb_KpoToB, 20.10.2020 21:53
    Несмотря на проигрышь , я Вам господа ,как болельщик Шахтера скажу: Динамо молодцы ! Сыграли очень достойно! Жаль ,что пропустили. К сожалению не тот уровень , но играли достойно !
    Достойно? Первый удар в створ на 45й минуте.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 20.10.2020 22:21
    0
    Николай Несенко, 20.10.2020 21:53
    сглатывающий газпрём правда на пару-тройку мест выше по в кэффах. так радость для дауна
    о, привет, питерец! или как вас там сейчас называют, толерасты?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.10.2020 21:55
    +1
    yuriy_kent, 20.10.2020 21:51
    Очень радует что газпром глотнул. Но бельгийская команда набирает очки...эти петухи из параши даже проиграть нормально не могут.
    Удивительно учитывая ск вкладывают в них $
    Николай Несенко
      Николай Несенко, 20.10.2020 21:53
    -1
    yuriy_kent, 20.10.2020 21:51
    Очень радует что газпром глотнул. Но бельгийская команда набирает очки...эти петухи из параши даже проиграть нормально не могут.
    сглатывающий газпрём правда на пару-тройку мест выше по в кэффах. так радость для дауна
    KoPoJIb_KpoToB
      KoPoJIb_KpoToB, 20.10.2020 21:53
    -1
    Несмотря на проигрышь , я Вам господа ,как болельщик Шахтера скажу: Динамо молодцы ! Сыграли очень достойно! Жаль ,что пропустили. К сожалению не тот уровень , но играли достойно !
    Dodogodori
      Dodogodori, 20.10.2020 21:53
    0
    Останні 15хв грали добре , як би весь матч так😜. Заміни треба було робити на початку тайму. А так , надія є і це головне. Ще заграють.🥊
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 20.10.2020 21:52
    0
    Жаль, с таким Юве можно было циплятся за очки, но атаки совсем нет...и Забавный наварил...
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 20.10.2020 21:51
    +1
    Alex86 1, 20.10.2020 21:49
    Zenit St. Petersburg 1 - 2 Club Brugge
    Очень радует что газпром глотнул. Но бельгийская команда набирает очки...эти петухи из параши даже проиграть нормально не могут.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.10.2020 21:49
    -2
    Zenit St. Petersburg 1 - 2 Club Brugge
    Empty
      Empty, 20.10.2020 21:48
    -2
    Diego Armando, 20.10.2020 21:45
    Прогрес очевидний.
    100% ето не в ЛЕ мучиться с ноунеймами
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.10.2020 21:48
    -1
    AdvocatusDei, 20.10.2020 21:46
    Ну как бы да, можно было бы и посмелее дома сыграть
    Ну и х с ними, ладно хорошо бы в ЛЕ попасть, да мб кусануть кого-то из фаворитов, 1-й сезон у луча как никак, да и состав далеко не такой как тому же блохе давали
    vitaha33
      vitaha33, 20.10.2020 21:47
    -2
    ZAKARPATFAN, 20.10.2020 21:45
    Так у Шахтаря дубль а не основа як у вас гратиме. Плюс мы на виїзді
    І? Ты думаєш ви основою менше 5 пропустите? Може парі?
    Dell Dnieper
      Dell Dnieper, 20.10.2020 21:46
    -1
    Ударив Сидорчук, так у Вербіча навіс тааий, що там і Марадона не забив би.....і це ледве не лідер команди....в Динамо просто низький рівень гравців....
    Darkness1984
    online
      Darkness1984, 20.10.2020 21:46
    -2
    ZAKARPATFAN, 20.10.2020 21:45
    Так у Шахтаря дубль а не основа як у вас гратиме. Плюс мы на виїзді
    сцука, там же бразилы. Тут бля не молодые ребята играют?
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 20.10.2020 21:46
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 20.10.2020 21:44
    По сути считай никакого, да и в ДК молодняк еще, + вообще никакого укрепления редут накануне ЛЧ да еще и в такой группе, так что как ни странно, но результат еще вполне ожидаем и нормален в этой ситуации, жаль зубы не показали совсем только, так как то и проигрывать не так печально было бы
    Ну как бы да, можно было бы и посмелее дома сыграть
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.10.2020 21:46
    -1
    Saar, 20.10.2020 21:43
    Что значит "с этим Юве" !?? Ювентус играл , тратя сил ровно столько,чтобы сыиграть, при несоответствующий ситуации , они бы взвинтили темп. Это одна из лучших команд планеты. Ч болельщик Динамо, но я трезво всетскжу. В не так, как все в голосовании написали, что ДК выиграет с минимальным счетом. Юве не уступает ни Баварии, ни Реалу, ни Барсе. А то что они играют на контрах, с минимальным счетом. Так итальнский стиль ! Все кто смотрит сборную Италии и Серию В , знают, что все клубы Италии так играют. Катеначче! Мне грустно, что 2 получили, но это ожидаемо было.
