20.10.2020, FT   ТВ-трансляція:

Динамо - Ювентус - 0:2. Відео голів та огляд матчу

Найкращі моменти матчу, в якому кияни повернулися в групу Ліги чемпіонів

© fcdynamo.kiev.ua

О 19:55 стартував матч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між «Динамо» Київ та «Ювентусом». В новині будуть з'являтися відео голів, найкращих моментів і огляд поєдинку.

Динамо - Ювентус 0:2. Огляд матчу

Динамо - Ювентус 0:1. Перший гол Морати

Динамо - Ювентус 0:2. Другий гол Морати

Динамо - Ювентус. Огляд першого тайму

Динамо - Ювентус. Огляд другого тайму

Події матчу
84' ГОЛ ! М'яч забив Альваро Мората (Ювентус).
46' ГОЛ ! М'яч забив Альваро Мората (Ювентус).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!