    Видно было что команда дает играть, бывает что запрут и громят, а тут можно было что-то пробовать, все равно очки набрать было крайне маловероятно
    Darkness1984
    online
      Darkness1984, 20.10.2020 21:45
    -5
    JekFunny, 20.10.2020 21:43
    Как бы Закарпатлох заикаться не начал
    Да он и так обижен по жизни, живёт без мозга
    olexyn
      olexyn, 20.10.2020 21:45
    -4
    Без ультрас - це не футбол. З циганом - також. Не динамівський футбол.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.10.2020 21:45
    -1
    vitaha33, 20.10.2020 21:44
    Походу тут весь Бамбас сидить і мінусить, обіцяю вам завтра втішатись з 7:0 на вашій вітці, а те що менше 5 вы завтра точно пропустите нема сумнівів
    Так у Шахтаря дубль а не основа як у вас гратиме. Плюс мы на виїзді
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 20.10.2020 21:45
    0
    Denmark1107, 20.10.2020 21:40
    А ті, - ПСВ, Барселона(двічі -3:0, 4:0), Арсенал, Реал... Динамо Лобановського
    Да, остается вспоминать о былых временах. И нет даже надежды хотя бы увидеть это снова...
    футфан
      футфан, 20.10.2020 20:40
    +11
    Шапаренко поки кращий на полі!!! Шкода що Буяльський випадає
    Віктор bond
      Віктор bond, 20.10.2020 21:00
    +10
    У Бущана добра реакція, але він дуже часто відбиває перед собою.
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 20.10.2020 21:13
    +9
    С таким Юве можно в ничью играть, но атак нет...
    pricolist
    online
      pricolist, 20.10.2020 21:35
    +8
    самое обидное, что с таким юве можно и нужно играть, а динамо очень долго в автобусе сидело
    olexyn
    online
      olexyn, 20.10.2020 21:35
    +6
    От і весь клас Забарного. Молодий ще. А Шабанов - на лавці.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 20.10.2020 21:30
    +6
    Почему Вербича раньше не выпустить? Борется за каждый мяч.
    ВовикЬ
    online
      ВовикЬ, 20.10.2020 21:16
    +6
    Тре вже когось видаляти у Юве, чи пеналь ставити, бо так не заб'ємо, якщо не заграємо.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 20.10.2020 21:07
    +6
    Надо признать атака ноль, как забивать не понятно
    kamkov
      kamkov, 20.10.2020 20:37
    +6
    vasya_sachko, 20.10.2020 20:34
    это что за кротовская форма у юве?
    Ювентус одолжил форму у шахтер и играет как шахтер а не Ювентус магия
    Игорь Авто
      Игорь Авто, 20.10.2020 20:35
    +6
    С такой игрой есть шанс забить Ювентусу
    pricolist
    online
      pricolist, 20.10.2020 21:38
    +5
    Рановато еще Забарному играть на таком уровне, сегодня он переволновался и немало ошибался.
    сергей богданов
    online
      сергей богданов, 20.10.2020 21:23
    +5
    Супряга и Цыганков к сожалению показали сегодня свой уровень
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 20.10.2020 21:20
    +5
    Как забивать динамо собирается?
    Vytas Meskauskas
      Vytas Meskauskas, 20.10.2020 21:16
    +5
    Жалко болельщиков на стадионе , смотреть за этим шлаком которое не может в атаке ни чего, и это при том что юве левый и ДК надо сейчас забивать.
    lenares85
    online
      lenares85, 20.10.2020 21:16
    +5
    Почему ударов нет, неужели была установка не бить поворотам
    Dodogodori
      Dodogodori, 20.10.2020 21:06
    +5
    Захист ахілесова п'ята Динамо . На Бущана не гоніть він поки добре відіграв.
    Dodogodori
      Dodogodori, 20.10.2020 20:47
    +5
    Такий Юве можна перемагати , але треба випускати темношкірого .
    Brian
      Brian, 20.10.2020 20:41
    +5
    rus, 20.10.2020 20:37
    Ювентус тоже
    Но Юве хоть на выезде играет. Впрочем первый тайм 0-0 для Динамо уже не плохо.
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 20.10.2020 20:38
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ничья в первом тайме, это определённо успех!
    rus
      rus, 20.10.2020 20:37
    +5
    Brian, 20.10.2020 20:34
    Динамо мёртвое. Расчитывают взять очко?
    Ювентус тоже